Brief aan het verleden TV-debuut in Ierland JP& session Verkouden, verstopte neus? Verkoop uw hui De Looff Nieuwjaarsbijeenkomst bij Sligro Zeeland in de Romeinse tijd Moetje eens proberen, lunch terug betalen met een 1/13.000 bitcoin Kies je neusspray bewust! Wij kopen uw huis o appartement in geheel Zeelan aan tegen 'n hoge prijs! Tel: 0118 - 62 88 34 COLUMN KEVIN VAN KALKEREN Natuurlijke neussprays zijn mild voor het neusslijmvlies en hou den de natuurlijke functie van het neusslijmvlies intact. Ge zond neusslijmvlies is belangrijk omdat het de ingeademde lucht zuivert. Het zorgt er voor Jat er zo min mogelijk stofdeeltjes, bacteriën en virussen binnen dringen. Natuurlijk is dus goed voor je neus! Natuurlijk én effectief Cinuforce Extra Forte is een natuurlijke neusspray en bevat geen chemische ingrediënten. De nieuwe Cinuforce Extra Forte met Menthol én Eucalyp tus van A. Vogel combineert na tuurlijk met een extra krachtige werking. Waardoor je snel weer vrij kunt ademen. 'Geeft geen gewenning' Extra krachtig A.Vogel Cinuforce neusspray Extra Forte is extra sterk. De neusspray is 3x gecon centreerder dan een gewone zoutoplossing en bevat geen chemische ingre diënten. Het houdt de natuurlijke functie van het neusslijmvlies intact en mag indien nodig gerust regel matig gebruikt worden. Er treedt geen gewenning op. Droog, trekkerig gevoel en korstjes in de neus? dnufbrce neusspray* b(J droog neussiymvltes en korstjes Bevochtigt de neusholtes langdurig Verweekt korstjes Helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen t Verkrijgbaar bij apotheek, drogisterij, supermarkt en ge zondheidswinkel. Adviesprijs: 6,99. Meer weten? Bel de A. Vogel Gezondheidslijn 0900 2464646 of kijk op avogel.nl officielebekendmakingen.nl Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! MAKELAARDIJ O.G www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkpiein 16,4331 TL Middelburg 7 WOENSDAG 3 JANUARI 2018 ADVERTORIAL Beste Jean Louis Pisuisse, Op het moment van ontvangen hebben we net allemaal de oliebollen en oude jaarsconference achter de kiezen. Bei den een Nederlandse traditie, beiden een ambachtelijk werkje waar best wat tijd in gaat zitten. Maar soms denk ik, stukjesschrijvers onder elkaar, Jean, dat het zichzelf aandient. Tuurlijk, een conference moet een diepere laag hebben, mag wel een beetje wringen, een beetje schoppen, een beetje spie gelen. Maar soms schrijft een nummer zichzelf. Zo las ik bijvoor beeld van een vrouw uit Goes, die na een wandeling haar lunch half aangevreten terug vond naast haar fietstassen. Meteen werd met een boos oog naar de kraaien in de buurt gekeken - begrijpelijk, de kraai staat nu eenmaal niet bekend als een diersoort die graag een rondje teruggeeft, als het ware. Het bleek echter een hond geweest, aldus een briefje in de fiet stas, waarbij ter compensatie vijf euro was gelegd. Sympathiek, erg eerlijk. En wat fijn dat die persoon contanten op zak heeft, denk ik. Moet je eens proberen, lunch terug te betalen met 1/13.000 bitcoin (of wat dat ding op het moment van lezen dan ook waard is, wat dat betreft kun je net zo goed het humeur van een zwangere vrouw probe ren te gokken voor je de ka mer binnenstapt). Vraag ik me alsnog af hoe die hond de tijd had om onge stoord een halve wrap op te eten. Een hele lang riem? Een erg vrijgevochten labrador? Of had een willekeurige voorbij ganger enorme trek en wel zin in een vroegtijdige 1-april- grap? Wat het ook mag zijn: ik begin het nieuwe jaar geamuseerd en met het eerste vraagteken al te pakken. Hopen dat er dit jaar nog veel meer mogen vol gen. We gaan het zien en be leven. GOES - Zeeland Business houdt dinsdag 16 januari sa men met Sligro Goes een nieuwjaarsbijeenkomst voor het Zeeuwse bedrijfsleven in de vestiging in Goes. Onder het genot van een uitgebreide maaltijd en een drankje blik ken we vooruit op een onder nemend 2018. Zeeland Busi ness is al ruim 30 jaar bekend door het uitgeven van een kwalitatief en regionaal za kenblad in Zeeland. Daarnaast heeft Zeeland Business een eigen ondernemersnetwerk van meer dan 200 vaste leden. Het magazine heeft een com plete restyle gekregen en gaat er vanaf januari 2018 anders uitzien. Na vele andere steden in het land, mag nu ook Goes kennismaken met de ver nieuwde Sligro. Op vrijdag 26 januari maakt JP The Seeger Session band hun tv debuut op de Ierse televisie in The Late Late show. Dat is het langslopende praatprogramma ter wereld. Vele beroemde artiesten maakten er hun tv debuut zoals U2, Sinéad O'Connor, The Boomtown Rats, Hothouse Flowers enBoyzone. De Zeeuwse band treedt eind januari ook drie keer op tijdens het Temple Bar Trad Festival in Dublin. FOTO: HANS COLUN We kopen milieubewuste auto's. Eten vaker biologisch en m|]den sulkers omdat ze niet goed voor ons-zijn. Kortom, we worden steeds be wuster. Wat doen we eigenlijk als we verkouden zijn en de neus verstopt zit? Miljoenen Nederlanders gebruiken een neusspray. Maar kiezen we onze neusspray wel bewust? Cïmrfofoe wtwopkoeus Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. r ■WFO'RMATfE'VAN^ DEKÉWEÉNTE V'EERE BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. MIDDELBURG - Wat was de betekenis van de kust voor de Romeinen? Wie woonden er toen in Zeeland en hoe was hun leven? Antwoorden op deze en andere vragen en het verhaal van de Romeinse kust en Zeeland worden u gegeven door een deskundig archeo loog. Robert van Dierendonck, specialist-archeoloog van de Romeinse tijd van de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland, neemt bezoekers mee door de tentoonstelling 'Romeinse kust' die tot en met zondag 6 mei te zien is in het Zeeuws Museum in Middelburg. De rondleiding zijn op: 14 januari, 18 februari, 11 maart en 8 april van half twee tot half drie.

de Faam | 2018 | | pagina 7