fit FORM SLIM WONEN F Mijn huid C o m b i Comfort geeft me weer een zeker en vrolijk gevoel en dermaTeam presenteert: dermaTeam 17 WOENSDAG 25 OKTOBER 2017 member of Weüco pakt puistjes' van twee kamen aan mei eeri dermatoloog én een buidtherapeui. comfort mobiliteitshulpmiddelen Nobelweg 1, Goes - 0113 34 10 49 - www.combicomfort.nl Tijdens de oktober woonmaand trakteren wij op een zeer aantrekkelijke aanbieding! Bij aankoop van een Fitform Wellness Fauteuil op maat ontvangt u een luxe accessoire t.w.v. max. €499,- helemaal gratis. Wilt u samen genieten van het zitcomfort van Fitform, dan ontvangt u de 2e Fitformfauteuil voor de helft van de prijs. Dus kom nu naar de winkel voor een geheel vrijblijvende proefzit! L IMP OKTOBER WOONMAAND! TOEKOMSTMUZIEK Slimme ovens zijn voorzien van wifi en laten zich op afstand bedienen met de smartphone. Een slimme wasautomaat bepaalt zelf hoeveel waspoeder die nodig heeft tijdens het wassen. Daar blijft het niet bij, zegt Rob Wierenga van UNET0-VN1. „In de toekomst, na de introductie van een variabel stroomtarief, zal de wasma chine zelfstandig inschakelen op het moment dat elektriciteit het goedkoopst is." De slimme koelkast bevindt zich eveneens in de beginfase. „Een ingebouwde camera re gistreert de producten in de slimme koelkast en kan daarmee een menu voorstellen. In de toekomst kan de koelkast zelf wekelijks verse melk bij de bezorgdienst van de supermarkt bestellen." METERKAST „Een smart home begint bij goed internet. Een goede router is de basis van een goed smart home-systeem. De meterkast is daarvoor niet de ideale plek. Een (extra) router moet eigen lijk centraal in huis worden gemonteerd", zegt Wierenga. Hij adviseert slimme apparatuur door een erkend bedrijf te laten installeren. De helft van de Nederlanders kent inmiddels de term Smart Home. Steeds meer con sumenten zien de voordelen van slimme apparaten in huis. Die maken een woning niet alleen duurzaam en energiezuiniger, ze maken wonen ook veel gemakkelijker. Smart home Smart home en domotica zijn verzamelnamen voor slimme huishoudelijke apparaten die via internet communiceren met de bewoner én met elkaar. Denk aan systemen om het huis te verwarmen, verlichten en ventileren, maar ook aan slimme koelkasten, zelf denkende wasautomaten en alarmsystemen. Ze laten zich bedienen via een app op de telefoon of tablet. Elektrostylist „Naast interieurstylisten heb je tegenwoordig elek- trostylisten die advies geven om je huis zo slim mo gelijk te maken", zegt Rob Wierenga van UNET0-VNI. De brancheorganisatie wijst erop dat steeds meer elektronicazaken zich hierin specialiseren. Zo opende BCC dit jaar al de eerste van tien smarthome-winkels in Zoeterwoude en Den Bosch. Het publiek kan er terecht voor advies en productdemonstraties. De Me diamarkt in Eindhoven is inmiddels omgebouwd tot Next Generation Store. Andere winkeliers zijn aan gesloten bij het platform Electrostyling om de consu ment te adviseren in smart home-oplossingen. Verschillende apps Nu zijn er nog verschillende systemen en ontwikkelt iedere fabrikant een eigen app waarmee gebruikers hun slimme apparaat op afstand kunnen bedienen. De verwachting is dat fabrikanten in de toekomst gaan samenwerken en een standaardsysteem ont wikkelen dat bijvoorbeeld werkt op stemherkenning. Uit onderzoek van GfK blijk dat één op de drie con sumenten het leuk lijkt om apparaten via de stem te besturen. Voorlopig gaat een overgrote meerderheid (63 procent) toch voor reguliere bediening van slimme apparaten en kiest 12 procent voor stem bestuurd. In de centra van dermaTeam Huid Laser wordt door dermatologen cosmetische zorg verleend gericht op huidverjonging en huidverfraaiing. Tevens kunt u terecht voor huidtherapie. DermaTeam werkt met de allerbeste apparatuur, die de zekerheid geven dat u onder de meest optimale omstandigheden wordt behandeld. Ga naar www.dermateam.ni en ontdek wat dermaTeam voor üw huid kan doen.

de Faam | 2017 | | pagina 17