Sport in de regio Springpaarden clinic 47, Renovatie vlies Direct De Looff ansa Winterwedstrij den watersportvereniging A"7 50 De perfecte ondergrond voor verf of behang Tel: 0118 - 62 88 34 25 WOENSDAG 29 NOVEMBER 2017 O o Ehrens is voormalig spring ruiter en behaalde zo'n 30 Grand Prix overwinningen en deed mee aan de Olympische Spelen in Peking. Als bonds coach behaalde hij met pony's, junioren en Young riders in de jaren '90 onder meer team goud. Met de senioren behaalde hij in 2006 de Wereldtitel op de Wereldruiterspelen in Aken en goud tijdens het EK in Mann heim. Onder zijn leiding haal de het Nederlandse team de Wereldtitel binnen tijdens de Wereldruiterspelen in Caen en nam Jeroen Dubbeldam de in dividuele titel mee naar huis. Dubbeldam was daarmee de eerste Nederlander ooit die Wereldkampioen springruiter werd. In 2015 werd het Neder landse team opnieuw Euro- V EERE Watersportvereni ging Arne introduceert een voor Zeeland en omstreken unieke serie upwind-down wind korte baan winterwed- strijden voor kajuitboten met railing. Dat gebeurt op het Veerse Meer tussen de haven van Oostwatering en de Veer se dam. Het is water met een beschut karakter, wat bete kent dat wedstrijden niet snel afgelast worden. Na het stop pen van de upwind-down- wind wedstrijden bij de Gre- velingencup in het Grevelingenmeer kwam de vraag van wedstrijdzeilers bij Watersportvereniging Arne om deze wedstrijden op het Veerse Meer te organiseren. Inmiddels zijn er veertien zeil teams ingeschreven, waaron der de Eredivisie zeilen teams van Wolphaartsdijk en Bres- kens. Voor het publiek zijn de wedstrijden vanaf de wal goed te volgen. De baan zal maximaal 40 minuten zijn voor de snelste boot. Boven een spreader en onder een gate. Gestreefd wordt naar minimaal drie starts op een dag. De wedstrijddagen zijn: 17 december, 28 januari, 25 fe bruari, 25 maart en 22 april. Meer info: wvarne.nl^eilwed- strijden/winterwedstrijden. KNHS Bondscoach Rob Ehrens geeft op vrijdagavond 8 december om half acht een clinic voor Zeeuws gefokte KWPN springpaarden bij De Kroo Ruitersport in Nieuw en Sint Joosland. pees Kampioen in Aken onder de bezielende leiding van Ehrens. Ook hier werd indivi dueel goud behaald. En ook in de afgelopen twee jaren be haalde Ehrens met zijn team bijzonder mooie resultaten, waarbij het zilver van Harrie Smolders op het EK in Goten borg en het goud in de finale van de landenwedstrijd in Barcelona de hoogtepunten vormden. De clinic staat in het teken van instructie aan Zeeuwse springcombinaties, oplopend op africhtingsniveau. Deze avond wordt ook opengesteld als instructiebijeenkomst voor Zeeuwse, Brabantse en Zuid-Hollandse instructeurs. De toegang is gratis. Meer info: Boomdijk 1, Nieuw- en Sint Joosland. Winterwedstrijden WV Arne. Hf (glad) Incl. lijm op rol van 1 x 25 m incl. 5 kg lijm voor .7 - Onmisbare voorbereiding bi] oneffen en gescheurde muren Perfect herstel en egalisatie met slecht verwijderbare wandbekleding TMC GOES MARCONISTRAAT 13 - (0113)22 41 02 TMC BERGEN OP ZOOM VAN KONUNENBURGWEG 13 - (0164) 27 44 77 www.tmcwoonwinkels.nl Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! Maakt wonen leuker www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg

de Faam | 2017 | | pagina 25