Even een bakkie doen met je dochter in Gabon Snel internet heeft de wereld kleiner gemaakt BeHen met de Klantenservice 1 Woonlandschap lörrnaal Relaxfauteuil Pi 2+Hoek+2+Longchair Parys Moderne hoekbank in Stof categorie 1 met verstelbare hoofdsteunen. Leverbaar in diverse kTëuren en.bekledingen; kan tevens gespiegeld geleverd worden, Normaal nu 1290,-- Als 2+Hoek+2: (262x224 cm) Royale Normaal Normaal i*09T- 16 WOENSDAG 24 JANUARI 2018 Ai 16 jaar woont de dochter van Frans en Frida van der Hooft aan de Westkust van Afrika. En toch hoort ze zo'n beetje elke dag de klok van het stadhuis in Veere luiden terwijl ze een bak kie doet met haar ouders. "Tja. Dat is allemaal normaal tegenwoordig", lacht vader Frans. "Snel internet heeft de wereld zo veel kleiner gemaakt." Bovenaan in Google "Ons eigen bedrijf hebben we verkocht. Al hebben we daarna nog wel negen jaar een bed breakfast gerund in het oude bedrijfspand. Ook daar konden we niet zonder internet", herinnert Frans zich. "Aller eerst omdat we de boekingen zelfdeden via de website, we stonden toen bovenaan in Google! Maar ook omdat onze gasten blij waren dat ze bij ons Wifi hadden. Dat was toen echt nog niet zo gewoon als nu." www.delta.nl/combineren aan de verkeerde kant van de zeventig, dus je kunt wel zeggen dat mijn vrouw en ik echt meegegroeid zijn met alle ontwikkelingen. Zo weet ik nog goed dat we met ons installatie- bedrijf internetbestellingen gingen doen via de telefoonlijn. Dat was in de jaren tachtig. Als je dan nu ziet dat de verbinding zo snel is dat we hier ongestoord Netflix kunnen kijken, denk ik soms: hoe is het mogelijk!" "Toen ze net in Gabon woonde, konden we natuurlijk wel bellen met onze dochter. Maar beeld voegt toch iets toe. Dan zie je écht hoe het gaat. En omdat het niets extra's kost, doe je het ook veel gemakkelijker. En bespreken we ook de dagelijkse dingetjes met elkaar. Hé, ik zie dat jullie ook al aan de koffie zitten, zeggen we dan." Opa op afstand "Ja, je kunt wel zeggen dat dat skypen een fantastische uitvinding is voor ons gezin. Helemaal nu we twee kleinkinderen hebben van tweeënhalf jaar en drie maanden oud. Die kunnen we gewoon echt zien opgroeien", vertelt een trotse opa. "Als de verbinding tenminste een beetje meewerkt. Want die laat nog weieens te wensen over... Niet aan onze kant hoor." Gratis snellere verbinding "Wij hebben hier al jaren Alles-in-1 van DELTA: het beste internet van Zeeland zoals ze zeggen. Sinds kort zelfs nóg sneller!. We kregen afgelopen maand een aardige snelheidsverhoging cadeau omdat we zowel Internet- als Energieklant zijn. Nee, het zit 'm in de voorzieningen in Gabon. Daar komt het niet altijd even goed door als we zouden willen." Postadres Postbus 5048 4330 KA Middelburg www.DiLTA.nl Hoe is 't mogelijk! 0118 - 22 55 00 'Via Skype kunnen we onze kleinkinderen in Gabon toch gewoon zien opgroeien!" FOTO: PR "Wat energie en internet betreft, valt er in West-Afrika nog wel wat te verbeteren als je het vergelijkt met hier", stelt Frans. "Ik ben Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door DELTA Aanbieding in Supreme. 0< Heerlijke relaxfauteuil in Artificial Leather. zithoek voor ieder interieur in Stofcategorie ikeuze uit een groot aantal bekledingen en kleuren Ook m spiegelbeeld leverbaar.

de Faam | 2018 | | pagina 16