an der kooij EEQ Grote beurs met nieuw en jongeren naar het theater tweedehands vinyl edelsmeden oall&miuje uk) Hoe te tosse/wsse wewsr tijdelijke prijs 1895 Passie en vakmanschap u bent van harte welkom cranten :ormatie ip.nl. an-huis 3 WOENSDAG 20 DECEMBER 2017 VLISSINGEN - Vrijdag 29 de cember wordt er in Vlissingen voor de vijfde keer een grote vinyl platenbeurs gehouden, nu tijdens het tentfeest "sneeuwbal" van het café 't Archief aan de Kleine Markt 11. Ramon Alewijnse van cafe 't Archief, die zelf het vinyl een warm hart toedraagt was weer zeer enthousiast om de ruimte beschikbaar te stellen voor deze prachtige beurs. Dat is nu dan ook wel weer gelukt volgens de organisator Del van der Linden. Voor de mu ziekliefhebber is er weer de mogelijkheid om juist die ene plaat en/of single te vinden waar men nou zo lang naar heeft gezocht. Alle muziek soorten zijn op deze beurs vertegenwoordigd. Bij elke editie wordt deze beurs maar groter en groter! Muziek op Vinyl leeft!!! We hebben weer 11 standhouders, iedereen heeft er zin in, samen zorgen zij al voor meer dan 48 meter bakken vol met vinyl Vol gens de organisatie is de doel stelling van deze dag om mensen bij elkaar te brengen, jong en oud, en de passie voor muziek op vinyl te delen, daarbij is het altijd weer mooi om iets voor de eigen muziek collectie te vinden. We hopen dat de bezoekers van deze beurs, met een blij gezicht weer naar huis zullen gaan, met onder hun arm een lang speelplaat. Het kopen van muziek op vinyl is sinds enke le jaren in Nederland hele maal in. Op de platenbeurs zal veel tweedehands muziek te vinden zijn die zelfs nooit later op een cd is uitgebracht. De Vinylbeurs is geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Meer dan 300 land bezoeken Cult. igen en studenten uit het voortgezet- en het hoger weken theatervoorstellingen over de Tweede Wei Op donderdag 7 december brachten 81 leerlingen van het Goese Ly ceum, 40 leerlingen van het Zwin College uit Oostburg en 50 studenten van HZ een be zoek aan de voorstelling Anne Frank, Achter het Huis in het Scheldetheater in Terneuzen. Hier kreeg een deel van de studenten een in leiding bij de voorstelling. Na afloop werd het tweeënhalf uur durende stuk beoordeeld met een 8,5. Woensdag 13 december vertrekken er vanuit Zeeland drie touringcars naar de Theater- Hangaar in Katwijk aan Zee voor de voorstel ling Soldaat van Oranje, over verzetsman Erik COLOFON DE FAAM Hazelfhoff Roelfzema. 190 Zeeuwse jongeren van HZ, de CSW in Middelburg, De Rede in Terneuzen en het Zwin College Oostburg ko men dan, door middel van HZ Cult, in aanra king met het theater. HZ Cult is een cultuurprogramma opgesteld voor studenten en leerlingen van HZ, Univer sity College Roosevelt, Scalda en Zeeuwse scholen uit het voortgezet onderwijs. HZ Cult programmeert jaarlijks meer dan 80 voor stellingen, waaronder film-, theater- en dansvoorstellingen, maar organiseert ook workshops en stedentrips. HZ Cult wil Zeeuwse jongeren in contact brengen met advertising.zeeland@ persgroep.nl Linda Heikoop T 06-205 414 55 E familieberichten@persgroep.nl T (088)-013 99 99 Zelf een familiebericht opgeven kan via familieberichtenonline.nl E advertising.sales@persgroep.nl T (088) 013 99 99 www.de-faam.nl/service T 088-0561595 Edisonweg 37E 4382 NV Vlissingen Frank Husslage (eindredacteur) Conny den Heijer Gerard van der Hoeven Mark Lobbezoo Theo Rietveld Izaak Verkeste (fotograaf) E redactie. faam@ persgroep.nl T (088) 013 69 21 Dennis Rijsbergen Tessa van Waarde www.persgroep.nl/adverteren Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in gedrukte als digitale uit gaven van Persgroep Nederland bv De Persgroep Nederland Volg ons ook op: www.de-faam.nl Facebook/DeFaam Walcheren 1495. Bij van der Kooij edelsmeden verrassen we u met steeds nieuwe collecties die we met veel liefde en energie voor u hebben samengesteld. We laten u kennis maken met een bijzonder aanbod. We adviseren meer dan alleen de aankoop van een sieraad of horloge. Daarnaast ontwerpen en maken we zelf ook sieraden met een heel persoonlijk en uniek karakter en dat uiteraard in zorgvuldig overleg. Wolstraat 1974381 GR Vlissingen T0118 4173 79 www.vdke.nl koopzondag 24 december

de Faam | 2017 | | pagina 3