Lezers delen foto's van Waterlicht weekend! €79 40% korting op een complete bril Vanaf 13 WOENSDAG 8 NOVEMBER 2017 Deze foto is gemaakt door: Marit Jansen van Galen Deze foto is gemaakt door: Corina Smit-Bijl Afgelopen week zijn er een hoop mooie foto's voorbij geko men op social media van de virtuele overstroming. Een aantal uitblinkers zijn op deze pagina geplaatst. Het geheel vormt een visueel droomlandschap over de kracht en de poëzie van water. Op de foto's is duidelijk te zien dat mensen 'onder wa ter' staan. Het tweede project van Daan Roosegaarde waren windlichten op Tholen. Lijnen van licht die werden gekop peld aan de windmolens. De kunstenaar heeft al laten weten dat hij open staat voor een derde project in onze provincie. Volgens Daan is Zeeland een echte communityprovincie, maar staat toch open voor nieuwe ideeën. Deze foto is gemaakt door: Debbie de Bliek Deze foto is gemaakt door: Angelique Vlak Deze foto is gemaakt door: Sonja Storm Inclusief standaard enkelvoudige glazen Geldig van 9 t/m 12 november 2017 Ga naar specsavers.nl en maak nu een afspraak Middelburg Lange Delft 17 Tel. 0118 642 260 Dit aanbod is geldig op een complete bril vanaf €79. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen of op ai eerder gedane aankopen. Voor randloze monturen adviseren wij dunne glazen. Voor glasopties zoals dunne glazen gelden vaste toeslagen. Alleen geldig van 9 t/m 12 november 2017. Meer informatie in de winkel of kijk op specsavers.nl. C Specsavers 2017. Specsavers en het Specsavers logo zijn merken van Specsavers.

de Faam | 2017 | | pagina 13