Uitgelicht ©©@%»®©el° Zon of regen; een Super Zomer! 4» 17 WOENSDAG 9 AUGUSTUS 2017 Zomerpas Omnium Wil je de hele zomer lang onbeperkt naar het Super Zomer Festival bij Omnium? Koop dan een Zomerpas voor 47,50 p.p. (online slechts 45,- p.p.) Met een combiticket kunnen kinderen van 4 jaar t/m 14 jaar op één dag naar het Zwembad met Fun Beach, het Pop-up pretpark inclusief Tropenland én de Magic Show voor een speciale prijs van 15,90. En natuurlijk zijn er ook losse tickets te koop voor de verschillende attracties. Van 15 juli tot en met 27 augustus is Omnium elke dag open. www.superzomerfestival.nl Ook als het minder mooi weer is hebben de Zeeuwse attracties nog genoeg vertier te bieden. Leuke dingen ge noeg om er toch een onver getelijke dag van te maken Omnium in Goes Tijdens het Super Zomer Fes tival bij Omnium in Goes is er meer dan 10.000 m2 speelple- zier onder één dak voor de hele familie. Er is volop water pret te beleven in het grootste zwembad van Nederland, met zes verschillende zwembas sins. Laat je heerlijk meevoe ren door de Lazy River en roetsj van de glijbanen af. In de stoomcabines en de hot whirlpooltuin kun je weer he lemaal tot rust komen. Voor de allerkleinsten is er een ei gen hoekje. In de zwembad- bar kun je terecht voor een hapje en een drankje, maar op het horecaplein kun je ook in tropische sferen genieten. In het Pop Up pretpark kunnen kinderen tot en met 14 jaar heerlijk klimmen, glijden, springen, kruipen en spelen. De grote sporthal van Omni um in Goes is deze zomer maanden gevuld met enorme attracties, zoals springkus sens, botsauto's, grote glijba nen, draaimolens en een 'Wipe Out', een parcours met allerlei obstakels. Door de for se afmetingen van deze top sporthal: vijftig bij zestig me ter, is het mogelijk hier attracties neer te zetten die vanwege hun grootte elders niet geplaatst kunnen wor den. Voor de kleintjes is er een speciale 'pamperzone. Even bijkomen kan met een wel verdiend drankje of ijsje op het festivalterras, met uitzicht op de spelende kinderen. Masterillusionist Winfried betovert elke dag zijn publiek met minimaal twee wervelen de shows voor de gasten van het Super Zomer Festival. Winfried is bekend van televi sie en won talloze prijzen in binnen- en buitenland. In het tropisch bos van Omnium ben je in één keer in een andere wereld. Je loopt tussen bananenbomen en vleesetende planten en maakt kennis met allerlei specerijen. Hoe proeft kardemom eigen lijk? En wat kun je ermee? Je kunt ook stoer over de touw- brug lopen en de klimwand proberen, als die open is. Deltapark Neeltje Jans Of de zon schijnt, de regen met bakken uit de hemel komt, of het een bewolkt dag je wordt, een bezoek aan Del tapark Neeltje Jans is altijd een onvergetelijk dagje uit. Er is altijd een mix van educatie Omnium in Goes biedt een avontuurlijk zwembad en een tropische tuin In het pop-up pretpark kan iedereen tot 14 jaar zich heerlijk uitleven. en vermaak om uit te kiezen. In de Delta Experience ervaar je de rampnacht van 31 januari 1953, door een indrukwekken de 4D animatie en leer je waarom de stormvloedkering gebouwd werd. stormvloed kering is die kans nu minder dan 1 x per 4.000 jaar.Ook de stormvloedkering zelf kan van binnen en buiten bezocht worden. Het Bluereef Aquarium Zeel and is het grootste zeeaquari um van Zeeland, met interac tieve presentaties. Hier maak je kennis met tropische haai en, pijlstaartroggen en zeea nemonen, maar ook dieren uit de Oosterschelde en Noord zee, zoals krabben, kreeften, roggen en andere vissen. In het hoofdgebouw zijn ver schillende interessante expo- waarin van alles te ontdekken valt. sities, onder andere over de zee zonder zwerfvuil, 'Healthy Seas.' Ook de zeehonden en zeeleeuwenshow en de rond vaart zijn bij wat minder weer nog steeds een aanrader. Het regent immers nooit de hele dag; het zijn maar buien. Entree Deltapark Neeltje Jans Een entreekaartje voor Neeltje Jans 12-64 jaar kost 22,50 aan de kassa en 20,50 online, voor kinderen van 4 tot en met 11 bedraagt de entree 17,- en online 15,- 65+ 20,50 en online 18,50 www.neeltjejans.nl

de Faam | 2017 | | pagina 17