BLAUW GERUITE KIEL VLISSINGEN NEEMT DEEL AAN HET JEUGDCULTUURFONDS EVEN NET VOOR DE VAKANTIE KONINKLIJKE ONDERSCHEIDINGEN VLISSINCEN STAD AAN ZEE NIEUWS- EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN GEMEENTE VLISSINGEN EN OMSTREKEN Woensdag 12 juli heeft wethouder Sem Stroosnijder samen met wet houder Chris Maas van de gemeente Veere het convenant voor deel name aan het Jeugdcultuurfonds ondertekend. Hiermee verruimen de gemeente Vlissingen en de gemeente Veere het minimabeleid voor kin deren van ouders met een laag inkomen. Magazine 'Dinaschrijft voor Superkids' Na ondertekening van het convenant werd het eerste exemplaar van het magazine 'Dinaschrijft voor Superkids' uitgereikt door wethouder Chris Simons van de gemeente Middelburg. Het magazine is een uitgave van de 3 Walcherse gemeenten en speciaal gericht op kinderen en ouders die rond moeten komen van een laag inkomen. Ouders met minderjarige kinderen die bekend zijn bij Orionis Walcheren, hebben het magazine thuisgestuurd gekregen. Losse exemplaren zijn te verkrijgen bij de stadskantoren op Wal cheren, de balie van Orionis Walcheren, de balies van Porthos, de Zeeuwse Bibliotheek en de voedselbank. Een digitaal exemplaar is te vinden op de website van Orionis Walcheren. www. vl issingen.nl Wij hebben net de laatste raadsvergadering voor het zomerreces achter de rug. Het college gaat samen met Middelburg een verkenning doen naar een gezamenlijk cultuurbeleid. De WD heeft die avond een motie ingediend tegen een eventuele aanstelling van een "cultuurma kelaar". Die zou moeten zorgen voor verbin dingen tussen culturele instellingen en mede moeten zorgen voor de programmering. De WD is van mening dat culture instellingen zelf in staat moeten zijn om deze verbindingen te leggen en dat dit geen taak is voor de gemeente. Gelukkig vonden andere partijen in de raad dit ook. De WD vindt het goed dat samen met Middelburg wordt gekeken naar financiële mogelijkheden voor cultuur, maar blijft van mening dat er geen "uitverkoop" moet plaatvinden. Zo willen wij o.a. de PIEK als poppodium voor Vlissingen behouden. Ik wens u allen een prettige en zonnige zomervakantie. Albert van der Giessen, fractievoorzitter WD Telefoon 0118-764001, e-mail albertvandergiessen@gmail.com BEKENDMAKINGEN U kunt bekendmakingen, van de gemeente Vlissingen digitaal raadplegen via https zoek.officiele~bekendmakingen.nl/zoeken/ gemeenteblad. Verkeersbesluit Gemeente Vlissingen Burgemeester en wethouders hebben besloten: a) tot het opheffen van het erfregime in de hieronder genoemde (delen van) wegen door het verwijderen van de borden model G5 en G6 van Bijlage 1 van het RW 1990: Meindert Hobbemalaan Hendrick Vroomlaan, gelegen tussen Van der Helstlaan en Hercules Segherslaan Simon de Vliegerlaan Willem van de Veldelaan Jan van de Capellelaan Willem van de Veldelaan Jan van de Capellelaan Het besluit treedt in werking op het moment van publicatie in de Staatscourant. Inzage Het Verkeersbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen van 12 juni 2017 tot en met 31 juli 2017 ter inzage in de hal van het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. De tekst van het ontwerp-verkeersbesluit (zonder de onderliggende stukken) is ook in te zien via www. vlissingen.nl/bekendmakingen. Vlissingen, 8 juni 2017 Verkeersbesluit Gemeente Vlissingen Burgemeester en wethouders hebben besloten: b) het (onderdeel van het) verkeersbesluit waarin a) tot het opheffen van het erfregime in de destijds is besloten tot het instellen