'Mensen willen de kers op de taart' O PROFITEER NU VAN SPECTACULAIRE JUBILEUMACTIES* ectaculaire jubileum acties* imdebuurt JAAR Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad OO© indebuurt.nl 31 WOENSDAG 20 DECEMBER 2017 Uiterlijke verzorging met Kerst kerst willen vrouwen én man nen net die kers op de taart en reserveren ze duurdere be handelingen,' legt Doreen uit. De rijpere dames kiezen meer voor een anti-aging behande ling en de jongere vrouwen willen liever een frissere blik. 'Ik krijg ook mensen in mijn salon die normaal nooit een behandeling ondergaan, maar rond de feestdagen denken: goh, dat ga ik eens doen. Je ziet je trouwe klanten en nieuwe klanten, dat maakt deze tijd leuk.' Volgens Doreen zie je dat de make-up rond de feestdagen wat uitdagender is. Vrouwen kiezen voor een fellere lippenstift of een sub tiel glittertje op de ogen. Ontspanning Waar mensen bij Doreen ko men voor ontspanning, komt Op zoek naar nieuwe kozijnen of deuren? Al 40 jaar lang staat Belisol garant voor de beste kozijnen en deuren in alle soorten, maten, stijlen en materialen. Van A tot Z ontzorgd, altijd op maat en binnen uw budget Kom naar de showroom en profiteer nog tot 31 december van onze bijzondere jubileumacties. Zo bent u niet alleen verzekerd van kozijnen en deuren zonder zorgen, maar ook van een scherpe prijs. Ga naar uw Belisol showroom en vier met ons meel Belisol. Kozijnen en deuren zonder zorgen. www.belisol.nl BEUSOL GOES Nobetweg 2-24,4462 GK Goes T 0113-211.811, goes@belisol.com VLISSINGEN - Voor Ine Israël, ambulant kapster bij 'Gewoon bij Ine', is kerst altijd de druk ste tijd van het jaar. 'Van oude mannetjes die netjes geknipt willen worden tot vrouwen die willen watergolven. Alles komt aan bod rond de feest dagen,' vertelt Ine. Volgens de kapster zag je vroeger dat mensen precies de weken voor kerst geknipt willen wor den. Tegenwoordig maakt het, vooral bij de jongere genera tie, niet uit of ze een of drie weken van tevoren worden geknipt. 'De vijf dagen voor kerst heb ik ongeveer zeventig klanten op staan, dat is flink aanknippen,' lacht Ine. Geld Over het algemeen wordt er rond de feestdagen meer geld uitgegeven aan uiterlijke ver zorging. Ook Doreen Moele- ker, schoonheidsspecialiste en visagiste bij Knapp in Wemel- dinge, merkt dit. 'Rond de feestdagen willen mensen er op hun mooist uitzien. Het is belangrijk om er het hele jaar goed uit te zien, maar rond de Links op de foto is Ine te zien tijdens het knippen van een klant. Rechts staat Doreen in de salon 'Knapp" in Wemeldinge. Beide vrouwen hebben het druk rond de feestdagen. Ine bij mensen thuis die tus sen alle drukte door geknipt willen worden. Ine: 'Meestal knip ik iedereen binnen het gezin. De moeder eerst, dan de kinderen, die worden door de moeder gedoucht en on dertussen krijgt vader ook een knipbeurt.' De klanten van Doreen nemen echt de tijd en doen regelmatig een rondje door de gehele salon. 'Vrou wen komen hier een dag om gezicht, nagels en haar te la ten doen. Dat is goed plannen met het team. Gelukkig kun nen we elkaar altijd te hulp schieten,' lacht Doreen Doel Deze twee vrouwen hebben, ondanks hun verschillende beroep, hetzelfde doel. De klanten moeten, naast liefde en gezelligheid, met een te vreden en zelfverzekerd ge voel over het uiterlijk de feest dagen doorbrengen.

de Faam | 2017 | | pagina 31