Een nieuw begin in uw bestaande wonina i 3-daagse verrassingsreis binnen Europa V Dit is niet zomaar een Belisol verkooppunt. 0800 5003 www.trapliften.nl ADVERTENTIE Met een traplift van thyssenkrupp gaat u mobiel 2018 in - Wat krijg ik: Ga naar pzc.nl/verrassingsreis Dit is een huis van een van onze tevreden klanten. Belisol. Al 40 jaar kozijnen en deuren zonder zorgen. www.beiisol.nl 19 WOENSDAG 24 JANUARI 2018 Senioren moeten langer thuis blijven wonen dan voorheen, ook als hun mobiliteit achter uit gaat. Dat zal in 2018 niet anders zijn. Traplift als oplossing Wij van thyssenkrupp merken dat steeds meer mensen in hun zoektocht uitkomen bij ons paradepaardje, de Swing-traplift. fhwCCOnl/Ki irtr-t ^et deze trap'ift, die zelfs naar de zolder kan II iy OOCI IrVrUÜU worden doorgetrokken, wordt het hele huis weer voor iedereen bereikbaar. Bovendien past hij op iedere mogelijke Trap, of het nu om een wenteltrap gaat, een trap met een of meerdere bochten of om een heel smalle opgang. Uit onderzoek dat we samen met seniorenorga nisatie ANBO hebben uitgevoerd, blijkt echter dat bijna 50% van de senioren hun huidige wo ning niet geschikt vindt om er op latere leeftijd te blijven wonen. Verhuizen vinden veel mensen geen optie, want niemand wil zijn thuis verlaten als dat niet hoeft. En een verbouwing, waarbij de woning bijvoor beeld gelijkvloers wordt gemaakt, is ook niet ideaal, want dat is doorgaans een ingrijpende, dure en tijdrovende aangelegenheid. Steeds meer mensen besluiten dan ook een nieuw begin te maken in hun bestaande wo ning. Door middel van een mobiliteitsoplossing die slechts een kleine impact heeft op het ui terlijk, de inrichting en de sfeer van hun thuis. Voordelen De Swing is heel compact, de stoelzitting kan draaien tijdens het gebruik en deze lift gaat uiterst efficiënt met de beschikbare ruimte om. Zo installeren onze monteurs de trap lift waar mogelijk aan de binnenkant van de trap; zo blijft de kant waar de leuning zit veilig beloopbaar voor medebewoners, kinderen of mantelzorgers. En de installatie is binnen 4 uur geregeld. Netjes, efficiënt en zonder gro te en rommelige ingrepen. "Oude bomen verplaatsje niet" De Swing-traplift heeft al ,heel veel klanten kunnen overtuigen. Een enthousiaste ge- V. I I bruiker vertelt: "De trap naar onze slaapkamer oplopen kostte mij zo veel energie dat mijn vrouw en ik zelfs overwogen te verhuizen naar een gelijkvloerse woning. Maar oude bomen verplaats je niet. Dus toen een vriend ons wees op de Swing-traplift hebben we die snel laten inmeten en laten plaatsen. Nu kan ik zonder moeite naar boven en weer terug, en kunnen we ons fijne huis gewoon laten zoals het is." 650,- nieuwjaarskorting! Om het nieuwe jaar goed in te luiden, bieden wij u tot en met 31 januari 2018 maar liefst 650 euro op de aanschaf van een Swinq traplift. Bel ons gerust voor een vrijblijvende afspraak op of voer uw gegevens in op Daar kunt u ook onze uitgebreide brochure en een prijsindicatie opvragen. V Heen- en terugvlucht 2 overnachtingen in 3-sterrenhotel V Geen reserverings- of boekingskosten Hotel gelegen nabij openbaar vervoer Reisperiode geldig t/m 30 september 2018 V SGR-garantie v^< En het kan ook uw huis zijn. Belisol komt graag langs bij u thuis, wanneer het u uitkomt Dat is niet alleen makkelijk voor u, maar ook beter. Omdat we dan een goed beeld krijgen van uw wensen, budget en situatie. Nodig ons vnjbhjvend én gratis uit voor een advies op maat Ga naar belisol.nl en maak een afspraak. Belisol Goes Nobefweg 2-24,4462 GK Goes T 0113-211.811, goes@beflsoLcom

de Faam | 2018 | | pagina 19