van het onder hieronder genoemde (delen van) wegen door het punt a) van dit besluit genoemde erfregime verwijderen van de borden model G5 en G6 van hierbij in te trekken. Bijlage 1 van het RW 1990: c) de hieronder genoemde (delen van) wegen toe Oost Souburg te voegen aan de 30 km/uur zone die in de wijk Zijstraten Zuiderzeestraat tussen ZOMERRECES De Piek, Porthos, het stedelijk cultureel profiel en de Jaarrekening waren in volgorde van 'spektakel' de hoogtepunten tijdens de laatste raadsvergade ring voor het zomerreces. Terwijl juist dat laatste toch echt een hele prestatie is, want voor het eerst weer een goedkeurende accountantsverklaring betekent dat we op de goede weg zijn om de ge- meentefinanciën weer op orde te brengen. Bij de andere onderwerpen stond de verhouding met buurgemeente Middelburg weer eens op scherp. De behandeling van de voorstellen over het stedelijk cultureel profiel en Porthos lieten zien, dat het vertrouwen in de buren op een laag pitje staat. Werk aan de winkel dus voor de colleges en raden om dat te herstellen, want samenwerking op Walcheren zou toch heel gewoon moeten zijn. Hoewel700-800 jaar geschiedenis leert dat dat niet van zelfsprekend is. Maar nu eerst zomerreces. Tijd om te genieten. Ik wens u allen een fantastische zomervakantie toe. Vergeet niet om af en toe even de mooiste boulevard van Nederland te bezoeken! Wethouder Albert Vader Burgemeester Van den Tillaar heeft vrijdagmiddag 14 juli Koninklijke Onderscheidingen uitgereikt aan me vrouw R. Ducrot-Westhoek en de heer A. Ducrot voor onder meer 10 jaar ontwikkelingswerk voor de Maya's in Guatemala. Daarnaast heeft het echt paar grote verdiensten voor Pleegzorg, Terres des Hommes, Vluchtelingen werk en de Korckzakschool. reeds van kracht is Meindert Hobbemalaan Hendrick Vroomlaan, gelegen tussen Van der Helstlaan en Hercules Segherslaan Simon de Vliegerlaan de Bermweg en Waddenzeestraat Buteuxstraat vanaf Jacob Isaac Sandersestraat tot Hudsonstraat Everastraat Hudsondwarsstraat Vlissingen: Bonedijkestraat en omstreken De Bazelstraat Calandstraat Leeghwaterstraat Vlissingen: Papagaaienburg Kalkoensprenk Kanariesprenk Kievietsprenk Kleiwegpad Vlissingen: Scheldebuurt Beckerstraat Callenfelsstraat Hurgronjestraat Lammensstraat Nicolaes Honighstraat Van der Swalmestraat Verkuijl Quakkelaarstraat tussen Scheldestraat en Van Dishoeckstraat Winkelmanstraat Vlissingen: Grote Markt e.o. Bakkerstraat Grote Markt Molenstraat Slijkstraat Vlissingen: Oranjemolen e.o. Baljuwstraat Kogelparkstraat Landingstraat Marinestraat Oranjedijk Oranjestraat Prinsenstraat b) het (desbetreffende onderdeel van het) verkeersbesluit waarin destijds is besloten tot het instellen van hét erfregime hierbij in te trekken. c) de onder punt a) genoemde (delen van) wegen toe te voegen aan de 30 km/uur zone die in de omliggende wijken reeds van kracht is. Het besluit treedt in werking op het moment van publicatie in de Staatscourant. Inzage Het verkeersbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen van 11 juli 2017 tot en met 22 augustus 2017 ter inzage in de hal van het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. De tekst van het ontwerp-verkeersbesluit (zonder de onderliggende stukken) is ook in te zien via www. vlissingen.nl/bekendmakingen. Vlissingen, 6 juli 2017 Verkeersbesluit Gemeente Vlissingen Burgemeester en wethouders hebben besloten: - tot het instellen van twee gereserveerde parkeerplaatsen voor het opladen van elektrische voertuigen op twee bestaande parkeerplaatsen