Natuurlijke pijnstiller voor gewrichten en bij reuma Theater Nomade '14-T8 EIERKOEKEN 2E ZAK GRATIS! DE SMAAK VAN TOEN Breng een bezoekje aan een Terre des Hommes winkel bij u in de buurt Kiev Koor Credo naar Ritthem 'Bij reumatische pijn, zoals door artrose en artritis' MAREA 1.000 euro verdienen in 12 weken Krantenbezorgen.nl patachou 7 WOENSDAG 15 NOVEMBER 2017 THEATERS AAN ZEE ambaéhtelijk puur - A.S. VRIJDAG EN ZATERDAG: Meehelpen? Wij zoeken ook altijd vrijwilligers voor onze winkels, u bent van harte welkom. U kunt ook uw overtollige spullen bij ons inleveren voor het goede doel. Het Kiev Koor Credo komt op vrijdag 22 december naar de Historische Kerk van Ritthem voor een kerstconcert Het Kiev Koor Credo werd opgericht in april, 2002. Alle zangers van het koor zijn professionele muzikanten. De dirigent van het koor, Bogdan Plish, is de winnaar van de Grand Prix van de III Oekraïense compe titie voor koordirigenten en de chef dirigent van het Na tionale Opera en Ballet The ater van Oekraïne. Vanaf het begin is Credo er in geslaagd om de aandacht van een breed scala aan muziekfans aan te trekken en het ont vangt lovende kritieken van de meest invloedrijke muzi kanten van het land en in het buitenland. Het repertoire van het koor bestaat uit a capella muziek van de i6e-2ie eeuw, volksmuziek en stukken van het genre cantate-oratorium, waarbij ze vaak samenwerken met moderne bekende compo nisten zoals Sylvestrov en Part. Tijdens het uitvoeren van gewijde muziek streven deze koorkunstenaars naar de hoogste artistieke een heid waarin de warmte en spiritualiteit centraal staat. Hierdoor creëert het koor een unieke stijl van uitvoe ring. Het koor won diverse prestigieuze internationale prijzen. Zeker tijdens de ko mende kerstperiode is het Kiev Koor Credo uit de Oek raïne werkelijk een lust voor het oor en het zal een waar devolle herinnering achter laten. Theaters aan Zee is er bijzonder trots op dit koor naar Ritthem te kunnen ha len. Vrijdag 22 december, His torische Kerk van Ritthem ZEELANDTHEATERS De Eerste Wereldoorlog als filmisch muziektheater. '14-18' is een fascinerend muziek- en filmtheaterproject over Nederland tijdens de Grote Oorlog. Illustere personages als Koningin Wilhelmina, Anthony Fokker, Keizer Wilhelm 11, Troelstra en Mata Hari worden in snelle kos tuum- en scènewisselingen door acteurs en musici vertolkt, ondersteund door zwart-wit filmbeelden. lijn kan u persoonlijk advies geven over natuurlijke on dersteuning bij reuma en het gebruik van Atrosan tablet ten. Bel 0900 - 246 46 46 of mail naar info@avogel.nl. Kijk voor meer informatie op avogel.nl. Milde gewrichtspijn Reumatische pijn t Adviesprijs vanaf 19,99 'Tradirioneelkruidengeneesmiddel. De toepassing is uitsluitend ge baseerd op traditioneel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Ver krijgbaar bij drogist, apotheek en gezondheidswinkels. 2 Overleg eerst met uw arts. Kijk voor alle 45 winkeladressen en vacatures op: www.terredeshommes.nl/winkels MIDDELBURG - Honderd jaar geleden eist een vernietigen de loopgravenstrijd miljoenen slachtoffers. In het redactielo kaal van socialistisch dagblad Het Volk becommentariëren journalist Jacob Domela en politiek tekenaar Albert Hahn de wereldgeschiedenis, die zich voor hun ogen voltrekt. Berichten over de loopgraven oorlog, revolutionaire bewe gingen en vallende keizerrij ken komen via telegraaf, kranten, telefoon, zwart-wit foto's en filmbeelden binnen. Muziekduo 'De Wilde Eendt' verzorgt op eigenzinnige wijze levende muziek en liederen uit de jaren van de Eerste We reldoorlog. Scenario en regie: Ab Gietelink. Acteurs: Ab Gie- telink Marcel Schouwstra. Het muziektheater 'i4-'i8 is vrijdag 17 november om acht uur te zien in Studio A58 in Middelburg. Bijna 1 miljoen Belgische vluchtelingen kwa men naar Nederland. Een aantal Nederlanders speelde in de 1e Wereldoorlog een il lustere rol. Mata Hari, die in Parijs 1917 op verdenking van dubbelspionage werd gefusil leerd. www.zeelandtheaters.nl Pijnlijke gewrichten of pijn door reuma, zo'n 2 miljoen Nederlanders hebben er dagelijks mee te maken. Veel mensen hebben baat bij een natuurlijke behan deling met extracten van de Harpagophytum procum- bens plant, in Duitsland en Zwitserland wordt deze plant al veelvuldig gebruikt als natuurlijke oplossing om deze pijn te verlichten. Extracten van de plant bevatten namelijk stoffen die helpen om reuma tische pijn te verminderen. Chronische gewrichtspijn Gewrichtspijn komt vaak voor in handen, vingers, polsen, rug, nek en knieën. Lichaamsdelen die we bij zo'n beetje iedere beweging gebruiken. Met pijn lijke gewrichten is iedere be weging onprettig en dit kan de kwaliteit van leven beïnvloe den. Extra ondersteuning en verlichting van de pijn kan dan gewenst zijn. Natuurlijke ondersteuning Atrosan tabletten1 van A.Vogel is een natuurlijke pijnstiller bij milde gewrichtspijn en bevat een hoge concentratie van 480 mg Harpagophytum. Dit is een bewezen effectief ingre diënt bij reumatische pijn zoals door artrose en artritis. Gebruik Het advies is Atrosan tabletten minimaal 4 weken achtereen te gebruiken. Ze kunnen ge bruikt worden naast reguliere geneesmiddelen2. De tabletten zijn verkrijgbaar in een ver pakking van 60 stuks (maand- verpakking) en in 120 stuks. Gebruikers beoordelen het product met een 9,2. Persoonlijk advies Reuma verloopt bij iedereen an ders. De A.Vogel gezondheids- Opril Grote Markt 2, Goes Langeviele 67 Middelburg www.desmaakvantoen.nl UITVAART Krantenbezorger gezocht 18+ in Vlissingen lnteresse?Bel: 06 233 200 46 of mail: 29mloo@gmail.com "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande - 04-40796513 - www.marea-ui1vaart.nl Kijk op de website voor mee info www.patachoumode.nl topt kindorultbulting In 2016 heeft Terre des Hommes 380.359 kinderen geholpen. Terre des Hommes voorkomt dat kinderen worden uitgebuit, haalt kinderen uit uitbuitingssituaties en zorgt dat ze zich in een veilige omgeving kun nen ontwikkelen. Dit belangrijke werk werd, met de zusterorganisaties meegerekend, gedaan in 65 landen. In Nederland bestaan sinds 1983 de Terre des Hommes-winkels met een breed assortiment van goede 2e hands artikelen zoals kleding, woondecoratie, huisraad, speelgoed, sieraden, etc Met uw aankoop maakt u niet alleen uzelf blij, maar steunt u ook het werk van Terre des Hommes.

de Faam | 2017 | | pagina 7