helpgewoon goekt ALFAHULPEN 4 HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? Werkt u als alfahulp in één van de gemeenten in de Oosterschelderegio? Dan komt helpgeuioon graag met u in contact in verband met de per 1 januari vervallen regeling voor alfahulpen In samenwerking met de vakbond CNV starten wij namelijk graag in uw regio met hét alternatief voor de regeling voor alfahulpen die perfect aansluit bij uw wensen en behoeften: een werknemerscoöperatie Waarom een coöperatie oprichten? Maar bouenaf: Plegier in uui uierk! 24 augustus: informatiebijeenkomst We vertellen u graag alles op een geheel vrijblijvende informatiebijeenkomst op 24 augustus, tussen 15:00 en 17:00 uur. Meld u aan via starten@helpgewoon.nl Wilt u meer weten? www.helpgewoon.nl In samenwerking met Feestdagen Evenementen Werk Inkomen Borsele - Got ?s - Kapelle Noord Beveland Reimerswaal Schouwen-Duiveland - Tholen CURSUS HAARKNIPPEN Kleine letters Groot bereik Groot bereik? 'Ik heb geen last van hoogtevrees^] Bekendmaking wijziging geluidproductie- plafonds N57 te Walcheren m\ :l i Leden zijn eigenaar en werknemers Gezamenlijke verantwoordelijkheid werkinhoud, organisatie en bedrijfsvoering Geen leidinggevenden of management, dus lage overheadkosten Geen gebouw en geen huisvestingskosten Kleinschaligheid en deling bij te grote groei Deskundigheid van de leden is de norm Vertrouwen in je eigen vaardigheden en vertrouwen in elkaar av Braderieën Markten Grootste Vlooien- Brocantemarkt in Zierikzee Elke WOENSDAG in juli en augustus 10.00 tot 16.00 uur. Evenemententerrein bij camping Kloet 1e Weegje (4301SL) www.kloetevenementen.nl T.0111-414214 SNUFFELSCHUUR Eind'ewe- ge a.s. za. weer open. De goedkoopste van Zeeland. S 06-25 50 11 81. Camping zoekt tourcaravan: te koop voor de verhuur. Bel: 06-21819821 GEZOCHT Leuke CARAVAN S 06 - 54 78 25 74 Particulier zoekt tourcaravar I té koop. Bel:06-11853919 September inuw regio! 015-3618033 WWW.SELFLINE.NL adverteren onder een rubriek adverteren onder een rubriek Natuurlijk heeft blindheid vooral nadelen. Help blinden en slechtzienden zo zelfstandig mogelijk te leven. Sms 'ogen' naar 4333 en geef éénmalig 2,SO of doneer via steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt heerdt Ministerie van Infrastructuur en Milieu De minister van Infrastructuur en Milieu maakt bekend dat zij met toepassing van artikel 11.28, eerste lid, van de Wet milieubeheer, het verzoek van Rijkswaterstaat heeft toegewezen om de geluidproductieplafonds te wijzigen op 103 referentiepunten, gelegen langs de N57 te Walcheren, tussen km 73,59 en 78,10. Bij brief van 29 juni 2017 met kenmerk IenM/BSK- 2017/16028, is het besluit kenbaar gemaakt aan Rijkswaterstaat. Het definitieve besluit bevat geen wijzigingen ten opzichte van het ontwerpbesluit. Aanleiding en beknopte samenvatting besluit In het Nalevingsverslag over 2013 is geconstateerd dat in het jaar 20:3 langs de rijksweg N57 bij Middelburg sprake is van (dreigende) overschrijdingen van de geluidproductieplafonds. Uit analyse van de situatie door Rijkswaterstaat is gebleken dat een forse toename van het verkeer hier debet aan is. Uit deze analyse is ook gebleken dat niet het verkeer op de aanliggende rijkswegen debet is aan de voortijdige (dreigende) overschrijdingen van het GPP, maar dat het wegverkeer vanaf het onderliggende wegennet naar de N57 de grootste veroorzaker is van de toename van de verkeersintensiteiten op de N57. Om de akoestische gevolgen van deze (dreigende) overschrijdingen te kunnen beoordelen heeft Rijkswaterstaat een akoestisch onderzoek laten uitvoeren. Hieruit is gebleken dat maatregelen om de gevolgen van de aangevraagde wijziging van de geluidproductieplafonds voor de geluidbelastingen op woningen en andere geluidsgevoelige objecten te beperken niet doelmatig zijn. Als gevolg van de wijziging van de geluidproductieplafonds zullen de geluidbelastingen op 8 woningen met maximaal 4 dB toenemen. Voor deze woningen wordt door Rijkswaterstaat onderzocht of ze in aanmerking komen voor gevelisolatie. Terinzagelegging Het besluit ligt met bijbehorende stukken vanaf de dag na publicatie in de Staatscourant zes weken ter inzage bij het Bureau Sanering Verkeerslawaai (Steinhagenseweg 2d te Woerden) gedurende werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Mocht u van deze mogelijkheid gebruik willen maken, dan dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met het Bureau Sanering Verkeerslawaai: 0348 - 487 450. Tot het besluit behoort een lijst met de betrokken referentiepunten, de gewijzigde plafond waarden en een zienswijzenota. Het besluit, inclusief bijlage, aanvraag en akoestisch onderzoek, wordt gepubliceerd op de website van het Bureau Sanering Verkeerslawaai: www.bureausaneringverkeerslawaai.nl/rijksinffastructuur/bekendmakingen. Beroep Binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit in de Staatscourant kunnen belanghebbenden beroep instellen bij de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Het beroepschrift dient te zijn ondertekend en bevat ten minste de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het beroepschrift zich richt, een opgave van redenen waarom men zich niet met het besluit kan verenigen en, zo mogelijk, een afschrift van het besluit waar tegen het beroep zich richt. Voor de behandeling van een beroepschrift wordt een bedrag aan,griffierecht geheven. Het niet-voldoen aan deze eisen kan leiden tot niet-ontvankelijkheid van het beroepschrift. Inlichtingen Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen over het besluit kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot het Bureau Sanering Verkeerslawaai, telefonisch bereikbaar onder het hierboven vermelde nummerofviawww.bureausaneringverkeerslawaai.nl/rijksinffastructuur. Meer informatie over de (hoogte van) geluidproductieplafonds is te vinden op www.rijkswaterstaat.nl/kaarten/geluidregister.aspx. iL ds

de Faam | 2017 | | pagina 30