DE AREND DeGVR 15% KORTING Nieuwjaar met Zeeuws Orkest De Fruitkraam B uttinge Deze week op ons hele assortiment aardappelen, groenten en fruit: Wij wensen u een fijn 2018 www.fruitkraambuttinqe.nl Bestelvia 36 t/m 42 €109,- Dé lampenwinkel van Zeeland Licht&Leuk Gratis lichtplan vakkundige montageservice 6 WOENSDAG 27 DECEMBER 2017 NIEUWJAARSCONCERT Middelbürgseweg 38a 4364 TC Grijpskerke T: 06 - 422 99 372 webshopfruitkraam@gmail.com Pinnen kan ook bij ons Like ons op Facebook en doe mee met de acties! Tevens het adres voor fruit- en kadomanden; opgemaakt naar uw wensen. Corel Kraayenhof treedt 12 januari op met het Zeeuws Orkest in de Sint Jacobskerk te Viissingen. FOTO: Govert de Roos Mllsl webshop of PVjüByit mail en vanaf 8,- komen wij [j] IJgjEj het gratis bij u thuisbrengen in heel Walcheren of kom gezellig winkelen in onze kraam. (bezorgdagen dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag; als u uoor 14.30 uur besteld wordt het dezelfde dag nog bezorgd) Aanbiedingen gelden uan tuo. 27 dec. t/m di 2 jan. Openingstijden verkoop: Ma: 10DC -17.30 uur Di/wo/do/vr: 9.15 -17,30 uur Za: 9.15 -16.30 uur Zondag gesloten De Jacobskerk belooft dit jaar weer vol te lopen met het Nieuwjaars concert van Het Zeeuws Or kest. De kaarten zijn al vrij wel uitverkocht. Is het Maestro of is het de kwaliteit van het orkest, waardoor de populariteit zo toeneemt? Het zal vast ook komen door het verrassende programma. Muziek is emotie en daar wordt op ingespeeld met "de traan van Koningin Maxima" tijdens haar huwelijk in 2002. Carel Kraayenhof speelde daar gepassioneerd het gevoelige Adiós Nonino. En nu brengt hij dit zelfde stuk met compleet orkest ten gehore. Muzikaal vuurwerk mag je daarom het 2018 pro gramma gerust noemen. Het programma begint in Wenen met de operette Die Fledermaus van Strauss. Dit is de opmaat naar meer tem perament, waarbij Julio Me- lio soleert in het Spaanse klassieke werk Rodrigo's Concierto de Aranjuez. Daar na Loyd Webbers Music from Evita. Het Mexiaanse Conga del Fuego Nuevo en dan naar Argentinië met de Tan go. Bij de solisten is er dit jaar voorrang voor de veelbelo vende (fingerstyle) gitarist Julio Melio, 20 jaar, uit Goes. De keuze voor de gevoelige instrumenten leidde daar naast tot niemand minder dan Carel Kraayenhof die voor de pauze samen met het orkest de stukken "Ba- mestra", "Fuerza", "Descon- cierto" en "Libertango" speelt. Dit laatste stuk van Piazzolla/Kraayenhof. Ban- doneonist, componist en ar rangeur Carel Kraayenhof (1958) is de meest fascine rende en veelzijdige bando neonspeler van deze tijd. NIEUWE BURG 18 - MIDDELBURG ZEELANDTHEATERS Mïïtféfiaffltï Kanaalstraat 45 4388 BK Oost-Souburg Tel: 0118-436579 MIDDELBURG - Poppenspeelster Ha van der Pouw speelt Roald Dahl's meesterwerk 'De Grote Vriendelijke Reus' met levensgrote poppen als echte medeacteurs met echte karakters. Het publiek vergeet dat ze naar poppen kijken! Een familievoorstelling voor iedereen vanaf 6 jaar. We maken mee hoe de GVR de kleine Sofie door het raam uit het weeshuis haalt en meeneemt naar zijn magi sche grot. Daar wachten dui zenden dromen in glazen potjes tot ze tijdens nachte lijke reizen van de GVR kin derslaapkamers ingeblazen worden. Sofie overwint haar angst voor de reus en stapt de wereld van de GVR in. Maar buiten de grot wachten zijn reuzenbroeders. Huive ringwekkende monsters die in het holst van de nacht kleine 'mensbaksels' veror beren. Samen met de GVR bindt Sofie de strijd aan met de machtige reuzen. Haar plan brengt hen in de Ko ninklijke slaapkamer waar een droom - die speciaal voor de koningin is gemengd - werkelijkheid wordt. "Theater moet betoveren. Jeugdtheater moet magisch zijn", aldus lla. Dat zal zeker gebeuren deze middag!. I.s.m. ZB Planbureau en Bi bliotheek van Zeeland woensdag 3 januari 15.00 uur Studio A58 Middelburg www.lichtenleuk.nl vraag naar onze voorwaarden Lampen moeilijk? Wij brengen verlichting!

de Faam | 2017 | | pagina 6