Blankenburgh wonen S slapen www.blankenburghwonen.nl Blankenburgh wonen en slapen Blankenburgh wonen SIP? Gildeweg 21 Vlissingen 0118-633592 Mortiereboulevard 34 Middelburg 0118-417929 Blankenburgh wonen en slapen is een echt Zeeuws familie bedrijf. Ruim 70 jaar verder is de derde generatie inmiddels al weer jaren aan het roer. Peter en Jeroen Blankenburgh voeren vanuit Middelburg en Vlissingen hun bedrijven. In Middelburg, op de Mortiereboulevard vindt je Blankenburgh wonen. Een winkel met een uitgebreide collectie op het gebied van gordijnen, bin- nenzonwering, vloeren en vloerkleden. In Vlissingen, aan de Gildeweg vindt je Blankenburgh wonen en slapen. Deze winkel heeft naast een uitgebreide collectie woninginrichting ook nog een grote collectie met alles op het gebied van slapen. PVC vloeren Met de pvc vloeren uit onze collectie kunt u een vloer creëren, die nauwelijks van een houten of natuur stenen vloer te onderscheiden is, maar dan zonderde nadelen. PVC vloeren zijn duurzaam, comfortabel, slijtvast, geluiddempend en eenvoudig te reinigen. Daarnaast zijn alle PVC vloeren uit onze collectie uitstekend geschikt voor gebruik in combinatie met vloerverwarming of vloerkoeling. Door de goede waterbestendigheid is het bovendien ook nog eens mogelijk om pvc vloeren in vochtige ruimtes, zoals badkamers toe te passen. Tapijt We kunnen het niet vaak genoeg aangeven: Wonen is sfeer scheppen. Ook tapijt draagt essentieel bij tot het creëren van die sfeer! De woonkamer is voor veel mensen de plek om gezellig samen te zijn en/of tot rust te komen. Met deze reden is het belangrijk om hier de nodige aandacht aan te besteden. In veel gevallen kiest men er voor om in dit leefgedeelte van het huis tapijt neer te leggen, omdat het warm, zacht en comfortabel is. Daarnaast wordt dit type vloerbedekking ook gezien als akoestiek verbeterend, geluidswerend en slijtvast. Tapijt geeft sfeer en warmte in je huis. Laminaat Laminaatvloeren zijn zeer populair. Dat is niet zo vreemd want laminaatvloeren worden steeds beter. Ook de decors worden steeds authentieker. Door deze techniek is een laminaatvloer bijna niet meer van een echte houten vloer te onderscheiden. Installatie van een laminaatvloer op vloerverwarming is geen enkel probleem, belangrijk is wel om de vloerverwarmingsinstructies in acht te nemen. Wij hebben onze collecties volledig afgestemd op de wensen van Nu. Wij hebben naast onze vaste collectie van gerenomeerde merken zoals Quick-step een heel eigen collectie ontwikkeld met 40 items waarin de nieuwste trends en dessins in te vinden zijn. Laminaat is er al vanaf 14,95 TTWSBÊ Parket Wij hollanders houden van gezelligheid. De Hollandsche manier van leven vraagt om eerlijke en natuur lijke vloeren die dit gevoel uitstralen. Hollandsche vloeren biedt een collectie houten vloeren zoals een houten vloer hoort te zijn. Doorleefd en getekend! Ên enorm veelzijdig! In het verleden kende men de visgraat vloer als een chique basis, afgewerkt met contrasterende band en bies. Tegenwoordig is de visgraat ook in te zetten als een stoere basis voor je industriële interieur, met veel nuances in de kleur en noesten voor een doorleefd uiterlijk, dat goed aansluit bij het beton en staal dat vaak te vinden is in de huidige interieurs. BMililliilWBi'iil'ffl'llliW

de Faam | 2017 | | pagina 16