OPRUIMING SHOWROOM MODELLEN <3> voor 750,- voor 695,- voor 550,- voor 250,- Bierbrouwen en meer All-inclusive bij de sterren Poëzie voor kinderen Cursus sociale media bij ZVU Nieuwjaar in Pauwenburg Duofiets Hof Mondriaan Johnny Dowd Melle de Boer Karolingische Burg stopt MegaComfort I Paspoortstraat 32 1 4388 BH Oost-Souburg I www.megacomfort.eu De grootste en goedkoopste shop met relaxfauteuils van Zeeland WALCHEREN KORT van 995,- van 995,- van 895,- van 495,- Tel. 0118 - 436 046 Openingstijden: ma. gesloten, di. t/m vr. 10.00 -17.00 uur, za. 10.00 -16.00 uur 10 WOENSDAG 24 JANUARI 2018 MIDDELBURG - Het Zeeuwse amateur bierbrouwersgilde De Deltabrouwers houdt za terdag 27 januari een open brouwdag. Deze dag is in de Klimopschool aan de Greve- lingenstraat 10 te Middelburg. Gildeleden brouwen dan bier met hun brouwmachine en natuurlijk ook met pannen op een gasvuur. Verder is er een kraam met Zeeuwse bieren en zijn er tweedehands brouw- spullen te koop. De open dag is vanio.oo tot 15.00 uur. VLISSINGEN - Na vakanties, sushi en fitness, komen nu sterrenrestaurants ook steeds vaker met een all-indusi- veconcept. De hele maand fe bruari kunnen gasten voor een vaste, scherpe prijs genie ten van een all-in vijfigangen- menu bij diverse sterrenres taurants. Aan de actie nemen alleen restaurants deel die zijn onderscheiden met een of meer Michelinsterren. Alle serveren een all-in vijfgan genmenu: een aperitief, vijf gangen met bijpassende wij nen, water en koffie met frï- andises. Bij restaurants met één Michelinster kost hét menu honderd euro, bij res taurants met twee Michelin sterren komt daar 35 euro bo venop. In Zeeland en omgeving doen Mijn Keuken inWouw, De Kromme Water gang in Hoofdplaat, Spetters in Breskens en Vista in Wil lemstad. De actie loopt van 1 tot en met 28 februari. Reser veren via www.heerlijk.nl/sta- redition. VLISSINGEN - Op woensdag 31 januari geeft Anna de Bruy- ckere, de nieuwe stadsdichter van Middelburg, van 15.30 tot 17.00 uur een poëzieworkshop voor kinderen van 9 tot en met 13 jaar in de Bibliotheek Vlissingen aan de Spuikom- weg 7 in Vlissingen, De work shop is gratis, wel aanmelden via activiteitenvlissingen@ dezb.nl. In deze workshop ga je volop zelf spelen: met ge dichten en met hoe je heel je lijf, je hart en je ziel gebruikt om een gedicht over te bren gen. Ga voor een impressie en meer informatie naar de Face- bookpagina van ZB| Biblio theek Vlissingen. MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversiteit verzorgt bin nenkort in Middelburg een cursus sociale media voor be ginners. Tijdens deze cursus behandelen we in drie lessen de basisprincipes van sociale media. De cursus is bedoeld voor mensen die weinig ken nis van social media hebben, maar het is wel belangrijk dat u met uw eigen apparaat -ta blet of laptop- goed kan wer ken en de basisvaardigheden beheerst. De cursus bestaat uit 3 lessen van 2 uur die worden gegeven door Danielle Tecle- giorgis-Leijdekker op vrijdag middag 2, 9 en 16 februari in de ZB in Middelburg. Er zijn nog plaatsen beschikbaar en u kunt aanmelden tot 25 janua ri. Voor meer informatie en opgave 0118 - 634800 of www. volksuniversiteitzeeland.nl/ computer/social-media VLISSINGEN - In het herrezen wijkcentrum De Burgerij is 27 januari voor alle bewoners van de wijk door de Burgerij en de wijkraad Paauwenburg een nieuwjaarsreceptie. Met veel enthousiasme hebben meer dan 150 Paauwenbur- gers nagedacht en meege werkt aan het tot stand komen van een wijkplan voor de leef baarheid van onze wijk. Dit plan zal tijdens de receptie door wijkraad voorzitter Carta Ploegaert worden aangebo den aan onze wijkwethouder John de Jonge. U bent van harte welkom om onder het genot van een hapje en een drankje veel van uw buurtge noten te ontmoeten tussen 14.30 en 17.00 uur in de Burge rij, van Hogendorpweg 58a, Vlissingen. MIDDELBURG - In Hof Mond riaan wordt donderdagmid dag 25 januari een gloednieu we duofiets overhandigd aan bewoners. Vrijwilligers, me dewerkers en sponsoren van de zorglocatie in de Middel burgse wijk Dauwendaele hebben zich de afgelopen tijd samen ingezet om de aan schaf van de fiets mogelijk te maken. Door de duofiets wor den de mogelijkheden om te bewegen voor de ouderen verder vergroot. Medewer kers, vrijwilligers en familie kunnen er nu samen met de bewoners op uit en dat is be langrijk voor hun welzijn. MIDDELBURG - De Ameri kaanse songwriter Johnny Qowd en Melle de Boer (front man van Smutfish) geven op zondag 11 februari vanaf 15.30 uur een concert in de Klo veniersdoelen in Middelburg. Het tweetal vindt elkaar in de Amerikaanse traditionals, die ze bijna onherkenbaar bren gen. Niet oubollig, maar zoals In Hof Mondriaan wordt eerdaags een duofiets overhandigd aan de bewoners. FOTO: PR ze nu moeten klinken, actueel, vol ziel, elektriciteit en nood zakelijkheid. Als twee mensen lang genoeg graven komen ze elkaar uiteindelijk tegen. Joh nny Dowd en Melle de Boer graven al jaren tunnels in de menselijke ziel. Als Orpheusen dalen ze af in de onderwereld en nemen met gevaar voor ei gen leven de mooiste dingen mee naar boven. Nu komen die tunnels samen. Klo veniersdoelen, Achter de Houttuinen 30 Kaarten a 12 euro zijn te koop in boekhan del de Drvkkery en online via www.drukkerijmiddelburg.nl/ tickets. OOST- SOUBURG - Het be stuur van de Stichting Karolin gische Burg uit Oost-Souburg heeft de stichting opgeheven per 1 januari 2018. De stichting bestond inmiddels 16 jaar en was de opvolger van de voor malige vereniging Karolingi sche Burg. De doelstelling was 'het beschermen en ontwik kelen van de cultuurhistori sche waarden van de ringwal- burg in Oost-Souburg in samenhang met de heden daagse gebruikswaarden'. Het bestuur was van mening dat de doelstelling voor hun en voor dit moment is bereikt. (Hoewel je er nooit klaar mee bent...). Daarnaast vragen nieuwe activiteiten teveel van de huidige menskracht en de middelen van de stichting om deze met voldoende succes te kunnen uitvoeren. Samen met andere organisaties en de in zet van velen zijn er in die 16 jaar activiteiten tot stand ge komen waarmee de bekend heid met de ringwalburg en de historie werd vergroot en werd het burgterrein een be kende plek in en buiten het dorp.

de Faam | 2018 | | pagina 10