Paul van Bueren en de vele gezichten van verlatenheid TjD/N TOTOFF CRAZY X-MAS Kersttip van Theaters aan Zee: Bij elke bril vanaf €79: gratis varifocale glazen of gratis ontspiegelde glazen of gratis 2e bril Dick Nieuwenhuis m SHOW 0 Actie eindigt BI december! stverhaal. vrek die n partner vrolijk is dan ook r mee te ;n avond hem ver gaat krij- i die hem leden en en zien. n hem tot staat on- ritz Ben en dans: Maljers. alle feestdagen. Waarin je verplicht gezellig samen moet zijn met je naasten. Maar wat als je alleen bent? Of misschien wel eenzaam? MIDDELBURG - De periode na de kerstvakantie is ook een notoire periode voor scheidin gen en het beëindigen van re laties. Het is daarom fijn datje aan het begin van januari in spiratie, herkenning of mis schien wel troost kunt vinden in de foto-expositie 'Verlaten', van de Goese fotograaf Paul van Bueren. De opening is op 7 januari om 11 uur 's ochtends, in Sjakie's Galerie in het mo numentale pand 's Hertogen bosch op de Vlasmarkt in Mid delburg. Deze galerie organiseert tentoonstellingen voor het goede doel: het bou wen van een zorgvilla voor zieke kinderen en hun ouders. Hoe gaat het? "Hoe gaat het met je?" "Goed!". We roepen het al rennende naar elkaar en zijn vaak niet echt geïnteresseerd in de vraag of in het antwoord. Fo tograaf Paul van Bueren is wel degelijk geïnteresseerd. In zo wel de vraag 'hoe gaat het met je', maar ook in een per soonlijk, eerlijk antwoord. Hij maakt portretten met daarin alle ruimte voor waarachtige menselijke emoties en daar horen ook verdriet bij en vert- Paul van Bueren maakt portretten met daarin ruimte voor menselijke emoties. FOTO: PAUL VAN BUEREN wijfeling, frustratie en paniek. Hoe het met je gaat op een regenachtige dag, aan de keu kentafel, je koffie koud. Als je net hebt gehoord datje gelief de niet meer verder met je wil. Hoe je je als kind voelt als je je moeder ziet weggaan. Komt ze nog terug? Sjakie's Galerie, Vlasmarkt 51 in Middelburg, Opening van de expositie 'Verlaten' is op zondag 7 januari 2018 om 11 uur. Openingstijden galerie in januari: Donderdag tot en met zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Info fotograaf: www.paulvanbueren.nl. Actie geldt t/m 31 december 2017 bij aankoop van elke bril vanaf €79. Gratis standaard varifocale glazen t.w.v. £50 of €50 korting op een ander type varifocale glazen. Gratis ontspiegeling Lw.v. £60. Kiest u de gratis 2e bril. dan is de le bril die met de hoogste totale waarde (montuurprijs kosten glazen en glasopties). De 2e bril is helemaal gratis en kiest u in dezelfde winkel als uw le bril. Bij randloze monturen adviseren wij extra dunne glazen. De aanbieding geldt voor 1 persoon. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. O Specsavers 2017. Specsaverseo het Specsavers logo zijn merken van Specsavers. 26 27 DECEMBER ARSENAALTHEATER VLISSINGEN 13:30 UUR EN 16:30 UUR THEATERS AAN ZEE TegeLzetbedrijf Hoge kortingen op alle showroom badmeubelen! - Inspiratie opdoen - Inmeten badkamer - Advies krijgen - Bouwkundig advies - Afspraak maken, - Ruwe schets ook's avonds mogelijk De bouw bespreken Het voorwerk De installatie van uw badkamer Uitgevoerd door eigen vakmensen Op zondag 7januari om 15.00 uur opent Theater De Verwachting Ritthem het jaar met een nieuwjaar sconcert van het Engelse singer-songwriters-duo Worry Dolls. Fcrseaitijk carbid., ecu (jotdi en betrouwbare serwt try* sdnrryt prijzen. Wij zijn geopend tijdens de Kerstvakantie, tip bel even voor de zekerheid van te voren. Zompe 22 - 4353 RT Serooskerke - 0118-592491 - info@tdnbv.nl - www.tdnbv.nl Op zondag 7 januari om 15.00 uur opent Theater De Verwachting Ritthem het jaar met een nieuwjaarscon cert van het Engelse sin- ger-songwriters-duo Worry Dolls. Het duo kreeg interna tionaal bijzonder goede re censies. Pakkende muziek met passende begeleiding (gitaar en banjo) en fraaie 'hemelse' samensmeltende stemmen. Muzikaal is het folk, country en bluegrass op een hartverwarmende ma nier gebracht. Om uw eerste ontdekking van dit jaar nog leuker te maken is er na af loop champenoise, een 'meet en greet' én natuurlijk de traditionele bitterballen. Deze kersttip kan op basis van de vertrouwde envelop op naam. Achteraf doet u de emotionele/muzikale waar de van deze middag (dus concert ind. drankjes en hapjes) in de envelop die u bij binnenkomst krijgt. Wilt u erbij zijn, reageer dan snel via een mailtje naar info@ theatersaanzee.com met uw gegevens en aantal plaatsen. Theatervrienden hebben voorrang. Een mooi voornemen voor 2018: Word vriend van Thea ters aan Zee Wanneer u het belangrijk vindt dat bij u in de buurt een ruim en divers nationaal en internationaal uitgaans- aanbod in de intiemere the aters behouden blijft, steun dan deze stichting. Voor een bedrag van 25,00 (twee personen) geniet u niet al leen van kortingen en zo nu en dan een uitnodiging, maar wordt u ook als eerste op de hoogte gehouden van nieuwe boekingen en krij gen de vrienden kans als eerste in te tekenen op het programma. Zo kunnen we u verklappen dat in de maand januari of februari de nieu we speeldata van Najib Am- hali bekend worden ge maakt. Voor informatie:

de Faam | 2017 | | pagina 7