AutoTrack ■HHn Krantenbezorgen.nl \^3il(cKnt1111 I) Chats Michiel Schat, ik weet niet meer waar ik de auto heb geparkeerd... Huh? Kunnen we een nieuwe zoeken! CheckCheck Ben je op zoek naar een baan die je goed kunt combineren met je privéleven? Dan is werk in de huishouding misschien wat voor jou! 38 WOENSDAG 5 JULI 201; 13:41 online '62% T~) v/ Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Meer informatie en aanmelden: s/ Bij Zorgstroom en Zeeuws Schoon zijn we op zoek naar gemotiveerde mensen die graag iets betekenen voor een ander. Kun jij poetsen en opruimen als de beste, ben je minimaal 18 jaar en vind je het prettig om te 'zorgen'? Houd je van persoonlijk cont en draag jij graag een steentje bij aan het zelfstandig wonen van onze klanten? Dan willen we jou heel graag ontmoeten! Je kunt als huishoudelijke hulp aan de slag bij Zorgstroom. Je komt dan in dienst bij Zorgstroom en profiteert van aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je echter liever eigen baas, dan kun je ervoor kiezen je door Zeeuws Schoon te laten bemiddelen. Zorgstroom ESS29 Werken bij Zorgstroom: Jouw werk Als huishoudelijk hulp stapje in het leven van onze klant en laatje een schoon en opgeruimd huis achter. Het gaat hierbij om klanten die op zichzelf wonen binnen de gemeente Veere en met behulp van onze thuiszorg zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen. Jij hebt hier een belangrijke rol in. Je stimuleert de zelfredzaamheid van de klant op het gebied van huishoudelijke zorgen je voert huishoudelijke werk zaamheden uit. Je bent in staat een professionele vertrouwensrelatie met de klant op te bouwen en deze te onderhouden. Je beschikt over eigen vervoer. Zorgstroom biedt salaris conform de CAO Verpleeg-, Verzorgingshuizen en Thuiszorg, FWG10; een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een meerkeuze systeem arbeidsvoorwaarden, korting op verschillende zorg verzekeringen en een eindejaarsuitkering; een zelfstandige uitdagende baan waarin je bij kunt dragen aan het welzijn van onze klant; doorgroeikansen; contractmogelijkheden variërend van 0-15 uren per week. euws Werken bij Zeeuws Schoon: Wil jij werken waar en wanneer je maar wilt? Via Zeeuws Schoon ben je baas over je eigen uren. Als je door Zeeuws Schoon als huishoudelijke hulp bemiddeld wordt, maak je gebruik van de volgende voordelen: je geeft je beschikbaarheid digitaal door aan Zeeuws Schoon; je ontvangt €12,30 per uur; je werkt volgens de regeling dienstverlening aan huis; je regelt zelfde contacten met de klant; je kunt gebruikmaken van de collectiviteitsverzekering van CZ. Je bent geen werknemer van Zeeuws Schoon, je geeft je verdiensten zelf op aan de belastingdienst, bij overige verdiensten. Je declareert de uren (onder tekend door de klant) digitaal bij Zeeuws Schoon. Op zoek naar een vakantiebaan? Ook dan willen we jou heel graag ontmoeten! HH Wil je meer weten? rf**" Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Bel dan met één van de bemiddelaars, tel: 0118-684124. Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Mail dan met info@zeeuwsschoon.nl of bel 0118-684239. Je kunt je ook meteen inschrijven als huipop www.zeeuwsschoon.nl

de Faam | 2017 | | pagina 38