y"i 180>- nu 960,- square Wintergroene planten Dansschoenen uit het vet Ketting maken in Koudekerke Tesselschade bestaat 70 jaar Lezingcyclus Middelburg The Dubbeez in De Piek Old Dogs in Ut Babbelaartje Ruilhandel in Le Penseur Warm eten bij RestoRank Albert Ham mond in CCXL WOON SEROOSKERKE - Cor van Gel deren van PlantenTuin Esveld in Boskoop heeft een uitge sproken mening over winter groene planten, ze zijn be langrijk voor rust en balans in de wintertuin maar hij is zelf geen groot coniferenliefheb- ber. Juist om die reden ging hij op zoek naar attractieve plan ten, ook voor de moderne tuin en hij toont ons deze winter- juweeltjes in een boeiende presentatie op woensdag 22 november om half acht in Ver enigingsgebouw de Zandput, Zandput 5 in Serooskerke. OOST-SOUBURG - De dans schoenen kunnen uit het vet. Bright Light, Mark, Peter en Sylvia vieren dit jaar hun tien jarig jubileum. Zij geven op 18 november om acht uur een ouderwetse dansavond in het Wijkcentrum van Mae Uku aan de Prins Hendrikstraat in Oost-Souburg. De toegang is gratis. KOUDEKERKE - In atelier Zeeuws Genieten in Koude kerke is tot en met 10 decem ber een expositie van handge maakte kettingen van Mieke Meijer uit Vlissingen. Mieke maakt al heel wat jaartjes ket tingen. Aanvankelijk alleen voor zichzelf, later ook voor anderen. Af en toe staat ze op een kunstmarkt. Ze werkt met halfedelstenen, zoals hema tiet, lavasteen en sponskoraal. Ook glazen kralen zijn haar fa voriet. Het atelier is open op vrijdag en zaterdag van tien tot vier uur in de Middelburg sestraat 40, Koudekerke. MIDDELBURG - Tesselschade Afd. Zeeland viert dit jaar haar zeventigste verjaardag. Deze vereniging steunt vrouwen door een bijdrage in studie kosten. Bovendien geeft het vrouwen de mogelijkheid tot bijverdienste door het ver vaardigen van handgemaakte artikelen. De afdeling houdt zaterdag 18 november in de Koepoortstraat 6 van elf tot half drie een winterfair. DDE Donderdag 16 november is alweer de laatste lezing van de lezingencyclus Middelburg - 800 jaar stad. Deze lezing, met als spreker Katie Heyning, heeft als thema 'Kunst en Kunstnijverheid'. Bij deze afsluitende lezing op 16 november zijn namelijk alle auteurs van het bijzonder boek Middelburg - gezicht van de stad aanwezig. Na afloop van de lezing is er een sig neersessie. Bibliotheek Mid delburg, half acht. The Dubbeez en de Misty Basement staan zaterdag 18 november om ne gen uur in De Piek in Vlissin gen. The Dubbeez is een ze venkoppige Amsterdafnse Reggae band, ontstaan in 2015. Grote voorbeelden van deze band zijn Lee 'Scratch' Perry, King Tubby en Damien Marley. The Dubbeez stonden afgelopen zomer op festivals als Paaspop, Zwarte Cross en Kwaku Festival en zijn in 2017 onder andere te zien op Euro- sonic Noorderslag in Gronin gen. Ook wonnen ze in 2016 de World Reggae Contest op het Ostróda Reggae Festival in Polen. Kaarten 8,50 euro in de voorverkoop. MIDDELBURG - In café Ut Babbelaartje aan de Vlasmarkt in Middelburg treden 24 no vember een aantal muzikan ten op die hun sporen hebben verdiend in de Nederpop. Ze zijn verenigd in Old Dogs New Tricks en spelen onvervalste stevige rock. Drummer Peter Walrecht uit Groningen zat in 1964 al in een bandje en speel de later in de band van Her man Brood en White Honey. Vanaf de jaren '80 komen we de drummer tegen in bands als AA The Doctors en The New Adventures. De groep bestaat verder uit Peet