VERBOUWINGS OPRUIMING! VEElft ra bin uit "Bestuursleden met passie" H9H 15 WOENSDAG 19 JULI 2017 GEM E ENT E MICHELINSTERARRANGEMENT EINDHOVEN 2 DGN VANAF 89,- BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk, officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. Ontwerpbestemmingsplan 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied Veere Burgemeester en wethouders van Veere maken op grond van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening bekend dat van 20 juli 2017 t/m 30 augustus 2017 het ontwerp bestemmingsplan 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied ter inzage ligt. Dit bestemmingsplan omvat: - het opnemen van cultuurhistorisch waardevolle panden op basis van de Structuurvisie Cultuurhistorie Veere. - een technische aanpassing van de regels Kleinschalig Kamperen. - het wijzigen van de agrarische bestemming op een aantal percelen in een woonbestemming door de afwezigheid van een agrarisch bedrijf. - het doorvoeren van verbeterpunten in de regels, bijlagen en op de verbeelding en het opnemen van een aantal nieuwe ontwikkelingen. Het ontwerp bestemmingsplan en het ontwerp besluit liggen van 20 juli 2017 t/m 30 augustus 2017 ter inzage. Het digitale ontwerp bestemmingsplan is vanaf 20 juli 2017 beschikbaar gesteld op www.ruimtelijkeplannen.nl en is te vinden onder plannummer PM NL.IMR0.0717.0124BPGh- OW01Tevens is het ontwerp bestemmingsplan vanaf dan in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder "Bouwen en (ver)bouwen - Ruimtelijke plannen buiten de kernen - Buitengebied, 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied". Ten slotte is er de mogelijkheid om het plan in te komen zien op het gemeentehuis. Van 20 juli 2017 t/m 30 augustus 2017 heeft iedereen de mogelijkheid BOEDELRUIMING ZEELAND U wilt geheel verzorgd een woning laten ontruimen... Snel afgehandeld en professioneel verzorgd... Uitgevoerd door ervaren vakmensen... Boedelruiming Zeeland verzorgt dit graag voor u! U kunt ons inschakelen voor: Woningontruimingen Garages/schuren opruimen Seniorenwoningen ontruimen Tijdelijke opslag Zolders leeghalen Kleine verhuizingen Wij leveren bezemschoon op en verwijderen eventueel vloerbedekking. De woning kan opgeleverd worden voor de woningbouw of naar de wensen van de makelaar. Kleine reparaties en of aanpassingen aan het huis zijn tijdens een huisontruiming ook mogelijk. www.boedelruimingzeeland.nl contact@boedelruimingzeeland.nl Tel. 06-22907762 mondeling of schriftelijk een zienswijze in te dienen bij de gemeenteraad. Indien u mondeling een zienswijze wilt indienen, kunt u hiervoor contact opnemen met Ella Louwerse, tel. 0118-555355, Theo Elenbaas of Loes van Gellecum, tel. 0118- 555349, Kim van Sabben, tel. 0118-555219 of Arnoud de Looff, tel. 0118-555233. Overeenkomst over grondexploitatie Op grond van het bepaalde in artikel 6.24 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening, zijn wij op 4 juli 2017 een overeenkomst aangegaan over grondexploitatie met de Coöperatieve Windenergie Vereniging Zeeuwind U.A. te Vlissingen. De overeenkomst heeft betrekking op het perceel kadastraal bekend gemeente Veere (kaart Valkenisse) sectie K, nummer 2110 (gedeeltelijk) gelegen aan de Braamweg (ongenummerd, voormalige vuilstortplaats) te Koudekerke. De zakelijke beschrijving van de inhoud van deze overeenkomst ligt van 20 juli 2017 t/m 30 augustus 2017 ter inzage. Domburg, 19 juli 2017. Burgemeester en wethouders van Veere, De secretaris. De burgemeester Een gastronomische avond in een sfeervolle omgeving? Bij Kras stelden wij dit com pleet verzorgde arrange ment voor u samen. Bij aankomst in het hippe Hampshire Crown Hotel Eindhoven wordt u warm ontvangen. Het hotel be schikt over comfortabele kamers met gratis wifi. Deze avond is er geen bob nodig! Rond halfzeven staat er een taxi voor u klaar die u bin nen ca. 10 minuten naar Mi- chelinster Restaurant de Kar- pendonkse Hoeve brengt. Miljoen gasten Het bekende restaurant heeft al meer dan een mil joen gasten ontvangen in 43 jaar. Laat u verrassen door een verrukkelijk 6-gangen- diner met uitzicht op de Karpendonkse Plas. Chef-kok Peter Koehn be zorgt u een onvergetelijke avond, hij weet van ieder gerecht een waar kunst werk te maken. Geniet van een smakelijke avond en laat u vervolgens door de taxi weer naar het hotel brengen. Bruisend Eindhoven De volgende ochtend staat er een heerlijk ontbijtbuffet voor u klaar. De bruisende stad Eindhoven biedt voor ieder wat wils. Moderne kunstwerken met histori sche bouwwerken en ge schiedenis wisselen elkaar af, met de 'Witte Dame' - het meest bekende gebouw van Philips - als blikvanger. Inbegrepen: Een overnach ting in Hampshire Crown Hotel Eindhoven incl. ont bijtbuffet, 6-gangendiner op de dag van aankomst incl. transfer hotel-restaurant en v.v. Gratis gebruik wifi. Niet in begrepen: Reserveringskos- ten 19,50 per boeking. Meer info en boeken Ga voor deze aanbieding naar reiskatern.nl/deweek- krant/LR5285i of bel met Kras 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR52851. Deze aanbieding is geldig t/m 31 juli 2017. Humanitas Zeeland zoekt ter versterking van het afdelingsbestuur Humanitas afdeling Zeeland zoekt vanwege een komende vacature en ter versterking van het bestuur naar twee nieuwe bestuursleden activiteiten. Humanitas Zeeland biedt, binnen een prettig team van collega-bestuurders, een veelzijdige bestuursfunctie bij een vrijwilligersorganisatie in beweging. De Humanitas-vrijwilligers helpen mensen om weer grip te krijgen op hun eigen leven en volwaardig mee te doen in de samenleving. Ben je bereid om je actief in te zetten (4 tot 8 uur per week) en beschik je over bestuurlijke vaardigheden, hart voor vrijwilligerswerk en gevoel voor maatschappelijke ontwikkelingen. Wil je graag in teamverband zaken voor elkaar krijgen, activiteiten aansturen en een tastbare bijdrage leveren voor de samenleving? De gehele vacature kunt u lezen op humanitaszeeland.nl/vacatures. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Humanitas Zeeland (na 18.00 uur op 06 20927123). Reacties (motivatiebrief plus cv) graag zenden aan zeeland@humanitas.nl onder vermelding van vacature bestuurslid activiteiten. Wij geven onze nieuwe collectie graag de ruimte... Daarom ruimen wij op! Kom langs en profiteer van mooie kortingen op bankstellen, kasten, fauteuils, accessoires en nog veel meer. En hoe eerder u langskomt, hoe groter de keuze! Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113561482 binnenuit.nl 100 WOON MERKEN 9.000M2 INSPIRATIE PERSOONLIJK WOONADVIES WOONPLAZA

de Faam | 2017 | | pagina 15