Senioren reisprogramma van Oeveren klasse apart 0111-414348 of www.vanoeveren.nl von oeveren reizen Industrieweg 10 4301RS Zierikzee Klanten worden met een taxi thuis opgehaald Het einde van het jaar is in zicht, 2018 is niet ver weg meer. Dat betekent dat het voor veel mensen tijd wordt om de nieuwe reisgidsen in huis te halen. Ook het 50+ reisprogramma van Oeveren is weer uitgebracht. Klant en veiligheid staan voorop Het reisprogramma van Oeveren biedt keus uit maar liefst 35 complete busreizen naar uiteenlopende bestemmingen. Samensteller en bedrijfsleider Hans-Jan Verton: "We willen onze gasten zo veel mogelijk ontzorgen en comfort bieden. Dat doen we onder andere door ze thuis met een taxi op te halen. Daarnaast zorgen we ervoor dat de gasten niet met hun koffers hoeven te slepen. Eigenlijk wordt alles voor de deelnemers geregeld en gedaan". De touringcars zijn allen uit het topsegment, met meer beenruimte, luxere stoelen en uitgerust met de laatste technische snufjes. Bovendien is er altijd een AED aanwezig. Op de plaats van bestemming is een programma samengesteld en alle entreegelden (en extra's) zijn inbegrepen. Kortom, alles wordt tot in de puntjes geregeld". Bijzondere reizen Van Oeveren levert kwaliteit. De deelnemers overnachten doorgaans in vier of vijf sterren hotels. "Dan weet je dat je goed zit." Het bedrijf probeert ook ieder seizoen een bijzondere réis aan te bieden. "IJsland, Rusland, Malta en Sicilië zijn al eens bezocht. In 2018 staat er onder andere een reis naar het prachtige Noord-lerland op het programma. Vaak gaat men van tevoren zelf op pad om het reisprogramma samen te stellen. Bij minder bekende bestemmingen als Roemenië is het belangrijk na te gaan of het programma dat ze voor ogen hebben uitvoerbaar is en of de accommodaties aan de wensen voldoen. Reisgezelschap De reizen zijn heel divers, net als het reisgezelschap. Verton: "We gaan met maximaal 40 personen op pad en iemand die alleen reist krijgt een hele bank tot zijn/haar beschikking. Maar over het algemeen wordt het altijd één groep; niemand valt er buiten". Om geïnteresseerden te informeren over het aanbod organiseert van Oeveren infodagen op verschillende locaties in Zeeland. Op deze dagen worden alle reizen uit het programma met ca. 50 foto's per reis toegelicht, zijn de touringcars te bewonderen en kan er informatie ingewonnen worden over de diverse bestemmingen.

de Faam | 2017 | | pagina 28