Training Ladiesrun is weer van start gegaan Krantenbezorgen.nl Goud voor Myra Quist bij regiofinale balk Utmschool naar Ahoy Relaxed en in stijl buitenzitten met TMC Beachgames op de Markt TMC 27 WOENSDAG 14 JUNI 2017 Het is nog een kleine vier maanden te gaan tot de kustmarathon, dus voor velen tijd om de training weer op te pakken. Op donderdagavond is er om de weektraining voor alle deelneemsters aan de ladiesrun. Deze trainingen zijn gericht op techniek; parcoursverkenning en intervaltraining. Ze starten steeds om 19.30 uur op het parkeerter rein naast de voetbalvelden aan de Westkapelseweg net buiten Zoutelande. De training is gratis en duurt tot ongeveer 20.45 uur- Je hoeft je niet vooraf aan te melden, de eerstvol gende keer is op donderdag 22 juni. www.marathonzeeland.nl/deelnemers/ladiesrun KAATSHEUVEL - Sporthal de Werft in Kaatsheuvel was za terdag 10 juni de plaats waar de toestelfinales divisie 4-5-6- en D dames turnen van Dis trict Zuid van de KNGU werden gehouden. Een deel van de turnsters van de A-selectie van de VTV heeft daar aan deelgenomen. Myra Quist heeft een gouden medaille weten te bemachtigen op het onderdeel balk in de categorie Instap niveau D2. Bij de jeugd kreeg Noemi Hendrikse de zil veren medaille omgehangen. DUIVEN - Bij het NK turnen in Duiven (Gelderland) kwamen vier turnsters van Turnschool Zeeland uit Vlissingen in actie. Brons was er voor Yara Helle man bij de toestelfinale op balk in de jeugd 1e divisie. Zij turnde een strakke oefening die goed was voor een podi umplek. Naast balk turnde Helleman ook een finale op sprong waarbij ze 7e werd. In de meerkampfinale wist ze beslag te leggen op de 10e plaats met 46.400 punten. In de meerkampfinale bij de ju nioren 1e divisie behaalde Fre- derique Snijders de 8e plaats met 48.250 punten hetgeen haar een ticket voor Fantastic Gymnastics in Ahoy Rotter dam opleverde. Hier mag zij samen met de beste 20 senio ren uit de ie en 2e divisie gaan strijden om de Ahoycup. Naast de meerkampfinale turnde Snijders een toestelfinale op brug waarbij ze 6e werd. Da- niek Witlox turnde in dezelfde categorie een toestelfinale op balk en werd hier 8e. Bij de meerkampfinale werd ze met 43-725 punten 31e. Bij de jeugd N2 turnde Fleur Dingemanse een meerkampfinale en een toestelfinale op sprong. Bij de meerkamp eindigde ze met 48.850 punten op de 28e plaats en bij de toestelfinale werd ze 7e. MIDDELBURG - Van 16 t/m 20 juni zijn de Beachgames op de Markt in Middelburg. Vijf dagen strand in de bin nenstad van Middelburg met tal van activiteiten. Op vrijdag 16 juni openen om 18.00 uur de dames van Zeelandia-Middelburg de beachgames gevolgd door Handbalvereniging EMM/ Olympus. De zaterdag is gereserveerd voor be- achsoccer Verschillende jeugd- en seniorenteams zullen een onderling toer nooi spelen in de verschil lende leeftijdsklassen. Naast deze voetbalwed strijden kan er onderling gespeeld worden in de Pannakooi en zal er een competitie zijn met de speedmeter. Zondag 18 juni is traditioneel gereserveerd voor het Horeca Beachvol- leybaltoernooi. Ruim 40 teams samengesteld uit de Middelburgse horeca zul len strijden voor de felbe geerde Horecabeachvolley- bal bokaal. Op maandag 19 juni komen leerlingen van Leeuwenburch en Acacia hof een clinic beachrugby volgen. Op de maandag- middag- en avond is het strand voor iedereen toe gankelijk die Bumpervoet bal en andere funsporten wil spelen. Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) i winkel TMC BUITENZONWERING MARCONISTRAAT 13 - GOES - (0113) 22 41 02 www.tmcwoonwinkels.nl Maakt wonen leuker Meer informatie en aanmelden:

de Faam | 2017 | | pagina 27