Obece BADDEREN EN DOUCHEN IN La Vaca Interieur A fcK OKTOBER WOONMAAND! Maak een culinair nagerecht Maak je Kje tskrat I Maerawé-en zeeuwsewoonmarkt.nl 21 WOENSDAG 11 OKTOBER 2017 Na een bezoek in een mooi hotel met prachtig sanitair wenst menigeen een hotelbadkamer thuis. Toch hoeft dat niet bij dromen te blijven. Het realiseren van een heuse designbadkamer is geen onmogelijke opgave meer. Laat je droom uitkomen èn ontwerp je persoonlijke badkamer, of die nu groot of klein is. Haal Scandinavië in huis Maak spannende combinaties Alternatief voor wit Touchfree Toiletluchtjes Je handen wassen zonder de kraan aan te raken. Dat is heel gewoon in hotels, kantoren en luchthavens maar is ook thuis natuurlijk reuze handig. Dorn- bracht Touchfree werkt zonder zichtbare sensor op de meng- kraan en kan net als een bewe gingsmelder worden ingesteld op verschillende reikwijdtes. De hoogfrequentietechnologie is verborgen in de wastafel. Veilig en comfortabel schakelt de Tou- chfree-sensor automatisch het water aan en weer uit zodra het tijd is de handen te drogen. Handen wassen zonder de kraan aan te raken kan met Dornbracht Touchfree. Opgelucht ademhalen in een toiletruimte waar het niet stinkt. Het toiletsysteem Ge- berit DuoFresh zuigt de geur direct weg uit het closet. Het inbouwreservoir van het toilet bevat een filter dat de vieze luchtjes direct uit de wc-pot verwijdert. De lucht wordt ge neutraliseerd en komt geurloos weer in de toiletruimte terecht. Zo hoeft je opvolger niet de adem in te houden. Laten we klein beginnen. De Deense designer Cecilie Manz ontwierp voor Duravit de bad kamercollectie Luv. Minimalis tisch en tijdloos tegelijk. Met de collectie kan een hele badkamer worden ingericht maar speciaal voor de gasten-wc zijn de schat tige kleine fonteintjes en een piepklein wastafelmeubeltje waarmee je Scandinavië in huis haalt. Er is keuze uit geglazuur de buitenoppervlakken met een zijdematte finish in wit, grijs of zand. Luv van Duravit. De badkamerserie Sphinx Acanto is verkrijgbaar in de kleuren wit, zwart, lava en zand. De Bicolor van Alape. Badkamers creëren is sanitair combineren. De gloednieuwe badkamerserie Sphinx Acanto bestaat uit een mix van materia len zoals glas, metaal en hout decor waarmee je spannende combinaties kunt maken in grote en kleine ruimtes. Er zijn was tafels met een brede of dunne rand en bijpassende wastafelon derkasten. Deze badkamerserie biedt tevens een apothekerskast, die bijvoorbeeld de scheiding kan vormen tussen de badkamer en het toilet. De badkamermeubels zijn te verkrijgen in de kleuren wit, zwart, lava en zand. De badkamer wordt meer en meer een plek voor welzijn, waar je jezelf kunt opladen en kunt ontspannen. Daarom wordt de sfeer naast de func tionaliteit steeds belangrijker. Wil je je onderscheiden, trans formeer je badkamer dan met een tweekleurige waskom of wastafel. De Bicolor is een van de nieuwe designvarianten van Alape die een alternatief biedt voor het klassieke wit. Van buiten is de schotelvormige waskom matzwart, van binnen glanzend wit. Een nieuwe trend. KIJK VOOR ALLE WORKSHOPS EN INSCHRIJVEN OP 4ÉÈÊIÊKÊKlÊmm mdi wh jtiflm. op alle raamdecoratie van bece tot 1 december 2017 gratis meten en monteren vanaf 250 euro en op wakheren. Langeviele 77 Middelburg 0118 624325 www.lavaca.nl

de Faam | 2017 | | pagina 21