AnkeUJattet Dreigt uw trap een obstakel te worden? Elkaar een hart onder de riem steke en samen leuke dingen ondernemen] Een vertrouwd gezicht is weer terug '♦s- ii TWEAKERS .NET EEN LAPTOP GETEST DIE EINDELIJK IN NEDERLAND VERKRIJGBAAR IS Uitvaartzorg LEES HET OP thyssenkrupp 0800 5003 I Alleen op stap is vaak moeilijk en emotioneel MêSM Dan hebben wij een eenvoudige oplossing voor u: een traplift! www.trapliften.nl Tel. 06- 155 568 17 Dag en nacht bereikbaar it info@ankewattel-uitvaartzorg.nl it www.ankewatte1-uitvaartzorg.ni Na het overlijden van een partner is niets meer vanzelfsprekend. Even samen naar het strand of gezellig uit eten? Het kan niet meer. Alleen op stap is voor veel weduwen en weduwnaars moei lijk en emotioneel, ie voelt jezelf bekeken en heel erg alleen. he m/tüuiz CjeiWWfo omdat het goed moet zijn fjfi 26 WOENSDAG 10 JANUARI 2018 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Oroen UITVAARTCENTRUM OVERTOOM GROEN Telefoon (0118)413 417 www.overtoom-groen.nl info@uzzl.nl Een schouder om even op te leunen... Peter Goossens uit Koudekerke ondervond dit aan den lijve na het overlijden van zijn vrouw. Hij wilde er nog wel op uit, maar alleen was dat een zware opgaaf. Een artikel over Collega's Brabant in een magazine, trok dan ook onmid dellijk zijn aandacht. Collega's Brabant is een verenging voor weduwen en weduwnaars met als doel om mensen die een partner hebben verloren met elkaar in contact te brengen. El- kaar helpen hoe om te gaan met een rugzak vol emoties. Maar het is vooral een gezellige groep mensen, die samen weer leuke activiteiten on dernemen. Dit concept sprak Peter direct aan en hij besloot zich in te schrijven bij deze ver eniging. Hij nam contact op met het bestuur, maar zij raadde het hem af om het buiten zijn eigen provincie te zoeken. Het zou al snel een opgaaf kunnen worden om elke keer heen-en- weer te reizen naar Brabant. Peter had even de neiging om zich hierbij neer te leggen, maar het toeval wilde dat een mevrouw uit Schou- wen-Duiveland ook contact op had genomen met de Brabantse Collega's. De Bra koppelden de twee Zeeuwen aan elkaar men besloten ze om een vergelijkbare ging in Zeeland op te richten, zodra er mi .25 mensen serieus interesse zouden "Dat hebben we gehaald", iacht Goosse januari 2017 werd Collega's Zeeland 0 De leeftijd van de leden is heel divers hebben ook geen leeftijdsgrens. We pro zoveel mogelijk verschillende activiteiten ganiseren en iedereen denkt hierover mee. We zijn géén rouwverwerkings maar we zijn er wel om elkaar een hart de riem te steken en samen leuke di ondernemen", benadrukt Goossens. Collega's Zeeland is per 1 januari 2017 opgericht en is een vereniging voor weduwen en weduwnaars. Het is nadrukkelijk géén datingdub. Wilt u meer informatie? Kijk eens op www.collegaszeeland.ri Dit artikel is mede mogelijk gemaakt Collega's Zeeland Uitvaartverzorging van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes Tel.:0113 216 815 www.uitvaart.vg tweaker X Veel senioren vrezen dat ze hun eigen huis moeten verlaten als het traplopen lastiger wordt. Wij van thyssenkrupp weten dat dat niet zo is. We realiseren ons dat trappen een obstakel kunnen zijn, maar we weten ook als geen ander dat geen enkele trap een onoverkomelijk probleem hoeft te vormen. Met een goede traplift op maat kunt u gewoon zelfstandig blijven wo nen, in uw eigen huis. Traplift voor iedere trap: Swing Neem bijvoorbeeld onze Swing-trap- lift. Dit model is de blikvanger en steun en toeverlaat in steeds meer woningen. Dat komt op de eerste plaats door onze ingenieurs, die deze traplift zo ontworpen hebben dat hij op iedere mogelijk trap past. Dus .V I lil ;t ook die van u. Of u nu een wenteltrap heeft, een trap met een of meerdere bochten, of een heel smalle opgang. Omdat we alles heel nauwkeurig op en inmeten en fabriceren, kunnen we de Swing ook naadloos op uw trap installeren. De Swing is een van onze popu lairste liften. Logisch, als je de vele voordelen op een rij zet: zo kunnen we de Swing bijvoorbeeld doortrek ken naar hogere etages dankzij onze ASL-technologie, waardoor de stoel zitting kan draaien tijdens het ge bruik. Bovendien gaat de Swing heel efficiënt met de beschikbare ruimte om. Niet alleen door zijn compacte ontwerp, maar ook doordat onze monteurs de traplift doorgaans aan de binnenkant van de trap installe ren. Zo blijft de kant waar de leuning zit beloopbaar voor medebewoners, kinderen of mantelzorgers, zodat ook zij ongehinderd en veilig naar boven en beneden kunnen gaan. En het mooiste is: de installatie is in nog geen 4 uur geregeld. Obstakel opgeheven De Swing-tra pi ift heeft al heel veel klanten kunnen overtuigen. Een zeer tevreden gebruiker vertelt: "Onze trap werd een steeds groter obstakel voor mij, de treden leken steeds verder uit elkaar te liggen. We hebben een huis met drie verdiepingen, en mijn hob bykamer is op de zolder. Mijn hob opgeven was geen optie, maar aantal keer per dag drie tra' op- en aflopen, dat was geen voor mijn gewrichten. Toen heb' we een Swing aangeschaft. Ik ga moeiteloos met mijn traplift naari ven en weer terug, en de trap perfect beloopbaar voor mijn vrou Mijn huis is nu weer optimaal be gaanbaar." Tijdelijk€ 500,- korting U ontvangt de hele maand oktober €500,- korting op de aanschaf va een nieuwe Swing-traplift. Vraag daarom snel een vrijblijvend gesprek aan met een van de adviseurs va thyssenkrupp, zodat u samen kunt bekijken hoe de Swing er in uw hUs uit zou kunnen zien. Uiteraard is m bezoek kosteloos. JJ kunt hiervoor gratis bellen naar of uw gegevens- invoeren op Daar kunt u ook onze uitgebreide bra- chure en een prijsindicatie opvragen.,1 Wedden dat we ook een oplossing hebben voor de obstakels in uw huis? Wedden dat we ook een oplossing hebben voor de obstakels in uw huis?

de Faam | 2018 | | pagina 26