Viervoeters wachten op een baasje Honden en poezen I I mum 7 WOENSDAG 4 OKTOBER 2017 dierenasiel Walcheren kje te len e te wachten. Kom gerust Stichting Dierenasiel ri.nl s f 'w r 1 Freya is een lieve zachtaardige onderzoeker. Ze is al ro jaar, maar voerpuzzeltjes vind ze nog geweldig om te doen. Freya wilt wel graag naar buiten, ze kan hier goed met de andere katten overweg. Angelina is haar volledige naam, maar deze dame wordt Angel genoemd. Deze naam past perfect bij haar, want dit is een echte diva Ze zoekt op haar leeftijd van tien jaar een bediende die rekening met haar wensen houdt. Vindt u het heerlijk om deze dame lekker te verwennen en vertroetelen? Dan worden jullie zeker de beste maatjes. Een huis met een grote tuin zit niet in het eisenpakket van deze dame, want Angel kan ook prima op een flat wonen, als het maar een rustig huishou den is vind ze het al snel goed. Wilt u meer informatie over Angel of de andere dieren op deze pagina? Neem contact op met de Stichting Dierenasiel Walcheren, Maanweg 5 in Vlissingen via 0118-613579 of info@dierenasielwalcheren.nl -A**- V- Bailie is een kleine Malthezer kruising van 11 jaar oud. Bailie is een beetje oost Indische doof tot er kaas tevoorschijn komt, want dan is het een alert leergierig hondje. Binky is een aardige kater als u ook aardig voor hem bent. FHj is een prachtige zalm roze kater van twee jaar. Het lijkt een hele kerel, maar eigenlijk is het een gevoelig mannetje. Vandaar staat hij hier ook op een rustgevende voeding staat. Rosa is een mooie Rottweiler teefvan 4 jaar. Ze kan goed waken, maar als ze je eenmaal kent is het echt een leuke vriendin. Qua beweging is ze niet veel eisend, een paar keer achter een balletje aan vind ze al super leuk. Htm?* Arnie is een hele dikke grote rode kater van 2006. Hij is hier aan het trainen vooreen fit lichaam en we vinden het fijn als een nieuwe eigenaar dit langzaam begeleid. Hij krijgt speciaal voer want hij heeft aanleg voor blaasgruis. Brutus is een heel speciaal hondje. In de kennel hier gaat het heel goed, maar in een gezin kan hij moeilijk alleen zijn. Wat we zoeken is een leuk huisje voor hem, maar als hij alleen moet zijn moet hij in een kennel. Brutus wandelt graag mee en kan met andere honden overweg buiten aan de lijn. Hij wordt snel druk en dan is hij niet te houden, wel een hele gave hond! Dit is Jimmy, een hele lieve witte kater. Hij mag extra vertroeteld worden, want hij heeft een operatie aan zijn oortjes gehad omdat hij (als zoveel witte katten) huidkanker aan oren had.

de Faam | 2017 | | pagina 7