Halloween op Klepperhoeve Storm in de Tent bij Hrieps Expo in de Blauwe Hope De bevrijding herdacht Pompoenfeest in Klarenbeek Opening van Koffiestop Kerstpakkettenaktie 2017. Aanmelden snoeicursus Open avond Schuttershof N8vd8 in heel Middelburg ZORc-iT u DAT HIJ IN HET vLUCHTELINC-iEN- KANip NAAR SCHOOL KAN? W EDUKANS De Fruitkraam Buttinge H£i|H 23 WOENSDAG 25 OKTOBER 2017 MIDDELBURG - Het feest is op vrijdag 27 oktober van 17:00 uur 'tot 20:00 uur op de beto verende kinderboerderij in Middelburg. Tijdens het feest zijn er lieve heksjes, kan je een pompoen uithollen, gaan we griezelpannenkoeken eten, is er een halloweenspeurtocht én loop je mee met een lam pion in de optocht door het Meiveldpark. Durf jij het ook aan!? Geef je nu op voor 7,50 euro per persoon. Opgeven kan per email activiteiten@ kinderboerderij-middelburg, nl of geef je bij een bezoek aan de boerderij op. GRIJPSKERKE - HRIEPS 2018 is op zaterdag 28 april van hal feen 's middags tot een uur 's nachts. De headliners zijn dit jaar Rowwn Heze, Stahlzeit, 2 Unlimited, Snollebollekes, Vi pers en Piledriver. De overige namen zijn natuurlijk ook niet de minste. Er komen twee nieuwe tenten op het tenten park van Hrieps, plaatsen wel ke beiden nog mooiere podi ums kunnen presenteren. De kaarten gaan weer via het ear ly bird-systeem, dat wil zeg gen hoe eerder je ze koopt, hoe goedkoper ze zijn. Bus kaarten kosten 10 euro voor een retour en zijn alleen te koop in combinatie met een entree kaart. w Meer info op www. hrieps.nl MIDDELBURG - Blauwe Hope aan de Seisweg 78 heet pu bliek zaterdag 4 en zondag 5 november van harte welkom tussen 13.00 en 17.00 uur. Gas- texposant Marijke van den Hooven-Verdoorn is beide da gen aanwezig met schilderij en. ZOUTELANDE - Op donderdag 2 november wordt vanaf 11.00 uur in en bij de Catharinakerk aan het Willibrordusplein te Zoutelande de van de bevrij,- ding van Zoutelande in 1944 herdacht. In aanwezigheid van enkele Engelse veteranen leggen de kinderen van groep 7 en 8 van kindcentrum 't Paalhoofd bloemen bij het monument. Het monument heeft inmiddels een nieuwe plaats' gekregen. Luctor et Emergo verzorgt het muzikale gedeelte van de herdenking. Om 13.30 uur herdenken vete ranen bij het graf van A.P. Ma cLeod op de oude begraaf- plaatsaan de Westkapelseweg. Hierbij leveren ook basis schoolkinderen een bijdrage. Er is gelegenheid om bloemen te leggen. MIDDELBURG - Zaterdagmid dag 28 oktober verzorgt wijk- vereniging Klarenbeek een pompoenfeest. Kinderen mo gen een pompoen uithollen en daarna een rondje in de wijk lopen voor het bekende 'trick and treat'. De activiteit start om 15.00 uur op het gras veld tussen het Johannes Postkwartier en Kuipers Riet bergkwartier te Middelburg. Deelname kost €1,- per per soon. Graag zelf mesjes e.d. meenemen. Opgave via Ireijn- houdt@zonnet.nl VLISSINGEN - Vrijdag 3 no vember om 9.30 opent Burge meester van den Tillaar De Koffiestop. De Koffiestop is aan Papegaaienburg 1, pal naast het winkelcentrum Pa- pegaaienburg.Voor elke be zoeker is er deze ochtend een heerlijk gebakje. Het doel van De Koffiestop is mensen uit de omgeving bereiken die het fijn vinden om op een informele Het Leger des Heils Walcheren stelt dit jaar ook weer kerstpakketten beschikbaar voor inwoners van de gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere die via Orionis langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen. Mensen met een andere uitkering, zoals van UWV/SVB etc behoren voor het Leger des Heils niet tot de doelgroep. Alleen mensen met een uitkering via Orionis worden meegenomen. Ook het Leger des Heils heeft jammer genoeg te maken met teruggang in inkomsten, waardoor er in vergelijking tot voorgaande jaren, minder kerstpakketten kunnen worden uitgedeeld. Aanvraagformulieren zijn op de volgende locaties af te halen en/of terug te brengen Vlissingen: - Steunpunt/kledingwinkel Leger des Heils, Singel 254/hoek Paul Krugerstraat (maandag van 13.30 tot 15.30 uur, woensdag van 09.00 tot 15,30 en vrijdag van 09.00 tot 15.00 uur) of in de brievenbus; - Orionis Walcheren, Oostsouburgseweg 10 (alleen afhalen); Middelburg: - Kledingwinkel Leger des Heils, Het Zwin 1 (dinsdag 12.30-14.30 uur en donderdag 09.30-13.00 uur) De uiterste inleverdatum voor