Har- tenberg (zang), Siep Wip (gi taar) en Teye Bark (bas). De groep noemt de muziek die tegenwoordig wordt gespeeld 'grooving rock', een mengeling van rhythm blues en rock. Het concert begint om vier uur. MIDDELBURG - Lets Walche ren houdt zaterdag 18 novem ber van elf tot twee uur een Dienstencarrousel bij café Le Penseur aan de Varkensmarkt 15 in Middelburg. De Lets-le- den laten zien wat ze te bie den hebben. Het is een sociaal ruilhandel systeem. Lets Wal cheren is een groep mensen, die karweitjes doen voor el kaar zonder geld te betalen. In plaats daarvan wordt een puntensysteem gehanteerd. De leden bieden onder andere aan: tuinadvies, massage, schilderen, schminken voor kinderen, creatief met hand werken, vervoer, koken. Gratis toegang. The Dubbeez, een zevenkoppige Amsterdamse Reggae band, staat op zaterdag 18 november om 21.00 uur in De Piek in Vlissingen. FOTO: The Dubbeez OOST-SOUBUR De avonden worden langer, de dagen kor ter en dan kan het best een zaam zijn als je weinig men sen ontmoet. De RestoRank nodigt alleenstaande die het financieel krap hebben uit voor een etentje. Die worden iedere derde vrijdag van de maand georganiseerd in De Rank, de zaal achter De Wijn gaard-kerk in de Kanaalstraat. De maaltijden beginnen om zes uur, de zaal is om vijf uur open. De eerst volgende avond is vrijdag 17 november. Opgave kan via: 0118-465978 of resto- rank@gmail.com. VLISSINGEN - Living Legend Albert Hammond komt op vrijdag 15 december naar CCXL Theater Vlissingen. Als je al vijf decennia op rij hits scoort, mag je jezelf als artiest 'tijd loos' noemen. En dat is de magie van Albert Hammond; hij schrijft geen gewone hits, hij schrijft klassiekers. Elke ge neratie muziekliefhebbers kent wel enkele van zijn songs. Zoals 'Free electric band', 'Down by the river', T don't wanna die in an air di saster' en 'It never rains in Southern California'. Ruim 360 miljoen albums verkocht de legendarische muzikant en niet zelden sierden meerdere van zijn hits gelijktijdig de pop-, R8iB- en country charts. Hij is een gepassioneerd mu- ziekprofessionai, die niet al leen op het podium scoort, maar ook als songwriter en producer andere toppers in de muziekwereld successen be zorgt. Zijn netwerk kent grote namen als Roy Orbison en Joe Cocker. Aanvang: 20.15 uur. ïdschap Mexico ndustriëie hoekbank met sledepoot en stoer stiksel. Supreme. Oqk leverbaar in afgebeelde microvezelstof-met leerstructuur en als 3-2-1 zits. Compleet interieur Costa mud oak TV/Audio/HIFI- Dressoir Eetkamertafel 4 Eetkamerstoelen Salontafel inclusief 3+2 zits/ hoekbankstel Eettafel met krulspoot of rechte poot naar keuze 3+2 zits Bronx Royaal relaxbankstel met vier manuele relaxsystemen. Uitgevoerd in Supreme uteuil Panther ixfauteuil in tier directteverbaa in diverse kleuren! Alles is ook los leverbaar en in verschillende maten! Bergen op zoom Wan aa Koopavond Dinsdag Koopavond Normaal vVocróO-:g Koopavond W1; c Dondorcaa Koopavond Nteuwegetn Vrijoag Koopavond L449T- 5-Centrum stad W. van Konijnenburgtaan 1d - Woonboulevard De Kade In de Cramer 76 - Woonboulevard Heerten Mortiereboulevard 12 - Woonboulevard De Mortiere De Uesbosch 70 - A12 afslag 18, Ind. terrein Beneluxweg 3-A27 afslag 17. naast McDonalds Frankenweg 31 Woonboulevard Oss-Oost 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-17.00 uur ALTIJD GESLOTEN www.woonsquare.nl <r CBW-erkend klanten vertellen*

de Faam | 2017 | | pagina 17