Gratis magazine voor superkids en hun ouders Brief aan een Zeeuw Amerikaanse muziek in Veere Kortingsbon 6 WOENSDAG 26 JULI 2017 LEZERSAANBIEDING: NAAR SICILIË MET CORENDON Kwam Verschrikkelijke Ikke 3 Doeboek Lever deze bon in en ontvang 1,- korting bij o.a bruncj feiiUM Geldig t/m 2 september 2017. OP=OP Ga naar de winkel of bestel op ad.nl/doeboek VLISSINGEN - Het gratis ma gazine bestaat uit twee delen, een deel gericht op kinderen en een deel gericht op ouders. Het deel voor kinderen bevat een overzicht van leuke idee- en en activiteiten, die zij met vriendjes of vriendinnetjes kunnen doen. Het leuke is dat hier geen of weinig geld voor nodig is, ook geen goed weer, gewoon goede zin, dat is al genoeg! Voor de ouders bevat het ma gazine een overzicht van rege lingen en fondsen die een (fi nancieel) steuntje in de rug geven en vergoedingen ver strekken voor binnen- en bui tenschoolse activiteiten voor kinderen. En die zijn er niet alleen voor mensen met een uitkering. Ook met een laag inkomen komen mensen soms in aanmerking. Zo doen alle kinderen mee! Het eerste exemplaar van het magazine is woensdag 12 juli jl. uitgereikt aan Dineke Bart, bedenker van het magazine. Dineke schreef onder andere: "Als moeder van drie geweldi ge kinderen en met een laag inkomen, doe ik mijn best om voor jou en mijn eigen kinde ren te kijken hoe jullie mee www.stichtingidt-zicht.nl Dina is speciaal gemaakt voor kinderen en ouders die rond moeten komen van een laag inkomen. FOTO: PR kunnen doen en wie jullie daarbij kunnen helpen." Alle minima met minderjarige kinderen die bij de drie Wal- cherse gemeentes bekend zijn, kregen het magazine rond 14 juli thuisgestuurd. Daarnaast wordt het maga zine aangeboden via onder andere de stadskantoren op Walcheren, de balie van Ono nis Walcheren, de balies van Porthos, bibliotheken en de voedselbank. ijssalons én een bushalte. Kamers: Uw ruime standaardkamer (2-3 personen) in Hopps Ho tel is eenvoudig maar netjes ingericht en beschikt over airconditioning, televisie, telefoon, kluisje (gratis), wifi (tegen betaling) en een koelkastje. De badkamer is voorzien van een bad of douche, toilet en föhn. U kunt ook kiezen voor een standaard kamer met bal kon (1-3 personen), deze zijn alleen minder ruim. Inclusief: -Retourvlucht naar Trapani, Sicilië met Corendon. -Transfers van luchthaven hotel en v.v. -7x overnachting in het Hopps Hotel. -Verblijf op basis van All Inclusive. Exclusief: -Administratiekosten 25, - Verblijf: Hopps Hotel ligt direct aan de kust én in het sfeervolle Mazara del Vallo met vele terrasjes en cultuur. U kunt voor uw maaltijden terecht bij het buffetrestaurant of het Pizzeria a-la-carteres- taurant én ontspannen kan bij het zwembad. Het ani matieteam zorgt elke dag voor vertier. Vanuit het ho tel loopt u via de boulevard zo naar het privé strand en naar diverse bezienswaar digheden, waaronder de kathedraal. Hopps Hotel is de ideale plek om uw strandvakantie te combine ren met cultuur. Hopps Hotel is gelegen in het centrum van Mazara del Vallo en ligt op ongeveer 300 meter van het privé zandstrand dat langzaam afloopt in zee, slechts ge scheiden door een weg. Op korte loopafstand vindt u winkels, restaurants, bars, (per boeking). -Calamiteitenfonds 2,50 (per boeking, max. 9 pers.). -Eventuele vlucht- of datumtoeslagen. Speciaal voor de lezers van deze krant: -Excursie naar de stad Marsala en de markt (halve dag) -Een fles Marsala wijn Informatie boeken Ga naar reiskatern.nl/de- weekkrant/CORi709 of bel met Corendon op 023-75106 06 o.v.v. 'Persgroep Lezers aanbieding'. De lezersaan bieding is geldig t/m 30 september 2017. Prijzen op basis van be schikbaarheid en onder voorbehoud van wijzigin gen. Op deze aanbieding zijn de ANVR-, SGR- Coren- don-voorwaarden van toe passing. Druk- en zetfouten voorbehouden. KEVIN VAN KALKEREN EERt Op zaterdagavond 29 juli geeft Geert D'Hollander een zomers concert op het Veerse carillon. De muziek is in de hele stad te horen maar in de speciale luistertuin aan de Stadhuisstraat kan het pu bliek er in alle rust van genie ten. Hier staan stoelen klaar en de verrichtingen van de beiaardier zijn live te volgen op een groot scherm. Om 18:45 geeft Geert D'Hollander in de tuin een uitleg over het pro gramma. De tuin is een half uur voor aanvang van het con cert open. De toegang is gratis. Het werk van de beiaardier speelt zich af hoog in de toren van het stadhuis in Veere.Tij- dens de zomerconcerten kun nen bezoekers in de luister- tuin het spel van de beiaardier volgen op een beeldscherm. Niemand is zijn hele leven een held, denk ik. Michiel de Ruy- ter heeft heus ook wel eens een baaidag gehad, zich ver slapen of was vergeten de melk mee te nemen voor zijn vrouw. En voor u, meneer Van Dale, moet dat nog erger zijn. Do centen hebben natuurlijk een gigantisch lange vakantie in de zomer. En tuurlijk, juist dan kun je werken aan projecten als het maken van een woor denboek, maar kom, u moet toch ook wel èens iets voor uw lol gedaan hebben? Vis sen? Kantklossen? Klaverjas sen met de jongens, en dan standaard ruzie krijgen over met hoeveel 's'-en je dat schrijft? Ik ben benieuwd! Heb ik ook weer wat te doen... Goed, nu nog maar eens een rondje koffie halen. U ook wat? Beste meneer Van Dale, Het is komkommertijd. Dat merk je, als fl1 «S® Je zontler a' teveel te scrollen nieuws lij W berichten kunt tegenkomen met kop- i f' pen als 'Politie waarschuwt: let op je L fietsendrager'. Niet dat dat onterechte ^iSiÉr raat^ 's' over'8ens' er zitten er belhamels bij hoor! Een palietje of gespje verkeerd en als je eenmaal je tent hebt opgezet in Zuid-Frankrijk, kom je erachter datje nieuwe mountainbike een vouwfiets is geworden. Moetje van houden. Maar hoe dan ook, het land heeft vakantie en dat merkje over al. Mijn bakker is dicht, overal waar ik met de auto kom zit ik standaard achter een caravan, en als ik op kantoor een rondje koffie wil halen, loop ik alleen voor mezelf. En toen dacht ik - want in de zomer heb je daar tijd voor, daar om is het in de Tweede Kamer nu zomerreces - wat deden Zeeuwse helden in komkommertijd?

de Faam | 2017 | | pagina 6