Nieuwe eigenaren voor praktijk Fysio-motion Middelburg Senioren reisprogramma van Oeveren klasse apart Puzzel Bel: 0909-5010190 Woordzoeker Ren mee in Ritthem België wint Snerttoemooi Klanten worden met een taxi thuis opgehaald Duo Coppoolse laatste seizoen J SPORT 0 www.fysio-motion.nl BESTEL NU ONZE NIEUWE REISGIDS 2018 Win een iPad Pro 10.5" t.w.v. €739,- ADJUDANT NEUSHOLTE SPREEKUUR DOENDE EINDZEGE HAGEDIS HOOFDSTAD IJSTHEE KORHOEN ONBEPAALD OPRISPING OVERZICHT REPAREREN SLONZIG SMOKKELEN STROBREED TRIEST VALIES ZEETONG 17 WOENSDAG 10 JANUARI 2018 RITTHEM - Voor de twintigste keer wordt zaterdag 3 febru- afri de Rammekensloop ge houden. Deelnemen kan aan de 5 of de 10 kilometer. Ook is er een wandelroute van 10 ki lometer uitgezet, dat over het zelfde parcours gaat als de trimloop. Start van van de trimloop is om twee uur aan de Zuidwateringstraat 5 in Rit them bij het clubgebouw. Daarbij wordt dit jaar ook een Kids run georganiseerd van 1,8 kilometer. De start van deze run is om 13.30 uur. Inschrijven kan tot vrijdag 26 januari via de website: www.ramme- kensloop.nl. Wie online in schrijft krijgt korting. Op de dag zelf inschrijven kan tussen 13.00 en 13.45 uur in het club gebouw. Meer info: www.fa- cebook.com/Rammekensloop. MIDDELBURG - Op zondag 7 januari 2018 werd het jaarlijk se Jeu-de-Boules Snerttoer- nooi gespeeld op de terreinen van Club Jeu de Boules Mid delburg. Met dit toernooi wordt het nieuwe jaar inge luid. Het toernooi wordt mo gelijk gemaakt door Van Der Valkhotel Middelburg, die de "snert" beschikbaar stelde. Er kwamen 38 teams op af uit Rammekensloop. FOTO: PR Zeeland, Brabant en België. Een team bestaat uit 2 perso nen en er werd gestreden om aantrekkelijke prijzen in natu- ra in de spelvorm van dou bletten. De start was ooi 10.00 uur en pas om 18.30 uur kon het eindsignaal gegeven worden, een bewijs dat men vol over gave aan dit toernooi deelnam voor een hoge eindpositie. Uiteindelijk kan er maar één winnaar zijn en ging de hoofdprijs dit jaar naar het Belgische team van Patrick van Lent. Alle overige prijzen van het hoofdtoernooi, het B-toernooi en de troostprijzen gingen naar de deelnemers van de thuisclub van Middel burg. Terugkijkend kan men opnieuw spreken van een zeer geslaagd Snerttoemooi. Meer weten? Kijk op www.cjbm.nl Atlas voor de twintigste keer de MIDDELBURG - Edwin Cop poolse en Leon van Belzen zijn bezig aan hun laatste seizoen ais trainersduo bij korfbalver eniging ONDO.Ze hebben aangegeven na dit seizoen, wat hun vierde is, te stoppen. Het trainersduo heeft succes volle jaren gekend. Na kampi oenschappen in de tweede klasse in zowel de zaal als op het veld, is ONDO nu een ste vige eerste klasse. Op dit moment bezet de korf balvereniging de derde plaats in de zaalcompetitie en staat het halverwege de veldcom- petitie eveneens op de derde plaats. Het bestuur van ONDO bedankt Edwin en Leon voor hun inzet, enthousiasme en vakmanschap in de afgelopen jaren. Fysio-motion Middelburg, praktijk voor fysiotherapie, manuele therapie, oe deemtherapie, medische fit ness is per 1 januari 2018 door Meike van der Linde en Wouter Bossuyt overgeno men van Marco en Addie van Nispen. Meike en Wouter zijn respectievèlijk tien- en zeven jaar actief bij Fy sio-motion. "Wegens ziekte hebben wij besloten om een stapje terug te doen. Wij zijn onze cliënten zeer dankbaar voor het in ons gestelde vertrouwen en we mochten heel veel leuke reac ties ontvangen", zeggen Addie en Marco. Praktijk Fysio-moti on is een eerstelijns praktijk, waar een zeer breed scala aan problemen van het bewe gingsapparaat worden behan deld. Zoals met manuele the rapie, in het algemeen geschikt voor klachten die, behalve met pijn, gepaard gaan met het slechter kunnen bewegen van een gewricht of gewrichten. Door de gespecia liseerde opleiding en het kun nen toepassen van de speci fieke onderzoeks- en behandelmethode is manuele therapie uitermate geschikt voor de diagnosestelling, al dan niet in combinatie met de behandeling van aandoenin gen of functiestoornissen van het bewegingsapparaat en van de wervelkolom in het bij zonder. Wouter Bossuyt (links) en Meike van der Linde (rechts) namen praktijk Fysio-Motion over van Marco en Addie van Nispen (midden): "Samen staan we sterk." Meike van der Linde: "Het motto van de praktijk is Sa men dat werkt!' We gaan voor maatwerk en de persoonlijke aanpak, waarbij een actieve rol van de patiënt wordt ver wacht. Zelf geef ik fysiothera pie en Dry Needling, en volgde cursussen in bekkenproble- matiek, onder andere speciaal