DNWG Een vertrouwd gezicht in een nieuw jasje 9 Kerstmarkt Open haven Kinderkerst heilsleger Kerstfair in Zoutelande Kerstconcert door Apollo Lunchconcert met Sing@Sea Concertreeks voor de kerst Neem een kijkje in de ZB Bjbelclub in de vakantie DNWG DNWG is specialist in aanleg, onderhoud en beheer van netten 23 WOENSDAG 13 DECEMBER 2017 WALCHEREN KORT Komend weekend zijn er op heel Walcheren tal van kerstactiviteiten. FOTO: PR OOST-SOUBURG - Zaterdag 16 decmeber is weer de jaarlijkse kerstmarkt in kerk De Open Haven in oost-Souburg. De markt is open van 10.00 tot 16.00 uur en er zijn allerlei leuke, handige en toepasselij ke kerstartikelen te koop. Er zijn ook kerststukjes. Voor de inwendige mens is er koffie en erwtensoep. MIDDELBURG Zondag 17 de cember is er bij het Leger des Heils aan Het Zwin 1 in Mid delburg een leuk kinderkerst feest. Het programma duurt van 16.00 uur tot 18.00 uur en biedt o.a. kerstliederen zin gen, muziek maken, bijbels kerstverhaal, samen spelletjes doen, spelen en drinken met wat lekkers. Aan het eind van de middag gaan we ook sa men frietjes eten. Kinderen t/m 12 jaar met (groot-)ouders of verzorgers zijn van harte welkom. Wil(t) u/jij naar dit kerstfeest komen geef dan zo snel mogelijk naam, adres en leeftijd van het kind op via e-mail: korps.walcheren@le- gerdesheils.nl of' telefoon 0118-615247. Kinderen onder 6 jaar alleen met begeleiding. ZOUTELANDE - Ook dit jaar is het weer kerstfair in de Catha- rinakerk te Zoutelande. Wie op zoek is naar een mooi kerststuk wordt er op zijn of haar wenken bediend. In de diverse kramen worden heer lijke, zelfgemaakte producten verkocht alsook kunstige kaar ten ter verzending. Ter plekke wordt advocaat gemaakt. Goede doelen organisaties als Terre des Hommes, Wereld winkel e.d. bieden er tegen zeer schappelijke prijzen de mooiste dingen aan. En gezel lige zitjes geven bezoekers de mogelijkheid te genieten van een kopje koffie of thee met iets lekkers of van een glas glühwein of een kop volle, versgemaakte erwtensoep. Wie zomaar even binnen loopt kan bovendien verrast worden door live muziek door muzikanten van Luctor Emergo en het Willibrord En semble. De opbrengst van de fair is bestemd voor de aan kleding van de nieuwe kerk- tuin die bijna gereed is. leder een is van harte welkom op zaterdag 16 december, van 13 - 17 uur. OOMBURG Zondag 17 de cember geeft Apollo haar jaar lijkse Kerstconcert. Tijdens dit concert wordt u al vanaf de ingang welkom geheten met muziek. Onder het genot van een hapje en een drankje kunt u naar verschillende ensem bles luisteren in de foyer en de grote zaal. Later komen alle muzikanten samen óp het po dium en besluiten het concert. Uiteraard kunt u tijdens dit concert luisteren naar prachti ge, bekende en minder beken de, kerstliederen. Het concert vindt plaats in zaal Schutters hof te Domburg en begint om 15.30 uur. OOST-SOUBURG Zondag 17 december vanaf 11.30 uur geeft Sing@Sea een Kerstlunchcon cert in de Historische Kerk Souburg. Sing@Sea onder lei ding van Hans van den Broeke brengt een programma met bekende liederen van klassiek tot populair waarbij de beken de kerstliederen zeker niet zullen ontbreken. Kaartprij- zen. In de voorverkoop g,oon euro (vrienden 7,50 euro) i.v.m. de catering zijn de kaarten al leen in de voorverkoop ver krijgbaar. Voorverkoop adres sen. Primera in de Lange Zelke te Vlissingen en in de Kanaal straat te Oost Souburg en de Vrijbuiter in de Paspoortstraat te Oost Souburg. Toegans- kaarten zijn ook digitaal te be stellen via de website van de kerk, www.historischekerksou- burg.nl OOST-SOUBRG - Vrijdag 15 en Zaterdag 16 december is er een hele serie kerst-inloop concerten in de Historische Kerk Souburg.^ De toegang is gratis. Vrijdag 15 december aanvang 19.00 uur concert door jeugdorkest Vlijt en Vol harding, gevolgd door Harmo nie orkest Vlijt en Volharding. Zaterdag 16 december, aan vang 10.00 uur, Combo van Vlijt en Volharding met een concert van bekende liederen. Aanvang 11.00 uur Koor Voci Miste met bekende kerstliede ren uit diverse landen aange vuld met klassieke liederen. Aanvang 12.00 uur: Kerstfami lie koor onder leiding van Ag nes van den Dries-Menheere. Aanvang 13.00 uur: Koor Te Quiero met liederen uit musi cals en liederen van Bach tot de Pop muziek. Aanvang 14.00 uur: pianoconcert met Riet Westerweele en leerlingen. Aanvang 15.00 uur: Koor Bi- enaeh Zuuver met een concert van Nederlands en Engelstali ge evergreens. Aanvang 16.00 uur: Koor Scherzo met een concert van bekende kerstlie deren en liederen met een klassieke inslag. Aanvang 20.00 uur: Kerst samenzang met een gelegenheidskoor van de Protestantse Gemeente Souburg onder leiding van In eke Wijkhuis-van den Driest muzikaal begeleid door de Harmonie Onda uit Ritthem onder leiding van dirigent Bart Borgt MIDDELBURG - Op 19 januari om 14.00 -16.00 uur wordt er een rondleiding gegeven in het gebouw van ZB| Planbu reau en Bibliotheek van Zeel and aan de Kousteensedijk 7 in Middelburg. Tijdens de rondleiding kom je op plaat sen waar je normaal niet mag komen, zoals achter de scher men bij de sorteermachine. Je hoort onder andere over het gekozen interieur, watje alle maal kunt lenen, hoeveel boe ken er in het gebouw staan en wat er in onze kluis ligt. En thousiaste medewerkers lei den je in ongeveer twee uur rond. Interesse? Aanmelden: info@dezb.nl met het aantal personen. DOMBURG - In de kerstvakan tie zijn alle kinderen uit Dom burg en omgeving (van 4 -12 jaar) weer van harte welkom op de vakantiebijbeldub. Deze is donderdag 28 december en vrijdag. 29 december in het Schuttershof in Domburg. De jongens en meiden van 10 jaar en ouder, kunnen iets leuks maken op de knutselzolder. Inloop vanaf 9.30 uur, het pro gramma begint om 10.00 uur. Om 11.45 uur kunnen de kin deren weer opgehaald wor den. Toegang gratis. Voor meer info; vbc@ gergemaagtekerke.nl Meer weten? DNWG.nl/nieuwjasje en installaties op het gebied van elektriciteit, gas en water. DELTA Netwerkgroep heeft een nieuwe naam, We gaan verder als DNWG. Er verandert niets; we blijven hetzelfde werk doen, maar in een ander jasje.

de Faam | 2017 | | pagina 23