Net even iets anders haal je bij Bib's NIEUWE COLLECTIE knudsen 15 WOENSDAG 29 NOVEMBER 2017 Duurzame kinderwinkel De eerste duurzame kinderwinkel in Middelburg, dat is Bib's. Afgelopen zaterdag opende de enthousiaste en ambitieuze eigenaresse Lisanne Karman-V/eenstra (28) de deuren van haar winkel. Bewust en gezond opvoeden is voor haar heel belangrijk dit wil zij graag delen. MIOOELBURG - Toen haar oudste geboren werd startte Lisanne met wasbare luiers. Duurzame en gezonde pro ducten zijn belangrijk binnen de opvoeding. 'Je groeit er een beetje in. Je hoort wel eens wat er in luiers of billendoek- jes zit en toen dacht ik: dat wil ik niet aan de billetjes van mijn kind. Je probeert eens wat en hoort enthousiaste verhalen van andere moeders,' vertelt Lisanne. Het doel van de onderneemster is deze en thousiasme over te brengen. 'Als ik aan mensen over was bare luiers vertel denken ze vaak: vieze lappen, maar dat is het niet. Ik wil mensen uitleg gen wat de verschillende mo gelijkheden zijn. Bib's is de eerste winkel in Middelburg waar alles duur zaam is. 'Ik wil de duurzame winkel worden. Zodra mensen een duurzaam cadeautje wil len hebben, moeten ze me teen denken: ik ga naar Bib's.' De eigenaresse probeert zich te onderscheiden met haar producten. Zo verkoopt ze duurzaam en gezond speel goed, servies en handge maakte kleding. 'Wat bij mij uniek is zijn de wasbare luiers en dan heb ik het over Zeel and, vandaar de naam Bib's wat billen betekent. Veel webshops -hebben wasbare luiers, maar dan krijgen ou ders niet de volledige uitleg over de luiers en kunnen ze het niet vasthouden. Dan koop je het minder snel.' Lisanne legt uit dat luiers een groot MENSEN MOETEN DENKEN: IK GA NAAR BIB'S probleem zijn op de afval hoop. Veel gemeentes zijn daar mee bezig en voor haar is het belangrijk haar steentje bij te dragen. Lisanne verkoopt verschillen de duurzame merken in haar winkel. 'Ik heb bewust een breder assortiment zodat het interessant is voor een groter publiek. Ik hoop te bereiken dat mensen de duurzame pro ducten zien en er uitleg over krijgen. De doelgroep groter maken doordat de producten net iets anders zijn. Dat maakt Bib's zo leuk en bijzonder. Duurzame kinderwinkel Bib's is gevestigd aan de Lange Viele 69 in Middelburg. In deze winkel is alles te koop. Van kleding tot servies en van luiers tot kleding kasten. Een winkel waar de bewuste ouder zich op zijn of haar plek voelt. www.bibsmiddelburg.nl Alkmaar Manueel verstelbaar Space voet Diverse kleuren leer of stof Pu leer voetenbank vanaf 395,- vanaf 99,- Kentucky 3 maten leverbaar (s/m/l) Tientallen kleuren leer of stof 2 motorig met sta op functie vanaf 895,- D a N I s Cognac Ylf 110 3 maten leverbaar (s/m/l) Draaivoet Tientallen kleuren Stof of leer vanaf 795,- Pu leer 1 motorig met sta op functie van 995,- voor 595,- Boston 3 maten leverbaar (s/m/l) Tientallen kleuren Topswing 100% Nederlands fabrikaat 2 motorig met Sta op functie Late night 3 maten leverbaar (s/m/l) Manueel of 2 motorig Leder of stof voor 1499,- vanaf 795,- ffiiSk Soleda 2-motorig met sta-op functie Tientallen kleuren leer of stof. Nu leer voor stof prijzen! 3 maten leverbaar (s/m/l) Voet en rugleuning onaf hankelijk elektrisch van elkaar te bedienen Deens top design van 1595,- voor 995,- Relaxez 7" Bonanaza Cognac MegaComfort I Paspoortstraat 32 I 4388 BH Oost-Souburg I www.megacomfort.eu De grootste en goedkoopste shop met relaxfauteuils van Zeeland Tel. 0118 - 436 046 Openingstijden: ma. gesloten, di. t/m vr. 10.00 -17.00 uur, za. 10.00 -16.00 uur Eigenaresse Lisanne Karman-Veenstra staat hier in haar winke Bib's met in de linkerhand wasbare luiers, in haar rechterhand een duurzaam speelgoed en achter haar de kast met bamboe servies.

de Faam | 2017 | | pagina 15