en Zorgstroom Beleef het bij Medipo Nieuwe aanbieders in het X-tra pakket X-tra Zaterdag 27 mei W dez.edaS W 20% korting KORTING Zorgstroom X-tra Medipoint organiseert in samenwerking met Zorgstroom een feestelijke CEZOND- HEIDSMARKT. U bent van harte welkom vanaf 10.00 uur en neem ook uw familie, vrienden of buren mee! Wij zorgen dat er een hapje en drankje voor u klaarstaat. Zorgstroom Cr<*ag tot ziens op Tijdens op het hele product- Programma (vrije inloop tussen 10.00 en 16.00 uur) Demonstratie bedden en matrassen Een productspecialist geeft demonstraties en beantwoordt al uw vragen omtrent matrassen en het Timeless bed. Dit is hét bed ter voorbereiding op de toekomst: een boxspringbed uitgerust met alle zorgfuncties van een hoog-laagbed. Demonstratie scootmobielen Een productspecialist geeft uitleg en advies over de mogelijkheden van diverse scootmobielen en u kunt een testrit maken op een parcours. Daarnaast krijgt u op deze dag tot 25% korting op al onze scootmobielen. Zorghotel Boulevard Medewerkers van Zorghotel Boulevard vertellen u alles over de mogelijkheden van een verblijf in dit uniek gelegen hotel. Tafel Thuis U kunt kennismaken met de heerlijke, gezonde maaltijden van Tafel Thuis, de maaltijdservice van Zorgstroom. Laat u informeren over de vele mogelijkheden en kom proeven! Thuiszorg Zorgstroom De medewerkers van de thuiszorgteams van Zorgstroom vertellen u graag over de vele mogelijkheden van thuiswonen met zorg. Demonstratie sta-opstoelen Een productspecialist voorziet u van een persoonlijke zitanalyse en kan u helpen met het uitzoeken van een sta-opstoel op maat. Ook krijgt u tot 25% korting op alle sta-opstoelen en -accessoires. Zorgstroom X-tra pas: profiteer en bespaar! Kom naar de Gezondheidsmarkt, meld u aan voor de Zorgstroom X-tra pas en ontvang deze dag naast 20% korting op het gehele Medipoint productassor timent ook een gratis hoofdkussen! Lid worden kan al voor slechts 10,95 Per gezin per jaar. De genoemde aanbiedingen gelden voor pashouders van Zorgstroom X-tra en zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen of waardebonnen. Adres: Badhuisstraat Vlissingen Het Zorgstroom X-tra pakket zit boordevol voordeel, u ontvangt korting bij meer dan 600 bedrijven! Ook nu verwelkomen we weer nieuwe aanbieders: Bomont, original brands lifestyle trends Heeft u nog geen X-tra pas? Voor slechts 10,95 per kalenderjaar maakt ook gebruik van de vele voordelen! Meld u aan op: www.zorgstroom.nl/voordeelpas of via telefoonnummer 0118 - 684 000. Voordeelpas a 2017 Meer informatie vindt u op www.zorgstroom.nl/voordeelpas Bomont biedt een combinatie van hoogwaardige fashion en lifestyle artikelen. Uw korting met de X-tra pas: 7,50 korting* bij besteding van minimaal €40,- Bomont is gevestigd in: Domburg, Goes, Renesse, Middelburg,Terneuzen,Zoutelande, Etten-Leur, Kamperland en Sluis. Kijkvoor meer winkelinformatieop: www.bomont.nl/winkels 'Niet in combinatie met andere acties, niet op afgeprijsde artikelen en niet geldig op het merk Parajumpers. Kroelkop kattentrimsalon Trimsalon Kroelkop is gespecialiseerd in kattentrimmen. Door uw kat te trimmen houdt u uw kat gezonder en scho ner. Hierdoor zit uw kat beter in zijn vel, zult u minder haar en haarballen in huis aantreffen en vermindert het allergische reacties. Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op een trimbehandeling Volkera kstraat 153, Middelburg www.kroelkop.nl Restaurant @Eef en Colden Tulip Strandhotel Westduin Bij Restaurant @Eef kunt u terecht voor een heerlijk ontbijt, lunch of diner en kunt u genieten van heerlijke Zeeuwse specialiteiten. Uw voordeel met de X-tra pas: Op vertoon van uw pas krijgt u 15% korting* op uw rekening. Geldig voor het restaurant, (verjaardags) feesten, partijtjes en borrels! Westduin 1, 4371 PE Koudekerke Vlissingen www.resta u ra nteef.n I Kortingen zijn is niet geldig op feestdagen en niet in combinatie met andere acties. Brownies&downieS Vlissingen De enthousiaste toppers van Brownies&downieS serveren heerlijke ambachtelijke broodjes, knisperfrisse Zeeuwse salades, maar ook zelfgebakken taart en natuurlijk brownies bij de lekkerste koffie van Vlissingen. Uw voordeel met de X-tra pas: 15% korting op de rekening Bellamypark 424381 CK Vlissingen www.browniesanddowniesvlissingen.nl

de Faam | 2017 | | pagina 26