Bestuursleden Waterschap gevraagd Middelburgse 'Leuke luitjes' ontmoeten elkaar 'Heel Zeeland trouwt' Middelburg - Het Water schap is een begrip maar wat doen zij nu precies? Zij voeren dijkbewaking uit, verlenen vergunnin gen als er activiteiten zijn rondom ons watersysteem COLOFON 3 WOENSDAG 10 JANUARI 2018 Dijkgraaf Toine Poppelaars: "Waterschapswerk is boeiend en verantwoordelijk werk en het gaat ergens over. Zeker in een waterrijke provincie als onze provincie Zeeland." Foto: Waterschap Scheldestromen, Rudy Visser werk en Zeeland kent. De be stuurders worden in 2019 voor een periode van vier jaar ge kozen. Dijkgraaf Toine Poppe laars zegt: "Het bestuurlijk werk voor de waterschappen is belangrijk. Met het aanbie den van deze cursus wi[ het Waterschap aangeven dat nieuwe gezichten welkom zijn. Het is boeiend, verant woordelijk werk. Zeker in een waterrijke provincie als Zeel and." Meer info: www.scheldestromen.nl Waterschap Scheidestromen verzorgt komend voorjaar de cursus 'Politiek Actief' voor mensen die interesse hebben in het waterschapsbestuur. De cursus is ontwikkeld door ProDe- mos, het Huis van de Nederlandse democratie, samen met de Unie van Waterschappen. en zorgen er voor dat we vei lig kunnen wonen, werken en recreëren achter sterke dijken en duinen. Verantwoordelijkheid Ook onderhouden zij de we gen in ons buitengebied, zor gen dat het rioolwater wordt afigevoerd en op een zuive ringsinstallatie wordt gezui verd. Als het regent wordt het regenwater snel en zonder veel overlast afgevoerd via een stelsel van sloten, kreken en gemalen. En tijdens de storm zoals afgelopen week, zorgt onder andere het Water schap voor uw en onze veilig heid. Na de storm heeft het Waterschap de Zeeuwse dij ken en duinen geïnspecteerd op de aanwezigheid van stormschade. Behalve duinaf slag op de stranden van Zeeuws Vlaanderen, Walche ren en Schouwen Duiveland, waarbij opritten beschadig den, waren er verder geen noemenswaardige schades te melden. Eisen Om bestuurslid te worden is geen bepaalde vooropleiding vereist, maar betrokkenheid en affiniteit met de kerntaken van het Waterschap Schel destromen: veilige dijken en wegen, schoon en voldoende oppervlaktewater in sloten en kreken. Een bestuurder kan lid zijn van een politieke partij, of is betrokken bij een organisa tie uit het bedrijfsleven, agra riërs en natuur. Zeelandkenner Vaak wordt er gezocht naar mensen met betrokkenheid bij het waterschapswerk, affi niteit met water in de breed ste zin van het woord en met de Zeeuwse samenleving. En natuurlijk verwacht men dat een bestuurder in Zeeland woont, voldoende tijd kan vrijmaken voor het bestuurlijk Tientallen 60-pluSsers uit Middelburg hebben zich aangemeld op www.leuke- luitjes.nl, omdat ze interesse hebben in nieuwe contacten en samen op pad willen. Leuke luitjes gaan graag een hapje eten, naar een concert of wandelen. MIDDELBURG - Wil jij ook nieuwe mensen van 60 jaar en ouder leren kennen? Meld je dan aan op www.leukeluit- tjes.nl. Wij brengen je in con tact met andere Leuke luitjes bij jou in de buurt. Via Leuke luitjes kun je in contact komen met mensen in de buurt (60+) die dezelfde hobby's hebben als jij. Je bent echt niet de enige die iemand zoekt om mee op stap te gaan. Kijk maar op onze website, dan zie je vele aan meldingen. Aanmelden bij Leuke luitjes is simpel en gra tis en kan via leukeluitjes.nl. Diverse 60-plussers schreven zich al in bij Leuke luitjes. En een deel van hen vond al een nieuw maatje om mee op pad te gaan. Zij ontmoetten elkaar bij een kopje koffie en toen het bleek te klikken gingen ze samen op pad. Mogen we jou ook blij maken? Dan kun je gezellig samen wandelen, taart of wijn proeven, hand werken of samen koken. Alle hobby's zijn welkom. Leuke luitjes zijn echt dichterbij dan je denkt! Leuke luitjes is speciaal voor mensen vanaf 60 jaar die sa men iets leuks en gezelligs willen gaan doen. Meld je aan, dan kijken wij of we voor jou een buurtgenoot kunnen vin den die hetzelfde leuk vindt. Gezellig! WESTKAPELLE - Bruidsgroep Zeeland houdt zaterdag 13 januari "Heel Zeeland trouwt" in Fletcher Zuiderduin Beachhotel aan de Bucksweg2 in Westkapelle. Een echte trouw- beleving en een middag vol inspiratie welke start met een real-life huwelijksceremonie inclusief live muziek, een taartenproeverij en modeshow. Het programma begint om twaalf uur. De gepassioneerde trouwspecia- listen van Bruidsgroep Zeeland laten deze middag zien hoe bijzonder trouwen is, in ons mooie Zeeland en vertellen hier natuurlijk graag met hart en ziel meer over. Voor alle bruidsparen ligt een gratis bruidsmap klaar vol met informatie en aanbiedingen. Via de website van de Bruidsgroep Zeeland https:// bruidsgroepzeeland.nl/ kunnen de toe gangskaarten worden besteld voor deze on vergetelijke middag. Kaarten: enkele entree 7,50 euro, twee kaarten 12,50 euro. Het complete programma: 12.30 uur real-life huwelijksceremonie met live muziek van Lace. 13.00 uur aansnijden bruidstaart. 14.30 uur modeshow van Amore Bruidsmode en Van Westen Mannenmode. 16.00 uur Aan het einde van "heel Zeeland trouwt" een prijsuitreiking, er worden mooie prijzen verloot. Bruidsgroep Zeeland is begin 2014 opgeriGht door een aantal enthousiaste Zeeuwse on dernemers in de trouwbranche. Een samen werkingsverband van bevlogen en professio nele bedrijven die allemaal iets kunnen betekenen voor het aanstaande bruidspaar. Advertentieverkoop en media-advies advertising?zeeland@ persgroep.nl Linda Heikoop T 06-205 414 55 Redactie Frank Husslage (eindredacteur) Conny den Heijer Gerard van der Hoeven Mark Lobbezoo Theo Rietveld Izaak Verkeste (fotograaf) Druk De Persgroep Nederland Volg ons ook op: www.de-faam.nl Facebook/DeFaam Walcheren Familieberichten E familieberichten@persgroep.nl T (088)-013 99 99 Zelf een familiebericht opgeven kan via familieberichtenonline.nl Rubrieksadvertenties E advertising.sales@persgroep.nl T (088) 013 99 99 Bezorgklachten www.de-feam.nl/service T 088-0561595 Kantooradres Edisonweg 37E 4382 NV VHssingen Persberichten E redactie.faam@ persgroep.nl T (088) 013 69 21 Clustermanager Ruud Spoor Commercieel directeur Tessa van Waarde Algemene voorwaarden en overige informatie www.persgroep.nl/adverteren Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in gedrukte als digitale uit gaven van Persgroep Nederland bv

de Faam | 2018 | | pagina 3