de formulieren met bijlagen voor het Leger des Heils is vrijdagmiddag 10 november 2017,15.00 uur. Hieraan wordt strikt de hand gehouden. Aangezien het Leger des Heils samenwerkt met de Protestantse Gemeente te Oost- Souburg, zullen eventuele aanvragen van inwoners uit Westerzicht, Oost- en West- Souburg en Ritthem, worden overgedragen aan de Protestantse Gemeente in Oost- Souburg. manier met anderen in con tact te komen. Een brug slaan tussen jong en oud, uit alle lagen van de bevolking, of je nu eenzaam bent of een rijk sociaal leven hebt; iedereen is welkom bij de Koffiestop. Ze ker in een tijd waarin iedereen het druk heeft en eenzaam heid een actueel onderwerp is, is het goed om even 'op adem te komen' of gezellig een praatje te maken onder het genot van een gratis kop koffie, thee of limo voor de kinderen. Ook is er de moge lijkheid om een boek uit onze mini-bieb mee te nemen of door een tijdschrift te blade ren. ledereen is welkom: van jonge ouders tot ouderen. De Koffiestop zal elke eerste en derde vrijdag van de maand geopend zijn van 9.30 tot 11.30 uur en wordt georganiseerd vanuit Evangeliegemeente De Blinkende Morgenster. VROUWENPOLDER - Op za terdagochtend 18 november van 10.00 tot 12.00 geeft de heer Van Opstal een snoeicur sus. Indien het weer op deze ochtend zeer slecht is dan is de cursus op 25 november op hetzelfde tijdstip. We willen om 10 uur beginnen, we snoeien een uur, waarna we koffie of thee drinken en daar na gaan we weer aan de slag tot 12.00 uur. De snoeicursus gaat door bij minimaal 6 deel nemers. Het maximum aantal deelnemers, is 10. De kosten Er komen twee nieuwe tenten op het tentenpark van Hrièps, plaatsen welke beiden nog mooiere podiums kunnen presenteren. FOTO: PR HRIEPS voor leden van Groei8<Bloei is 6,00 euro en voor niet-leden 8,00 euro. Dhr van Opstal is eigenaar van Landgoed 't Vierendeel in Vrouwenpolder en een ervaren snoei instruc teur. We zoeken nog een loca tie voor de snoeicursus. Indien deze niet beschikbaar is zal de cursus op 't Vierendeel plaats vinden. U kunt zich opgeven vóór zaterdag 11 november bij Christien van den Bosch: Email: chrvdbosch@zeeland- net.nl. DOMBURG - Ter gelegenheid van de verbouwing van de grote zaal van het Schutters hof is er op 4 november een open avond. Van 19.00 tot 20.00 uur kan iedereen een kijkje nemen in de compleet gerenoveerde zaal. Met mu ziek van Solof, Olof Sinke. Van 21.00-0.00 treedt Woodworks op. MIDDELBURG - De nacht van de nacht is zaterdag 28 okto ber. Op honderden plaatsen in Nederland worden activiteiten georganiseerd die de schoon heid van echte duisternis be nadrukken. In Middelburg zijn ruim 60 activiteiten te bele ven, bekijken ofte beluisteren. Van sterren kijken bij de Ster renwacht, donker tafelen in restaurants, een intiem con cert van Douwe Eisenga in de Kloostergangen tot de magi sche uilverbranding op de Markt. Het programma van N8vdN8 Middelburg is terug te vinden op: http://nachtvan- denachtmiddelburg.nl/ programmering Middelburgseweg 38a A 4364 TC Grijpskerke raj T: 06 - 422 99 372 1-11 webshopfiruitkraam0gmail.com Pinnen kan ook bij ons Lifee ons op Facebook en doe mee met de acties! www.fruitkraambuttinge.nl Bestel via webshop of mail en vanaf 8,- komen wij het gratis bij u thuisbrengen in heel Walcheren of kom gezellig winkelen in onze kraam. Bezorgdagen dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag; als u voor 14.30 uur besteld wordt het dezelfde dag nog bezorgd. Scan de QR-code en bekijk onze webshop Bildtstar aardappelen10 kg 4.00 Nicola aardappelen5 kg 2.50 Zuurkool vers 500 gr 0.75 Walcherse bloemkoolp.st. 0.85 Mandarijnen10 st. 1.75 Scharreleieren20 st. 2.50 Golden delicious appels2 kg 2.50 Elstar appels 2 kg €2.25 Hakaido pompoenp.st. 1.00 Butternut pompoenp.st. 1.25 Haloweenpompoen klein2 st. 1.50 middel/groot2st. 2.50 super €4.00 Eigen teelt aardappelen: Frieslander, Eersteling, Bildtstar, Bintjes, Nicola, Frietaardappelen Actueel Kogelbonen, bruine bonen, linzen, tamme kastanjes, walnoten, spruitjes, boerenkool, Goudreinet, Doyenne du Cornice, Conference, Gieser Wilderman. Vele soorten Pompoenen (eetbaar en voor sier) Aanbiedingen gelden uan wo. 25 t/m di. 31 okt. Openingstijden verkoop: r Zondag gesloten

de Faam | 2017 | | pagina 23