STIKIIM KÏ1STPIMÏÏ Buiten kouder, binnen tijd voor warmte! Swingen en grooven in Razzmatazz Korting voor lezers ™urs Mannen 1\issen Staal Kloosterdag introductie korting op alle voorraad kleden! 6 WOENSDAG 22 NOVEMBER 2017 De nieuwe collectie kleden is binnen De nu achttienjarige Middelburgse Isabel Provoost treedt zondag 26 november op in het kasteel van Batavia in Westkapelle. Provoost werd in 2014 tweede bij The Voice Kids en bereikte op haar zeventiende de finale van The Voice of Holland onder begeleiding van Sanne Hans, de zan geres van de bekende band 'Miss Montreal'. Na dit mooie avontuur werkte Isabel zowel solo als samen met haar band hard aan haar carrière als professioneel zangeres. Zo zong ze samen met Paskal Jakobsen, zanger en gitarist van de band BL0F, het duet 'Omarm me' op Concert at Sea op de Brou- wersdam in Zeeland. Hiermee kwam één van haar dromen uit. De jonge Isabel trad in 2014 al eerder op in Westkapelle tijdens Serious Request. Het daaropvolgende jaar was de Middelburgse te zien en te horen in het Kasteel van Batavia te Westkapelle tijdens de Batavia Sessies. Vanwege het grote succes komt Isabel Provoost, samen met haar gitarist, weer optreden in het Kasteel van Batavia. Het concert begint om vijf uur. De toegang is gratis. Er wordt deze avond een 3-gan- gen Batavia Sessie Menu geserveerd voor 21,50 euro. De laat ste Batavia sessie in het kasteel is zondag 3 december. OOST-SOUBURG - Door het trio Kroonenberg-Linne- mann-van der Zalm wordt de melodieuze singer- songwri ter muziek gespeeld. Er wordt ook geswingd en gegrooved, maar de betovering zit bij deze formatie in de samenzang en in de lyriek in het spel van Rens van der Zalm en Arwen Linnemann. Het optreden vindt plaats op zaterdag 25 november om half negen in muziekpodium Razzmatazz aan de Middelburgsestraat in Oost-Souburg. Op 25 no vember vanaf 11.30 wordt op het Scheldekwartier het monument Mannen Tus sen Staal door de gemeen te overgedragen aan de Stichting Mannen Tussen Staal. De Stichting houdt een toespraak met een uit leg over het monument en de geschiedenis van het gebied. Het Scheldelood- senkoor en de Deltaband geven geeft het evenement muzikale kleur. Het monu ment Mannen Tussen Staal herinnert aan de tijd dat de scheepswerf De Schelde in het hart van Vlissingen haar schepen bouwde. De twee mannen aan de voet van het monument slaan met een grote hamer de klinknagels in de romp van het schip. Het gaf een hard geluid dat galmde door de straten van Vlissingen. De grote ankerketting herin nert aan de schepen die op de helling lagen en de ver bondenheid van Vlissingen met de werf en haar arbei ders. Met behulp van crowdfunding is een be drag van ruim 30.000 euro opgehaald om de realisatie van het monument moge lijk te maken. Het monu ment krijgt tijdelijk een plek bij het Dokje van Perry en wordt daarna verplaatst naar de vaste plek aan de Kop van de Helling. Een heerlijk kerstdiner, maar geen zin om de hele dag in de keuken te staan? Ook dit jaar verzorgen we weer een 'sterren' kerstdiner voor thuis. Chef Rutger en zijn team bereiden voor u een mooi 4- of 5-gangen menu, die u enkel met behulp van een oven en uw fornuis kunt bereiden. 4-gangen inclusief brood, boter, borrelhapjes, amuse en friandises 49,50 p/p 5-gangen (menu coquilles) inclusief brood, boter, borrelhap, amuse en friandises 59,50 p/p BESTELLEN VliffMM T 0113 227,955 INFO@KATSEVEER.NL Op zater dag 25 november van 10.00 tot 17.00 u en zondag 26 november van 11.00 tot 16.00 uur wordt dit jaar voor het negentiende jaar de Zeeuwse Serviesbeurs gehouden in Het Blauwe Hof, Breeweg 11 in Koude- kerke, met zoals ieder jaar weer verkoop van servie zen, serviesonderdelen, bestek, glaswerk, zilver, brocante en nog veel meer. Ook dit jaar zult u weer versteld staan van het uit gebreide aanbod van aller lei mooie serviezen, qua stijl, kwaliteit en prijs. Bij zonder dit keer is het grote aanbod van exclusieve en oude Kerst decoraties. De entree is gratis zaterdag 25 november organiseert Stadsklooster Simpelhuys in Middelburg een Kloos terdag met als thema: Le ren aan Levinas. Deze dag, die bestaat uit inleidingen en workshops over het the ma, staat onder leiding van Vincent de Rooij, docent Ethiek Filosofie HZ Uni versity of Applied Sciences. Het centrale thema van deze dag is: "In de ogen van de ander herken ik mijzelf in mijn verantwoordelijk heid voor de ander". TMC GOES MARCONISTRAAT 13 - (0113) 22 41 02 TMC BERGEN OP ZOOM VAN KONIJNENBURGWEG 13 - (0164) 27 44 77 www.tmcwoonwinkels.nl Maakt wonen leuker WÊÊÊÊÊmmÊÊm cultuur. Het Don KosakenChor Russland wordt al 25 jaar ge dirigeerd door Marcel Ver- hoeff, afkomstig uit Zeeland. Hij reist met het befaamde ensemble door ons land en komt ook in Vlissingen. De sfeer in de Sint Jacobskerk geeft een extra dimensie aan het concert. Een garantie voor een onvergetelijke avond. Ko zakken kennen een rijke ge schiedenis. Het zijn van nature democraten, religieus en zeer begaan met hun gezin en hun dorpje. Ze vinden het heerlijk hun cultuur uit te dragen en elkaar letterlijk toe te zingen", aldus Verhoeff, onderscheiden met de Rus Prix Award. Lezers van De Faam kunnen met 7,5° euro korting naar het Don KosakenChor Russland in de Sint Jacobskerk op zaterdag 2 december, vanaf 20.15 uur. Reserveer kaarten via www.ccxl.nl onder de code FAAM Dit jaar vieren het Don KosakenChor Rus sland en chef-dirigent Marcel N. Verhoeff hun 25-jarig jubi leum. Het koor bestaat uit 24 professionele vocalisten, ver bonden aan grote operahui zen in Rusland. De begelei ding is in handen van het zeskoppige virtuoze 'Instru mental Soloists Ensemble 'Philarmonia' uit Moskou, die authentieke Russische volksinstrumenten bespelen. De meeslepende zang, bewo gen uitvoeringen, mooie kos tuums en contact met het pu bliek zorgen elke keer weer voor een unieke beleving van de Russische muziek en haar

de Faam | 2017 | | pagina 6