^mp\ VEE Natuurliefhebbers vinden alles voor hun uitrusting op de nieuwe locatie 11 H Rommelroute op Noordweg Open dag bij' Paardoes Den Heyer over boek Wij'kfair in Klarenbeek Kennisgeving ontwerpwijzigingsbesluit kavelbesluit Borssele V, Ministerie van Economische Zaken 12 WOENSDAG 14 JUNI 2017 GEMEENTE BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. Omgevingsvergunning beperkte milieutoets voor V.O.F. Francke Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat zij aan V.O.F. Francke gelegen aan Rorikshilweg 1 te Grijpskerke een omgevingsvergunning beperkte milieutoets hebben verleend voor het aanpassen van het huisvestingssysteem voor de dieren. De vergunning kan worden ingezien toten met 21 juli 2017 bij de publieksbalie van de gemeente Terneuzen, Stadhuisplein 1 in Terneuzen De openingstijden van de gemeente Terneuzen zijn: maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.30 uur. De vergunning kan ook worden ingezien in het gemeentehuis van Veere, Traverse 1 te Domburg. De openingstijden van de gemeente Veere zijn: maandag t/m woensdag 9.00 tot 17.00 uur donderdag 9.00 tot 20.00 uur (telefoon tot 17.00 uur) vrijdag 9.00 tot 12.00 uur Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeentehuis? Wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 444, dat kan vanaf 9.00 uur 's morgens. U kunt ons ook mailen: gemeente@veere.nl. Belanghebbenden kunnen tot en met 21 juli 2017 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij gemeente Veere Postbus 1000,4357 ZV Domburg. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen om een voorlopige voorziening vragen. U richt het verzoek aan de voorzieningenrechter van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team bestuursrecht Postbus 90006,4800 PA Breda. Voor de behandeling van het verzoek is griffierecht verschuldigd. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer R.A.M. Loos van RUD Zeeland, tel. 0651204154 of 0115-745100. Het besluit staat geregistreerd onder nummer W-AOV170272. Domburg, 15 juni 2017 Burgemeester en wethouders van Veere Bushcraftshop.nl opende 27 mei haar nieuwe vestiging in Middelburg aan de Arnesteinweg 50. Voorheen was Bushcraftshop.nl te vinden aan de Hertzweg en kreeg met de verhuizing een grotere en functionele locatie die past bij de uitstraling van het bedrijf. MIDDELBURG - Eigenaar Erik van 't Padje: "Bushcraftshop.nl heeft alles wat nodig is voor de bushcrafter, mensen die graag primitief ver blijven in de natuur. Ook andere natuurliefheb bers vinden hier alles voor hun uitrusting. We zijn in 2012 vanuit huis begonnen met het ver kopen van een paar producten, maar groeiden zo hard dat we binnen twee jaar al behoefte hadden aan meer ruimte én een meer professi onele werkplek." Jaren vooruit "Op de Hertzweg groeiden we ook ai weer snel uit ons jasje. Met deze nieuwe locatie hopen wij nog vele jaren vooruitte kunnen. Bushcraft Survival, trektochten, vissen en kamperen en buitenbeleving zijn sterk in opkomst, men sen willen weer 'back to basic', terug naar de basis en zoeken rust en ontspanning in de na tuur. Voor mensen die bijvoorbeeld van survi val houden, trektochten maken, vissen en kamperen is dit populair. Wij willen onze klan ten daarbij graag faciliteren met onze kwali teitsproducten." Showroom Bushcraftshop heeft een showroom waar alle producten te bekijken zijn. Klanten kunnen al tijd langskomen om hun bestelling af te halen, SINT LAURENS - Op de Noord- weg in Sint Laurens is zater dag 17 juni weer de rommel route. Meer dan 130 adressen doen mee aan deze dag. Van 9.00 tot 14.00 uur zijn veel voortuinen gevuld met allerlei verkoopwaar. VLISSINGEN - Bij manege Paardoes is op zaterdag 17 juni van 9.00 tot 17.00 uur de jaar lijkse wijkdag. Het doel van deze dag is mensen met di verse achtergronden samen brengen middels leuke activi teiten, lekker eten en muziek. Natuurlijk rijdt het paard met wagen en zijn er verschillende kinderspelen. Toegang is gra tis. MIDDELBURG - Op zondag 18 juni spreekt prof.dr. Cees den Heyer in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noordstraat te Middelburg. Hij zal ingaan op het thema van zijn nieuwe boek, dat in het najaar uit komt. De bijeenkomst is om 