bij zwangerschap." Bij Fy sio-motion wordt ook oe deemtherapie aangeboden. Oedeem is een abnormale op hoping van vocht in het weef sel als gevolg van een ver stoord evenwicht tussen aan- en afvoer van vocht. Hierbij is een toename van omvang aanwezig. Er zijn ver schillende vormen van oe deem, afhankelijk van de oor zaak. Een van de vormen is lymfoedeem. Lymfoedeem ontstaat doordat de afvoer van lymfevocht is verminderd en voor kan komen in alle lede maten, in het gelaat of op de romp. Dit kan worden hersteld door het gebruik van oe deemtherapie. Wouter Bos suyt, fysiotherapeut, master manuele therapie, richt zich op nek-, rug- en bekkenklach ten en vormt samen met Mei ke een maatschap "Door mijn extra opleiding podotherapie heb ik ook een kijk op voetge- relateerde klachten, zoals hardloopblessures" Voor de toekomst wil Fysio-motion graag nog extra specialisaties aanbieden. Open op weekda gen van 07.30-18.00 uur. Fysio-motion, Rentmeester laan 33, en Ravesteijnweg 1, Middelburg. Contact en infor matie: 0118-613523, info@fy- sio-motion.nl 0:: X L-414348 of www.vartoevercn nl Gratis taxiservice Inclusief alle entreegelden Luxe touringcars Kofferservice inclusief Het einde yan het jaar is in zicht, 2018 is niet ver weg meer. Dat betekent dat het voor veel mensen tijd wordt om1 de nieuwe reisgidsen in huis te halen. Ook het 50-1- reisprogramma van Oeveren is weer uitgebracht. Klant en veiligheid staan voorop Het reisprogramma van Oeveren biedt keus uit maar liêfst 35 complete busreizen naar uiteenlopende bestemmingen. Samensteller en bedrijfsleider Hans-Jan Verton: "We willen onze gasten zo veel mogelijk ontzorgen en comfort bieden. Dat doen we onder andere door ze thuis met een taxi op te halen. Daarnaast zorgen we ervoor dat de gasten niet met hun koffers hoeven te slepen. Eigenlijk wordt alles voor de deelnemers geregeld en gedaan". De touringcars zijn allen uit het topsegment, met meer beenruimte, luxere stoelen en uitgerust met de laatste technische snufjes. Bovendien is er altijd een AED aanwezig. Op de plaats van bestemming is een programma samengesteld en alle entreegelden (en extra's) zijn inbegrepen. Kortom, alles wordt tot in de puntjes geregeld". Bijzondere reizen Van Oeveren levert kwaliteit. De deelnemers overnachten doorgaans in vier of vijf sterren hotels. "Dan weet je dat je goed zit." Het bedFijf probeert ook ieder seizoen een bijzondere reis aan te bieden. "Usland, Rusland, Malta en Sicilië zijn al eens bezocht. In 2018 staat er onder andere een reis naar het prachtige Noord-lerland op het programma. Vaak gaat men van tevoren zelf op pad om het reisprogramma samen te stellen. Bij minder bekende bestemmingen als Roemenië is het belangrijk na te gaan of het programma dat ze voor ogen hebben uitvoerbaar is en of de accommodaties aan de wensen voldoen. Zo doet U mee! Los de woordzoeker op. Schrijf de overgebleven letters in de oplossingsbalk. Spreek uw oplossing in door het volgende nummer te bellen: 0909-5010190 0,45 per gesprek) of sms:WEEKAjspatiejoplossing naar3553 045 p.o.b.) De sluitingsdatum is a.s. maandag. Prijswinnaars krijgen bericht en staan ook op www.sanderspuzzelboeken.nl/weekkrant. De spelvoorwaarden staan op: www.sanderspuzzelboeken.nl/kpelvoorwaarden. Geen retour-sms ontvangen? Waarschijnlijk bent u niet gemachtigd om mee te spelen, neem contact op met uw provider. oplossing: oplossing week 52: ijspegel Prijswinnaar van een iPad (model 2017) t.w.v. €409,- is: L.A.M. Bodt-Vis, Duiven Reisgezelschap De reizen zijn heel divers, net als het reisgezelschap. Verton: "We gaan met maximaal 40 personen op pad en iemand die alleen reist krijgt een hele bank tot zijn/haar beschikking. Maar over het algemeen wordt het altijd één groep; niemand valt er buiten". Om geïnteresseerden te informeren over het aanbod organiseert van Oeveren infodagen op verschillende locaties in Zeeland. Op deze dagen worden alle reizen uit het programma met ca. 50 foto's per reis toegelicht, zijn de touringcars te bewonderen en kan er informatie ingewonnen worden over de diverse bestemmingen. vm ocnrofM ralMn Industrieweg 10 4301RS Zierikzee Wat u ook van plan bent, de nieuwe iPad Pro is er klaar voor. Hij heeft veel meer power dan de meeste pc-laptops en werkt tegelijkertijd heerlijk eenvoudig. Het vernieuwde Retina-display voelt net zo goed als het oogt. Bovendien draait alles uiterst soepel met iOS, wereldwijd het meest geavanceerde mobiele besturings systeem. iPad Pro is alles wat u zoekt in een computer. Maar dan beter.

de Faam | 2018 | | pagina 17