De lekkerste oliebollen haal je bij de Drive-In Sport en spel in de kerstvakantie (£sso)" Esso Extras cadeaubonnen, voor elk moment in je leven. 17 WOENSDAG 27 DECEMfcER 2017 i MIDDELBURG - Oudejaarsavond en oliebollen horen in de Nederlandse traditie onlosmake lijk bij elkaar. Maar bij die lekkere oliebollen horen helaas ook bakluchtjes door het hele huis heen. En daar hebben we natuurlijk geen zin in. Dus halen we onze oliebollen vandaag de dag gewoon bij de bakker. En wie geen zin heeft in lange wachtrijen haalt ze bij de oliebollen drive in van Bakker Bliek op de Arnesteinweg 35 in Middelburg, verser kan niet. Plaats uw bestelling vooraf via www.besteoliebolvanzeeland.nl en ontvang 2 gratis bolussen. Vrijdag 29-12 van 9.00 -16.00 uur, Zaterdag 30-12 van 9.00 -16.00 uur en zondag Ontvang van 1 december 2017 tot 28 februari 2018 - bij elke tankbeurt van minimaal 25 liter - 20% korting op cadeaubonnen van vele bekende winkels. Deze korting is geldig tot 16 maart en te gebruiken op maximaal 5 cadeaubonnen per Esso Extras account. Kijk voor meer informatie opessoextras.nl. Alle hierin gebruikte handelsmerken zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van Exxon Mobil Corporation of van een van haar dochterondernemingen. Esso Nederland BV, Postbus 1,4803 AA Breda. An EsfconMobil Brand De kerstvakantie is van start gegaan; tijd om te genieten van de vrije tijd en de gezel ligheid. Om de vakantie een beetje door te komen organi seren verschillende instellin gen activiteiten voor kinde ren. MIDDELBURG - Ook deze schoolvakantie organiseren Stichting Welzijn Middelburg, Middelburg in Beweging, Kindcentrum Koozie en Kin deropvang Walcheren weer allerlei activiteiten voor ieder een van alle leeftijden. Er is van alles te doen in de ge meente Middelburg om de vrije dagen in te vullen. Zo wordt het Zeeuws basisscho- lentoernooi Tafeltennis geor ganiseerd. In verschillende gemeenten in Zeeland wor den voorrondes gehouden, de beste teams plaatsen zich voor de finales op woensdag 3 ja nuari in Middelburg. Het toer nooi is voor alle leerlingen uit groep 3 tot en met groep 8 en er zijn nog een aantal plaatsen vrij. Op kinderboerderij de Klepperhoeve kunnen kinde ren knutselen op de boerderij zolder. Er worden onder ande re sneeuwpoppen van dennenappels en bloempot ten geknutseld waarna aan het einde van de middag de deelnemers samen met de verzorgers een voederrondje doen langs de dieren. Sportief aangelegd? Bij voetbalvereni ging Zeelandia kunnen jon- Dit is hét moment om je Esso Extras-punten in te wisselen. Ontvang tot eind februari 20% korting op cadeaubonnen van bekende winkels, bij elke tankbeurt van minimaal 25 liter. Kijk voor meer informatie op essoextras.nl. Tank nu bij Esso en trakteer jezelf op een cadeaubon. gens en meisjes vanaf vijfjaar voetbalwedstrijden spelen in het kader van het oliebollen- toernooi. Dit vindt plaats op 28 en 29 december en deelname is gratis. Tijdens het winter- festijn kunnen kinderen spor ten en spelen. Deelnemers kunnen onder andere bowlen, een dansworkshop volgen, knutselen en bouwen met Lego. Voor deze activiteit is een aanmelding niet nodig, deelnemers kunnen gewoon binnenlopen. Voor een mid dagje film kijken kunnen kin deren terecht in de bibliotheek van Middelburg. Daar draait de film Midden in de Winter nacht, over Max die de pra tende eland Moos ontmoet. Hij werkt voor de kerstman en maakt testritjes, maar helaas is hij de controle over zijn slee verloren en is de kerstman verdwenen. Zal het Max en Moos lukken om de kerstman teug te vinden? Daar zullen de kijkers achter komen door deel te nemen aan deze activiteit. En als allerlaatste, om de va kantie goed af te sluiten vindt op vrijdag 5 januari de geza menlijke kerstboomverbran ding plaats bij Speelhof Ho- gerzael in de Griffioen. Tussen 12 en 17 uur kunnen deze dag kerstbomen aangeleverd wor den en ontvangen kinderen een lootje per aangeleverde boom. Tussendoor worden de lootjes getrokken en maken de kinderen kans op kleine prijsjes. Voor meer informatie over de activiteiten, eventuele entreekosten en tijden kijk op www.bredescholenmiddel- burg.nl/locaties/vakantieacti- viteiten Vermaak in de kerstvakantie. Tekst: Femke Vegt. Foto: SWM Middel burg.

de Faam | 2017 | | pagina 17