11.15 uur. MIDDELBURG - Op zaterdag 17juni is in Klarenbeek in Mid delburg voor het eerst een ge zamenlijke wijkfair. Het eve nement is een samenwerking tussen Zorgstroomlocatie Hof Klarenbeek, de wijkvereni- ging, Woonzorg Nederland, Philadelphia, stichting Zeeuw se Gronden en studenten van de Roosevelt Academie. De Fair is bij Hof Klarenbeek, van 10.00 tot 16.00 uur. producten te bekijken, passen of uitproberen voordat er iets aangeschaft wordt. Tijdens het bezoek aan de showroom worden klanten be geleid. "Zodat wij optimaal kunnen adviseren", zegt Erik. Webshop "Mocht je iets gelijk mee willen nemen, dan kan dat natuurlijk. Bestellen via de webshop is het makkelijkst, we leveren binnen een dag als je op werkdagen voor 17:00 hebt besteld." Re guliere openingstijden: maandag tot en met zaterdag 10.00-17.00 uur, parking aanwezig. www.bushcraftshop.ni Bushcraftshop.nl Arnesteinweg 50 Middelburg T: 0118-436241 app: 06-11131297 E: infb@bushcraftshop.nl www.bushcraftshop.nl Mede mogelijk gemaakt door Bushcraftshop.nl Van vrijdag 16 juni 2017 tot en met donderdag 27 juli 2017 ligt het ontwerpwijzigings besluit kavelbesluit V (innovatiekavel) in het windenergiegebied Borssele ter inzage. Iedereen kan reageren op het ontwerpwijzigingsbesluit met een zienswijze. Op grond van de Wet windenergie op zee kan de minister van Economische Zaken en in overeenstemming met de minister van Infrastructuur en Milieu voor elk windpark een kavelbesluit nemen. In een kavelbesluit wordt bepaald waar en onder welke voorwaarden een windpark gebouwd en geëxploiteerd mag worden. De onderhavige kavel ligt meer dan 22 kilometer uit de Zeeuwse kust tegen de grens met België en de daar gerealiseerde en geplande windparken. Het definitieve kavelbesluit tot vaststelling van kavel V windenergiegebied Borssele (Staatscourant van 8 april 2016, nr. 14551) lag van 8 april 2016 tot en met 20 mei 2016 ter inzage. Het besluit is sinds 21 mei 2016 onherroepelijk. In de voorbereiding op de subsidietender bleek echter dat in de voorschriften de maximale totale rotoropper- vlakte verkeerd was opgenomen. In dit wijzigingsbesluit is de juiste maximale totale rotoroppervlakte opgenomen. Ook wenst de minister van Economische Zaken om beleidsmatige redenen het minimaal te plaatsen vermogen te verlagen en af te zien van het maximumvermogen per windturbine. Waar kunt u de stukken inzien? U kunt van 16 juni 2017 tot en met 27 juli 2017 het ontwerpwijzigingsbesluit inzien op www.bureau-energieprojecten.nl en tijdens reguliere openingstijden (op papier) op de volgende locatie: - Rijkswaterstaat Zee en Delta, locatie Middelburg, Poelendaelesingel 18,4335 JA Middelburg, T (0118) 62 20 00. Bij Rijkspanden kunt u op vertoon van uw legitimatiebewijs de stukken inzien. We stellen het op prijs als u aangeeft op welke delen van het ontwerpwijzigingsbesluit u reageert en u uw zienswijze onderbouwt met argumenten. Het is goed om te weten dat alleen een belanghebbende die op het ontwerp van een besluit een zienswijze heeft ingebracht, later tegen dat besluit beroep kan instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Hoe kunt u reageren? U kunt van 16 juni 2017 tot en met 27 juli 2017 reageren. Wij ontvangen uw zienswijzen bij voorkeur digitaal. Dat kan via www.bureau-energieprojecten.nl onder kavels Borssele III, IV en V. U kunt niet reageren via e-mail. Per post kan ook: Bureau Energieprojecten, Inspraakpunt Kavel Borssele V, Postbus 248, 2250 AE Voorschoten. Uw brief kan alleen als zienswijze in behandeling genomen worden als u ondertekent met uw naam en adres. Dit geldt ook voor eventuele medeondertekenaars. Wilt u uw zienswijze mondeling geven? Dat kan via Bureau Energieprojecten op werk dagen van 9.00 uur tot 12.00 uur, T (070) 379 89 79. Wat gebeurt hierna? Het definitieve besluit zal na de zomer ter inzage worden gelegd. Hierop staat beroep open. Dit wordt te zijner tijd aangekondigd in onder andere de Staatscourant en op www. bureau-energieproj ecten.nl. Meer informatie Uitgebreide informatie vindt u op www.bureau-energieprojecten.nl. Heeft u na het bezoeken van de website nog vragen? Dan kunt u bellen met Bureau Energieprojecten, 1(070)3798979-

de Faam | 2017 | | pagina 12