Hét adres voor gespecialiseerde oogzorg Nooit meer een bril, leesbril of contactlenzen Dr. Binl :enter EYE CENTER V dé kliniek voor refractieve oogchirurgie in www.eyecenter.nl 28 WOENSDAG 15 NOVEMBER 2017 DR BINKHORST Mensen optimaal helpen met hun oogpro blemen, dat is waar het team van Dr. Bink horst Eye Center zich dagelijks voor inzet. Sophie Oosterlee: "Vorige maand kwam er een man op het spreekuur, die al jaren een pijnlijk oog had met het gevoel alsof er zandkorrels in zaten. Elders was hem ver teld dat hier niets aan te doen was. Een collega oogarts constateerde onregelma tigheden op het hoornvlies en verwees hem naar ons door. De behandeling heeft een paar weken geleden plaatsgevonden, het hoornvlies is egaal gemaakt en de man werd vrijwel direct van zijn pijn verlost." handeling is pijnloos, extreem nauwkeurig en duurt maar 30 seconden per oog. Het zicht her- stelt-vervolgens ook erg snel, omdat er een mi nimale incisie wordt gemaakt en geen flap (zo als bij andere behandelingsvormen). De SMILE-behandelingsmethode corrigeert bij ziendheid tot maximaal -12 en cilinderafwijkin gen tot maximaal 5.00 dioptrie, hierdoor ko men veel mensen in aanmerking voor deze behandelingsvorm." Naast ooglaseren is de kliniek ook gespeciali seerd in verschillende vormen van lensvervan ging, waarbij zowel voorzetlenzen als ver- vanglenzen worden toegepast. Dit kan een interessante oplossing zijn voor mensen die niet in aanmerking komen voor ooglaseren, een zeer grote afwijking hebben of graag een oplossing willen waardoor een leesbril niet meer noodzakelijk is. "Bij Dr. Binkhorst Eye Center maken we veel gebruik van de techniek CATALYS, waarmee we een lensvervangende operatie lasergestuurd uitvoeren, in plaats van handmatig (zoals bij veel klinieken gebeurd). Door een 3D-kaart van het oog te maken en hier een individueel behandelplan op te ma ken, zijn onze oogartsen in staat om de incisie en opening in het lenskapsel tot 10 keer nauw keuriger uit te voeren in slechts 1,5 seconde." Dr. Binkhorst Eye Center werkt met een gespe cialiseerd team van ervaren oogartsen en opto- metristen. Sophie Oosterlee: "Mensen uit heel Zeeland en de grensstreek weten ons te vin den, hoofdzakelijk voor ooglaseren en lensim plantaties en regelmatig voor reguliere oog- zorg. Veel mensen willen écht van hun bril of lenzen af. Dit kan zijn omdat het zicht niet op timaal is. Maar ook omdat men ongemak er vaart bij het uitvoeren van hun beroep of sport. Denk bijvoorbeeld aan het werken in een in dustriële of bouw-gerelateerde werkomgeving. Of aan sporten zoals zwemmen en hardlopen." Sinds 2002 biedt Dr. Binkhorst Eye Center re- fractiechirurgie aan, waarbij mensen van hun bril, leesbril of contactlenzen worden afgehol pen. "We investeren continu in de meest ge avanceerde apparatuur en behandeltechnie- ken, evenals in internationale bijscholing van de medisch specialisten. Dit doen we om de meest hoogwaardige oogzorg te kunnen bie den in de regio" aldus Sophie Oosterlee. Op gebied van ooglaseren wordt SMILE het meest toegepast bij Dr. Binkhorst Eye Center. Sophie Oosterlee: "SMILE is voor de patiënt de meest geavanceerde en zachtaardige ooglaser- behandeling die er wereldwijd bestaat. De be- Dr. Binkhorst Eye Center werkt met een gespecialiseerd team van ervaren oogartsen en optometristen. Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door Dr. Binkhorst Eye Center dr. binkhorst eye center Onze oogchirurgen werken met de allernieuwste behandeUechnieken, die garant staan voor ultieme precisie en veiligheid. Maak kennis met de revolutionaire ooglasertechniek ReLEx SMILE. Of informeer naar de mogelijkheden van CATALYS lensimplantatie, voornamelijk geschikt voor 50-plussers. OOGLASEREN - LEESBRILCORRECTIES - LENSIMPLANTATIE teven is zonder bril, leesbril of contactlenzei Dr. Binkhorst Eye Center Verlengde van Steenbergenlaan 29 4537 BB Terneuzen Tel. 0117- 440 390

de Faam | 2017 | | pagina 28