BIJ COTTELLI Kerstmusical Scrooge in Studio A58 Middelburg Floor! De lekkerste food- specialiteiten in het ADRZ deceive* Uitgezo ;tdbasiscoHe«e cottelli 's-Cravenstraat 14 's-Gravenpolder Tel: 0113-313049 www.cottelli.nl Voorstraat 35 Numansdorp Tel: 0186-722101 info@cottelli.nl Scrooge is vier keer te zien Studio A58 in Middelburg. MIDDELBURG Schouwburg Middelburg presenteert in sa menwerking met Peter Adri- aanse de kerstmusical Scrooge in Studio A58 in Middelburg. De voorstellingen zijn op dins dag 26 december om drie uur, woensdag 27, donderdag 28 en vrijdag 29 december om acht uur. De kaartverkoop is gestart. Tickets voor de voor stelling zijn te koop voor 17,50 euro via zeelandtheaters.nl. De muzikale familievoorstel ling is gebaseerd op het be roemde boek 'A Christmas Ca rol' van Charles Dickens. Het verhaal van de vrek Scrooge is omgetoverd tot een fantas tisch familiespektakel. Een cast van meer dan 40 vol wassenen ën kinderen bren gen de 19e eeuw tot leven. De cast bestaat uit acteurs en ac trices, zangers en dansers uit het amateurcircuit van Zeel and, waar zij allemaal al hun sporen ruimschoots hebben verdiend. Hartverwarmend Een prima gelegenheid om met de hele familie te genie ten van dit beroemde en hart verwarmende kerstverhaal. Scrooge is een oude vrek die sinds de dood van zijn partner Marley nooit meer vrolijk is geweest. Hij haat dan ook Kerst en alles wat er mee te maken heeft. Op een avond komt Marley's geest hem ver tellen dat hij bezoek gaat krij gen van drie geesten die hem zijn eigen leven, verleden en toekomst gaan laten zien. Deze geesten brengen hem tot inkeer. Koor en zang staat on der leiding van Moritz Ben schop. Choreografie en dans: Joke Provoost en Jeff Maljers. Seizoenen Woordvoerder Cor-Jan van der Veer: "We gaan altijd met de seizoenen mee en zo zie je nu veel kerstsfeer. We hebben chocolade kerstkransen en leuke cadeaumandjes die hier leuk opgevuld kunnen wor den. De winkel is laagdrempe lig want ook als je niet in het ziekenhuis moet zijn kun je hier terecht voor allerlei leuke dingen zoals dagelijks verse bloemen. Wij zijn een samen werkingsverband aangegaan met De Schutse en zo kunnen hier bij Floor! mensen met een verstandelijke beperking in de winkel helpen. Daar is Floor! uiteindelijk voor opgezet." Zaterdag en zondag is Floor! in het ADRZ gesloten. \lIISSINGEN De nieuwe winkel is een project is van Floor! Middelburg én Prima Flora. Floor! heeft veel te bie den en is gespecialiseerd in de verkoop van kazen, toastjes, vers gebrande noten, veel lek kernijen, wijnen, speciale Zeeuwse en Belgisch bieren, tapas en bijzondere vleeswa ren. Ook voor diverse soorten vers fruitsap, jams, decoratie artikelen en zelfs knuffelbe ren. Bovendien is er een samen werking aangegaan met kaas boerderij Schellach en ver schillende andere Zeeuwse streekproducenten. Wat direct opvalt bij binnenkomst van de winkel is de overzichtelijke opzet en de eigentijdse inrich- Viissingen 2de van links Martha van der Veer ting.

de Faam | 2017 | | pagina 6