Actie Hovenier Helpt echt paar Doolaar in Koudekerke r w, Trainingsdag secretaresse by the sea Kijk snel op DELTA.nl/niettezuinig 10 WOENSDAG 4 OKTOBER 2017 NETWERKEN Het echtpaar Doolaar is dolblij met de hulp van Jan Bosman(l) Tuinadvies. Foto: Conny den Heijer KOUDEKERKE - Familie Dool aar is eeri ouder echtpaar met groene vingers. Hij deed de groententuin, zij de bloemen tuin. Tot meneer afgelopen februari twee keer een her seninfarct kreeg. Hij is druk aan het revalideren dus schoot de tuin er bij in. Mevrouw red de het niet alleen. Bij toeval zag ze in het tuincentrum een briefje hangen van de actie Hovenier Helpt. Zij gaf zich op en dinsdag was het zo ver: Jan Bosman van Bosman Tuinad vies uit Koudekerke kwam met een personeelslid de tuin aanpakken. Hovenier Helpt is het landelijk initiatief om de hulpbehoevende medemens te helpen en Nederland groe ner te maken. "Het is een prachtig project" zegt Jan Bos- man."Ons bedrijf helpt hier graag aan mee. Deze tuin ligt op een mooie plek en het zou zonde zijn als dit verwilderd. Mevrouw heeft het druk met de verzorging van haar man, dus helpen wij haar graag een handje." Meneer Doolaar be kijkt van achter zijn rollator de vorderingen van de hoveniers. "Het snoeien van de heg geeft al gelijk een heel ander zicht" zegt hij."lk heb mijn hele leven hard gewerkt. Dan ben je 80 en krijg je dit." Mevrouw is blij met de hulp: "Ik was zo bru taal om me aan te melden maar had niet verwacht dat ze echt hier zouden komen. Nu kan ik mijn energie steken in de zorg voor mijn man en de aanpassingen die nog in huis moeten komen zoals een dou che beneden. Want al dat ge regel kost ook enorm veel tijd." De jaarlijkse trainingsdag van Secretares se by the Sea, op donderdag 5 oktober, staat in het teken van timemanagement, lei dinggeven op het secretari aat, evenementenorganisa tie en succesvol schrijven, inclusief een opfriscursus Nederlandse taal. De trai ningsdag vindt plaats bij Waterschap Scheldestromen in Middelburg en is inclusief lunch en netwerkborrel. Timemanagement Bianca Noomen verzorgt de training Timemanagement. Inzicht en bewustwording tijdens deze training zorgt voor 'ruimte in je hoofd' door het beter leren mana gen van taken. Leidinggeven Het doel van de training Lei dinggeven op het secretari aat is zelfvertrouwen te krij gen en de functie als leidinggevende planmatig uit te voeren. Ingrid Geul verzorgt deze training. Evenementenorganisatie In de training 'Evenemen tenorganisatie' wordt inge gaan op hoe je begint, welke wegen er vervolgens be wandeld moeten worden, wat er verder nog nodig is in het proces en welke taken je goed zelf op kunt pakken. Succesvol schrijven Deze training biedt een steuntje in de rug om mak kelijker en beter te schrijven en wordt verzorgd door Ca- rola Kesteloo. Meer informa tie over incompany trainin gen of inschrijven voor de trainingsdag? Kijk op: Nu de eerste 4 maanden verbindt

de Faam | 2017 | | pagina 10