Nieuwjaarsreceptie druk bezocht Baggeren in de stad Extra kijkmiddag geruimde voertuigen Bestratings- en rioleringswerkzaamheden Volkerakstraat Tijdelijk geen raadsrubriek Raadsvergadering in stadskantoor Uitzending Tussen Kunst en Kitsch Werkzaamheden aan het fietspad nabij Stationsbrug /gemeentemiddelburg OFFICIËLE PUBLICATIES GEMEENTE MIDDELBURG Gemeente Middelburg hield zaterdag zijn nieuwjaarsrecep tie in het stadhuis. In een volle burgerzaal luisterden de aanwezigen naar de nieuwjaars toespraak van burgemeester Ha- rald Bergmann. Daarnaast droeg de nieuwe stadsdichter Anna de Bruyckere haar nieuwjaarsgedicht voor. De integrale toespraak en het nieuwjaarsgedicht zijn te lezen op www.middelburg.nl. Waterschap Scheldestromen en gemeente Middelburg voeren tussen 1 januari en 15 maart baggerwerkzaam- heden uit in de wijken Erasmuswijk, Magistraatwijk, Reijershove, Dauwendaele en Arnestein. Deze werkzaamheden gebeuren lx per 8 jaar en zijn nodig om wateroverlast te voorkomen en de waterkwaliteit te verbeteren. De baggerspecie wordt in de berm neergelegd. Waar dit niet mogelijk is, voeren vrachtauto's de specie af. Na het uitdrogen van de specie worden de bermen opnieuw ingezaaid. Heeft u nog vragen dan kunt u contact opnemen met J. Eggebeen van Gemeente Middelburg via telefoonnummer (0118) 67 53 08 of per e-mail j.eggebeen@middelburg.nl. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart komt de rubriek 'Het woord aan raadslid....' tijdelijk te vervallen. De rubriek keert na de verkiezingen terug. Coalitie- en oppositiepartijen blikken binnenkort op deze pagina terug op de afgelopen raadsperiode. Vervolgens presen teren partijen zich aan de hand van thema's aan de kiezer. De gemeenteraad van Middelburg komt op maandag 22 januari om 19.30 uur bijeen in het stadskantoor. U bent van harte uitgenodigd om de vergaderingen bij te wonen. De gemeenteraad vergadert onder andere over de Trekdijk en over een onderzoek naar het invoeren van differentiatie van tarieven voor afvalstof fenheffing. De volledige agenda, voorstellen en besluiten van vergaderin gen van de gemeenteraad en commissies zijn te lezen in het raadsinfor- matiesysteenr op www.middelburg.nl. Ook liggen de stukken ter inzage in de hal van het stadskantoor. Vergadering live volgen en naluisteren Wilt u de vergaderingen van de Middelburgse gemeenteraad en com missies live volgen of later naluisteren? Op http//middelburg, raadsin- formatie.nl verschijnt tijdens de raadsvergadering automatisch een link die gedurende de gehele vergadering zichtbaar blijft. Later kunt u de vergadering terugluisteren. Op donderdag 18 januari is er een kijkmiddag voor voertuigen die langer dan 13 weken geleden in Middelburg zijn geruimd. De gemeente organiseert op 18 januari een kijkmiddag als laatste ophaalmogelijkheid voor eigenaren van fietsen die op 27 september zijn verwijderd. Daarnaast wordt de eigenaar van een zilver/blauwe BMW van de 5 serie (zonder ken teken), die op 31 augustus 2017 is geruimd in de Wijdaustraat, nog eenmaal de mogelijkheid geboden om het voertuig op te komen halen. Van 13.00 tot 16.00 uur kunnen eigenaren terecht aan de Kleverks- kerkseweg 53G (de gele loods achter de Voedselbank). Fietsen kunnen worden opgehaald tegen betaling van 15 voor ver wijdering en opslag. Het verzoek is om dit gepast te betalen. Daar naast dient een geldig legitimatie bewijs te worden overlegd en een passende fietssleutel. Voor het ophalen van de BMW worden eveneens de door ons gemaakte kosten in rekening ge bracht. Zowel een geldig legitima tiebewijs als de autopapieren en de contactsleutel moeten worden getoond. Niet opgehaalde voertuigen wor den na de kijkmiddag verkocht, vernietigd of geschonken aan bijvoorbeeld een goed doel. Op maandag 22 januari beginnen er werkzaamheden voor het leg gen van een schoonwaterriool, het gedeeltelijk vernieuwen van het vuilwaterriool en herstraten van de Merwedestraat, de Volkerakstraat en een deel van de Grevelingen- straat. Het verkeer wordt omge leid. De werkzaamheden zijn eind april afgerond. