DELTA De oplossing voor: Droge, vermoeide ogen en zichtverlies! Krachtig Goedkoop!® Kijk snel op DELTA.nl/niettezuinig 0GEN-50%K0RTING Bij alle drogisterijen van Nederland en via lucovitaal.nl LVT-50%K0RTING 32^1 MM -34 Gratis digitale tv-apparatuur Gratis volledige installatie Gratis FOX Sports 1 ADVERTORIAL KORTINGSCODE: De meest verkochte Glucosamine Chondroitine van Nederland! Een verantwoord cholesterolqehalte voor3.000.000 Nederlanders! Vermoeide, gespannen (kult) spieren, schouders en nek? verbindt LOC{.ïTAAt Scherp zien - Vochtbalans/ Bevat 1500 mg Glucosamine en 500 mg Chondroïtine De juist geadviseerde elementaire hoeveelheid Grote maxipot ISO tabletten Draagt bij aan het behoud van een normale cholesterolspiegel Natuurlijke formule met 10 mg Monacolin K uit Monascus purpureus Grote maxipot 120 capsules Aanbiedingen geldig van 1 t/m 7 januari 2018 bij alle drogisterijen van Nederland en via lucovitaal.nl. Niet geldig in combinatie met andere acties. Profiteer vil deze maand nog Goed voor de werking van de spieren en het zenuwstelsel Bevat maar liefst 400 mg ele mentaire Magnesium in goed onneembare vorm (citraat) Grote maxipot ISO tabletten 12 WOENSDAG 3 JANUARI 2018 Maculadegeneratie is de belangrijkste oorzaak van ernstig zichtverlies. Bianca, specialist, werkzaam in de Lucovitaal Brand Store: 'Het is een aandoening van de macula, het centrale ge deelte van het netvlies (ook wel bekend ais de 'gele vlek'). De macula zorgt voor het precieze zicht, zoals bij het lezen, schrijven en her kennen van details.' Maculadegeneratie Wetenschappelijk onderzoek toont aan dat de lens en gele pigment in de macula wordt gevormd door de caroteno- iden Luteïne, Zeaxanthine en Meso-Zeaxanthine en be schermt ogen tegen oxidatie, verlaagt de kans op oogaan doeningen zoals leeftijds ge relateerde maculadegenera tie, wazig zien en staar. Risicofactoren Bij maculadegeneratie wor den de zenuwcellen en pig mentcellen beschadigd. Bianca: 'De risicofactoren die dit proces te versterken zijn leeftijd, erfelijkheid, roken, voeding, hoge bloeddruk en overmatig zonlicht.' Slechtziendheid en nachtblindheid Maculadegeneratie en het afnemen van de oogfunctie kan lijden tot slechtziendheid met o.a. gevolgen voor auto rijden, lezen, tv kijken en herkennen van gezichten. Lucovitaal heeft de oplossing! Bianca: 'We krijgen regelma tig klanten in de winkel met deze problemen. Gelukkig heeft Lucovitaal een supplement. Verhoging van Luteïne, Zeaxanthine en Meso-Zeaxanthine helpt de macuia-pigmentlaag dikker maken. Op deze manier wordt het blauwe licht uit bestaand licht beter geneu traliseerd, wat resulteert in betere kleur- en contrast waarneming, scherper zien en verminderde nachtblind heid. Droge of tranende ogen Droge ogen kunnen gepaard gaan met een branderig ge- voor vermoeide ogen en ver beteren van scherp zicht is 20 mg/dag. Lucovitaal Ogen Scherp zien Vochtbalans be vat naast Luteïne 2omg, Zeaxanthine en Me so-Zeaxanthine teyens Vita mine A, B2 en Zink en is ook te gebruiken voor lenzendragers. Bianca: 'We merken dat veel mensen terugkomen omdat ze er echt baat bij hebben. Ook bij intensief gebruik van de ogen zoals bij lezen of lang werken achter een beeldscherm.' Bianca: 'Traanogen kunnen vreemd genoeg ook een ge volg zijn van droge ogen. Doordat de traanfilm niet goed in balans is, droogt het oog uit. Dat zet de traanklie ren aan tot meer productie van nog meer traanvocht.' 1 per dag'capsule De inname van Luteïne uit voeding wordt geschat op 1-2 mg/dag. Het gebruiksadvies voel en jeuk. Vitamine A zorgt voor een normale vochtbalans.

de Faam | 2018 | | pagina 12