langs de rijbaan van het Pablo Picassoplein, ter hoogte van de ingang van het verpleeg- en verzorgingstehuis Harlekijn, zoals aangegeven op de bijgevoegde situatietekening. Het besluit treedt in werking op het moment van publicatie in de Staatscourant. Inzage Het verkeersbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen van 28 juni 2017 tot en met 9 augustus 2017 ter inzage in de hal van het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. De tekst van het ontwerp-verkeersbesluit (zonder de onderliggende stukken) is ook in te zien via www. vlissingen.nl/bekendmakingen. Vlissingen, 26 juni 2017 Verkeersbesluit Gemeente Vlissingen Burgemeester en wethouders hebben besloten: tot het instellen van twee gereserveerde parkeerplaatsen voor het opladen van elektrische voertuigen op twee bestaande VLISSINGEN Woensdag 19 Juli 2017 Redactie: afdeling Communicatie Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: 14 0118 communicatie@vlissingen.nl www.vlissingen.nl Fotografie: gemeente Vlissingen, tenzij anders vermeld. ABONNEREN OP BEKENDMAKINGEN Wilt u op de hoogte gehouden wor den van de bekendmakingen in uw ei gen woonomgeving? Dat kan. U kunt zich abonneren op 'Berichten over uw buurt' via www.overheid.nl. Op onder staande gemeentelijke website vindt u meer informatie. www.vlissingen.nl/ bekendmakingen parkeerplaatsen op het parkeerterrein aan de Van Hogendorpweg in Vlissingen, zoals aangegeven op de bijgevoegde situatietekening. Het besluit treedt in werking op het moment van publicatie in de Staatscourant. Inzage Het verkeersbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen van 28 juni 2017 tot en met 9 augustus 2017 ter inzage in de hal van het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. De tekst van het ontwerp-verkeersbesluit (zonder de onderliggende stukken) is ook in te zien via www. vlissingen.nl/bekendmakingen. Vlissingen, 26 juni 2017 Vertrokken naar onbekende bestemming Uit onderzoek van de afdeling Publiekszaken is gebleken dat onderstaande personen niet meer wonen op het adres waar zij volgens de basisregistratie personen staan ingeschreven. Het college heeft besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze personen op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staan ingeschreven. E.J. Romano, geb. 03-08-1989 Boulevard Bankert 618 M.A.P. Huijbrechts, geb. 18-02-1964 P.E. Ecker, geb. 17-11-1962 Callenfelsstraat 2 A.M. Beno Carreira, geb. 10-08-1967 C.P. Martin, geb. 09-03-1988 Falckstraat 120 W.J. Jobse, geb. 30-08-1961 Gerrit Rietveldstraat 73 T.Barta, geb. 02-06-1973 Hercules Segherslaan 168 G.P. Velichuova, geb. 04-11-1993 Scheldestraat 79 R. Mamed, geb. 26-07-1978 Spuistraat 100 R.J.L Martens, geb. 11-09-1987 Suze Groeneweglaan 71 A.O. Amedu, geb. 06-08-1985 Vincent van Goghlaan 13 O. Soliman, geb. 01-06-1981 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan een belanghebbende tegen dit besluit bezwaar maken bij het College van B8tW. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is zes weken en vangt aan 1 dag na de datum van deze publicatie. Het ondertekende bezwaarschrift moet bevatten de naam en het adres van de indiener, de datum en een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift zich richt Ook moet de bezwaarmaker gemotiveerd aangeven waarom hij of zij het niet eens is met het besluit Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000,4380 GV Vlissingen. Vlissingen, 19 juli 2017 B8tW Vlissingen, Postbus 3000 4380 GV Vlissingen

de Faam | 2017 | | pagina 11