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Gabriëlse van het Ingeni eursbureau van de gemeente Mid delburg, tel. (0118) 67 53 33. De aflevering van Tussen Kunst en Kitsch die in oktober in het stadhuis in Middelburg is opgenomen, wordt op woensdag 17 januari om 20.35 uur uitgezonden op NPO 1. Op donderdag 18 januari om 9.15 uur wordt de uitzending op NPO 2 herhaald. De bestrating van het fietspad aan de zijde van het Station wordt vervan gen. Om de overlast voor het verkeer te beperken werkt de aannemer 's nachts. De Stationsbrug is voor twee nachten afgesloten. In de nacht van donderdag 18 januari 20.00 uur tot én met vrijdag 19 januari 6.00 uur. En op de nacht van vrijdag 19 januari 20.00 uur tot en met zaterdag 20 januari 6.00 uur. Bij slecht weer worden de werkzaamheden uitge steld naar een andere datum. Aannemersbedrijf JD infra voert het werk uit. Namens de gemeente Middelburg is Pascal Geldof contactpersoon. Hij is bereiken via telefoonnummer (0118) 67 56 81 en e-mailadres p.geldof@middelburg.nl. Volg ons ook op Facebook: Bezoekadres: Kanaalweg 3 4337 PA Middelburg Postadres: Postbus 6000 4330 LA Middelburg Telefoon: 14 0118 E-mail: info@middelburg.nl Internet: www.middelburg.nl Twitter: @Gem_Middelburg Facebook: gemeentemiddelburg Openingstijden stadskantoor: Maandag tot en met vrijdag 8.30 tot 16.30 uur Donderdag 8.30 tot 20.00 uur De volledige teksten van deze publicaties vindt u terug op www.overuwbuurt.overheid.nl. Zoek op 'Middelburg' of op adres. Aangevraagde omgevingsvergunningen Molenwater 101 (Koepoort), Schoutstraat 23 Kennisgeving verlengde beslistermijn Damplein 11 A en 1 C, MeandeHaan 2 t/m 482 Vastgesteld uitwerkingsplan 'Mortiere Ensemble' Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken op grond van het bepaalde in artikel 3.9a van de Wst ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat zij bij besluit van 9 januari 2018 het uitwerkingsplan 'Mortiere Ensemble' ongewijzigd hebben Ter inzage Genoemd besluit en het vastgestelde uitwerkingsplan liggen vanaf 18 januari 2018 gedurende zes weken (tot en met 28 februari 2018) voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het besluit en uitwerkingsplan zijn tevens digitaal in te zien op onze website www. middelburg.nl onder 'wonen en verbou wen/bestemmingsplannen/plannen in procedure/Mortiere Ensemble. Daarnaast is het uitwerkingspbn raad pleegbaar via de landelijke website www.ryimtelijkepbnnen.nl onder phncode NL.IMRO.0687.BPUMORENS-VG01 Gedurende de genoemde termijn kan een bebnghebbende beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 'sOravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de bebnghebbende dien omtrent het ontwerpui- twerkingspbn tijdig zijn zienswijze kenbaar heeft gemaakt, alsmede de bebnghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest ojn zijn zienswijze bij het college kenbaar te maken. De uitwerkingspbnnen treden in werking daags na afloop van de hiervoor ge noemde beroepstermijn tenzij bij de voorzit1 ter van-de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals bedoeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treden de uitwer kingspbnnen pas in werking nadat op het verzoek is beslist. Vooraankondiging bestemmingsplan 'Studentenhuisvesting Kanaalweg' Burgemeester en wethouders van Middel burg maken, overeenkomstig artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro), bekend dat het bestemmingspbn Studen tenhuisvesting Kanaalweg in Middelburg wordt voorbereid. Het betreffende pbn voorziet in een plano logische regeling voor de 123 studenten woningen, verdeeld over drie gebouwen, die elk bewoond kunnen worden door één of twee studenten. Onder de gebouwen is voorzien in fietsparkeren en 52 parkeer plaatsen voor auto's. Het is op dit moment nog niet mogelijk reacties tegen het (voorjontwerpbestem- mingspbn naar voren te brengen. Dit komt later in de procedure wel aan de orde. Het (voor)ontwerpbestemmingspbn zal op een •nader te bepalen tijdstip gedurende zes weken ter inzage gelegd worden en is dan ook te bekijken op de gemeentelijke website en via de landelijke website www. ruimtelijkeplannen.nl. Zodra het (voorjontwerpbestemmingspbn ter inzage wordt gelegd, wordt dit vooraf gepubliceerd in de Faam, op de gemeente lijke website en in de Staatscourant. Voor meer informatie over deze vooraan kondiging kunt u contact opnemen met de afdeling Ruimtelijk Beleid (telefoonnummer 0118-675285).

de Faam | 2018 | | pagina 9