n TRENDS IN Lustrum voor Zeeuwse TMC Woonmarkt in Goes OKTOBER WOONMAAND! Zeeuwse Woon markt al jaren schot in de roos De keuken is vaak het hart van het huis. Gezinnen komen er samen. Tijdens het koken en rond de eettafel nemen de bewoners de dag door. De keuken is een vertrek dat gastvrijheid toont en waar men tijd neemt voor elkaar. Witte inductiekookplaat Bent u toe aan een inductiekook plaat, maar bent u geen liefheb ber van zwart? Nieuw is deze 80 centimeter witte inductiekook plaat met geïntegreerde afzui ging. Küppersbusch is de eerste fabrikant die deze combinatie in wit aanbiedt. Het witte kookvlak combineert goed met natuur steenbladen, maar past ook bij hout- en betonoppervlakken. De nieuwe generatie kookplaten, ook de zwarte, heeft een gepaten teerde coating die het kookvlak beschermt tegen krassen. Het display is niet zichtbaar als de plaat is uitgeschakeld, voor de esthetiek. Mat servies „De keuken is een ruimte vol karakter, creativiteit en energie. Een voortdurende evoluerende kamer waar lekker eten wordt bereid", vertelt hoofd ont werp Kravaev Söderberg van H&M Home. Het wa- renhuis breidt dit najaar het keukenassortiment uit met een reeks producten, zoals snijplanken, I kommen, tafellakens, keukengerei en glazen. Het nieuwe servies heeft een clean design. De serie heeft een matte afwerking en is verkrijgbaar in de kleuren wit, zwart en grijs. WOENSDAG 25 OKTOBER 2017 Praktisch gebruiksvriendelijk Verstop de ovendeur Een werkblad moet niet alleen mooi zijn, maar ook praktisch en gebruiksvriendelijk. De nieuwe kleur Serena uit de Silestone Eternal-collectie van Cosentino is een grijze steen met discrete, fij ne witte lijnen. Het blad laat zich daardoor gemakkelijk toepas sen in tal van keukenstijlen. De matte versie in jumboformaat is bij uitstek geschikt voor keuke neilanden. Let er bij een keuken- ontwerp goed op dat het werk blad voldoende ruimte biedt om spullen neer te kunnen zetten. En dat er ook nog plek overblijft om te snijden en te hakken. Een ovendeur kan behoorlijk in de weg zitten om veilig hete gerechten van de bakplaat te halen. Een creatieve oplossing is de Slide&Hide, waar Neff al een miljoen exemplaren van heeft gemaakt. De deur verdwijnt geheel onder de oven en dat betekent dat je lekker veel bewe gingsvrijheid in de keuken overhoudt zonder concessies te doen aan de oveninhoud. Voor grote en kleine keukens dus. Niets staat je tij dens het koken meer in de weg. Voor de vijfde keer op rij wordt van 26 tot en met 28 oktober de Zeeuwse Woonmarkt ge houden in Goes. Een begrip voor de bezoe kers want zijn weten het: dit evenement maakt wonen leuker. GOES - De Zeeuwse Woonmarkt is een bijna niet meer weg te denken jaarlijks woonevene- ment geworden. In de TMC Woonwinkel, TMC WoonWenz en op het buitenplein zijn maar liefst 47 deelnemers te vinden, die allemaal op één of andere manier actief zijn op woonge bied. Dit is hét moment om op prettige manier kennis te maken met de mogelijkheden, pri meurs en acties die wonen nog leuker maken. Guido de Ridder is de organisator van de Zeeuwse Woonmarkt. Hij legt uit wat de sleu tel tot het succes achter het evenement is: "We hebben met de Zeeuwse Woonmarkt in de roos geschoten en daarbij gaan we de uitda ging aan om elke editie beter en interessanter te maken. Hierdoor zien we een stijging van het aantal bezoekers. Volgens mij zijn het de toe gankelijkheid en de gezelligheid die sowieso een grote rol spelen. Gratis entree en een com pleet aanbod met alles voor, in en om het huis." zegt de Ridder. "Voor iedereen is er wel iets wat hem of haar interesseert. De 47 deelnemers bundelen heel veel nuttige informatie, pri meurs en nieuws op de Zeeuwse Woonmarkt waarvan op een prettige en vrijblijvende wijze kennis van kan worden genomen. Met het 'Huizenplein' hebben we een compleet aanbod van bijvoorbeeld nieuwbouwprojecten, nieuw bouw mogelijkheden, architecten, aannemers, makelaars en zelfs een notaris. De getoonde woonmogelijkheden brengen heel wat bezoe kers op de been." Er is verschil tussen de Zeeuwse Woonmarkt en andere woonevenementen. De Zeeuwse woonmarkt is niet alleen een kijkmarkt, maar een gebeuren van gezellig bezig zijn en eigen lijk is alles gratis: meedoen met één van de workshops of met de Woonmarktactie 'Pin je Plan' waarmee je één van de 10 waardebonnen kunt winnen ter waarde van 449.00 euro. Tus sendoor kun je aan de koffie, een biertje probe ren of een wijntje proeven zonder dat daar de portemonnee voor getrokken hoeft te worden. De deelnemers verstrekken hun relaties en be zoekers van hun stands bonnetjes waarmee bij de foodtrucks nog een gratis versnapering is af te halen. ledereen is van harte welkom op de vijfde Zeeuwse Woonmarkt. "Misschien wel goed om eerst de site van de Zeeuwse woonmarkt te be zoeken om te kijken welke deelnemer je in ie der geval wilt bezoeken. Neem op het buiten plein bij de stand van de Zeeuwse woonmarkt een plattegrond mee zodat je de weg op de Woonmarkt weet te vinden. Dan nog een tip: parkeer op het grote parkeerterrein bij het sta tion of in de wijken achter de Marconistraat want je moet wel geluk hebben om de auto dicht bij TMC kwijt te kunnen. Via de website kun je je aanmelden voor de workshops." www.zeeuwsewoonmarkt.nl Een druk bezochte Woonmarkt in 2016. De bezoekersaantallen stijgen ieder jaar, door samenwerking van steeds meer deelnemende ondernemers. Foto: PR Mede mogelijk gemaakt door TMC Woonwinkel en TMC WoonWenz, Marconistraat tj-isb, Goes Plezier en gezelligheid, bouwen en wonen, blij met buiten, duurzaamheid, techniek, comfort en alles voor binnen. Het zijn dit jaar de thema's op de TMC Zeeuwse Woon markt van 26 tot en met 28 oktober aan de Marconistraat in Goes. Geopend op don derdag van 14.00 uur tot 21.00 uur, vrijdag van 13.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur.

de Faam | 2017 | | pagina 13