Veel aanbod in het nieuwe seizoen bij Theaters aan Zee Lezersdagen Diergaarde Blijdorp Open dag bij de tennisclub Clubhuis voor petanquers Ga naar pzc.nl/blijdorp Gerard van der Hoeven "l5 WOENSDAG 30 AUGUSTUS 2017 Maak kennis met tennis, de vereniging en de le den. Zaterdag 2 september aanstaande opent de Tennis vereniging Veere haar poorten voor iedereen! De trainers ver zorgen clinics voor de jeugd én voor volwassenen. U hoeft niets mee te nemen, alle ma terialen zijn aanwezig .Voor de jeugd zijn er ook leuke activi teiten. Volwassenen worden natuurlijk niet vergeten, zij krijgen een hapje en een drankje aangeboden. Zaterdag 2 september. Tennispark, Veerseweg 24 te Veere. MIDDELBURG - Op maandag avond 21 augustus werd door de voorzitter van Club Jeu de Boules Middelburg, de heer Arie Rook, het nieuwe club huis voor geopende verklaard. In april werd het oude club huis afgebroken en eind mei vervangen door een hagel nieuw gebouw. Daarna volg den maanden van inrichten zowel binnen als buiten. Alles werd uitgevoerd door eigen vrijwilligers. Het nieuwe club gebouw voldoet aan allé mo derne eisen. De 180 leden tel lende club heeft nu een royaal onderkomen met een groot buitenterras, omringd door de 31 fraaie buitenbanen. aar is het Hingen te provincie, ree). Het 't Kerkje RiTTHEM Vooral het laatst genoemde kleine theater is uniek. Peter de Neef: "Het voormalige dorpshuis hebben wij vijfjaar geleden overgeno men en wij wonen hier ook. Artiesten kunnen hier blijven slapen en eten en dat schept een nauwe band en bespaart kosten. Verder is het voor het publiek, zeker hier uit Rit- them, laagdrempelig. Dat komt omdat we naast theater ook fungeren als Dorpshuis. De ene dag kan Youp van 't Hek hier een try-out spelen en een paar dagen later is het het onderkomen van onze ringrij- dersvereniging." Alleen al voor het 'dorpshuis' staan voor het nieuwe seizoen zo'n 50 voor stellingen gepland. "Maar sommigen kunnen we ook programmeren yoor de ande re theaters. Dat zijn in totaal meer dan honderd geplande voorstellingen" aldus De Neef, die de kleinschaligere aanpak deels wijt aan de bezuinigin gen op het gebied van kunst en cultuur. "Maar het pakt goed uit en biedt ook voorde len" zegt de ervaren thea terondernemer en ex-schouwburgdirecteur, "be ginnende artiesten zoals ca baretiers kunnen hier prima try-outs geven, maar ook ge respecteerde muzikanten en cabaretiers komen hier graag vanwege de intieme en aparte sfeer. Het is of ze spelen in de huiskamer en voor mij en mijn vrouw is dat in principe ook bijna letterlijk zo."De Neef: "Wij zijn een kleine organisa- Peter en Esther de Neef voor hun leukste theater van Nederland in de Dorpsstraat in Ritthem. FOTO: Stichting Theaters aan Zee. tie en hebben veel aandacht voor onze klanten. Wij kun nen ze persoonlijk adviseren over de voorstellingen. Wij brengen graag muziek- en theatervoorstel-lingen met een persoonlijk tintje in de wat kleinere en sfeervolle lo caties. Veel van onze bezoe kers kennen we inmiddels persoonlijk. Bij dit persoonlijk handelsmerk voelen wij ons bijzonder thuis. Wij houden bijna alles zelf in de hand en PROGRAMMA/BOEKINGEN dat werkt kostenbesparend. We keren terug naar de 'roots' tussen de schuifdeuren." Het volledige programma en info over boekingen van de Stichting Theaters aan Zee op alle locaties in de provincie is te vinden op https:^theatersaanzee.com/ Vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017 Dit jaar bestaat Diergaarde Blijdorp 160 jaar! Om dit te vieren hebben wij een speciale actie voor u als lezer. Ga op ontdekkingsreis door de (gedeeltelijk overdekte) werelddelen, beleef een dag vol bijzondere ontmoetingen en kom op kraamvisite bij de babygiraffe! 45% lezerskorting Unieke kijkjes achter de schermen Leuke kinderactiviteiten

de Faam | 2017 | | pagina 15