DE BARBECUE! OPEN 10-17» Tijd voor Boerderijfair bij De Koehoorn Meliskerke Relatie Middelburg-Vlissingen DEMONSTRATIE HZ-studenten zijn tevreden Lotgenoten met whiplash Rommelmarkt op Noordhout Ideeën voor roze ouderen Faya Lourens bij Bax Music intratuin 27 mei BBCj Intratuin Koudekerke Galgeweg 5, 0118-551623. Kijk voor onze actuele folder op www.intratuin.nl/folder Hemelvaartsdag en 2e pinksterdag 19 WOENSDAG 24 MEI 2017 KORT NIEUWS VLISSINGEN - Uit de resulta ten van de Nationale Studen ten Enquête 2017 blijkt dat HZ-studenten ook dit jaar erg tevreden zijn over hun studie en hogeschool. Op veel the ma's geven de studenten de HZ een score die ruim boven het landelijk gemiddelde ligt. De waardering die de studen ten geven aan het thema in ternationalisering valt daarbij in positieve zin op. Van 16 ja nuari tot en met 12 maart ga ven studenten hun oordeel over hun studie. Dit jaar vul den 45,2% van de HZ studen ten de NSE in tegen een lan delijke respons van 37,8%. VLISSINGEN - Het Whiplash Informatiecentrum Europa brengt lotgenoten bij elkaar. Ervaringsdeskundige Bob Klip deelt tijdens de informatie bijeenkomst op 8 juni in het Admiraal de Ruyter Zieken huis te Vlissingen van 10.00 tot 12.00 uur, zijn eigen erva ringen en beantwoordt vragen over wat een whiplash is, hoe om te gaan met onbegrip bij dit ziektebeeld, hoe om te gaan met de werkgever en de mogelijkheden voor juridische aansprakelijkheid. De klachten bij een whiplash variëren. De symptomen en duur ervan lo pen uiteen en verschillen per persoon. In de medische we reld is nog geen volledige overeenstemming over de be handeling van chronisch whi- plashletsel. SEROOSKERKE - De Seroos- kerkse voetbalclub houdt haar jaarlijkse rommelmarkt op za terdag 27 mei van 9.00 tot 13.00 uur. Tijdens de rommel markt kunnen bezoekers ge nieten van koffie met een vers gebakken wafel of oliebol. De markt is op sportpark Noord hout in Serooskerke. MIDDELBURG - Op woensdag 24 mei opent het Roosevelt In stitute for American Studies (RIAS) haar deuren voor de in ternationale workshop 'Life long Equality'. Sprekers uit Ne derland en de Verenigde Staten zullen samen met de aanwezigen in gesprek gaan om tot innovatieve ideeën te komen die de situatie van Roze Ouderen in de Neder landse zorg kunnen verbete ren. Deze ouderen identifice ren zich als lesbisch, homosexueel, bisexueel of transgender en hebben vaak een leven vol stigma achter de rug. Velen gaan terug 'in de kast' op het moment dat ze afhankelijk worden van zorg. Het RIAS nodigt allen uit om deel te nemen en verwelkomt met name zorgaanbieders en zorgwerknemers om met de sprekers de dag tot een pro ductief einde te brengen. Toe gang is gratis, de voertaal is Engels. Aanmelden via rias@ zeeland.nl. GOES - Op zaterdag 27 en zon dag 28 mei houdt muziekwin kel Bax Music in Goes de Bax Music open dagen. Bezoekers kunnen demo's, optredens en gitaardinics bijwonen en zich laten informeren over de nieuwste trends en producten op het gebied van muziekin strumenten, DJ-, studio- en PA-apparatuur, en verlichting. DJ/producer Lucien Foort is op zaterdag 27 mei aanwezig om demo's te beoordelen en er advies over te geven. Geïnte resseerden kunnen maximaal twee tracks meenemen op een USB-stick. Op zondag 28 mei sluit DJ Faya Lourens de Open Dagen af met een op zwepend optreden. Na afloop deelt ze handtekeningen uit en is er de gelegenheid voor het maken van foto's. Meer info op de website www.bax-shop.nl. - Op 26 mei is van 10.00 tot 18.00 uur weer een boerderijfoir gehouden worden op kampeer- en ijsboerderij De Koehoorn, Mariekerke 13 in Meliskerke. Er worden verschillende demonstraties gegeven zoals 'een ouderwetse wasdag', glas graveren, manden vlechten, ringsteken en schapen scheren. Zie voor het complete dagprogramma en de tijden ook: www.boerderijfair-dekoehoorn.nl. MIDDELBURG - Dinsdag 30 mei om 20.30 uur geeft drs Pe tervan Druenen in ZBIPIanbu- reau bibliotheek van Zeeland een lezing over De onstuimige relatie tussen Middelburg en Vlissingen (door de eeuwen heen). In de eerste eeuwen dat Middelburg en Vlissingen stadsrechten hadden, onder hielden ze nauwe banden met elkaar. De steden hielpen el kaar waar nodig in de harde strijd om het bestaan, waarbij overstromingen en vijandelij ke aanvallen van buiten het eiland aan de orde van de dag waren. Inwoners van Middel burg hielpen de Vlissingers de gaten in hun dijken te dichten. Hoe lang kon dat goed gaan? Kettle PLUS 47 cm. Complete. 199.99 Nu met gratis brikettenstartset t.w.v. 34.99 Spirit E210 Classic gasbarbecue 549.- 449.- Barbecue specialist Jeroen Kuiper. Van hobby tot creatieve uitwerking. Wil je weten wat lekker is op de BBQ? Soms is het heel eenvoudig. Jeroen leert je de kneepjes van het vak. Briketten 8,8 kg. Nu 10% gratis. 14.99 Zoete tomaat. Hoogte 40 cm, volle zon, potmaat 14 cm .8.39 5.99 Weber 57 cm Mas- ter-touch GBS System edition zwart 329.- Met GBS rooster en gratis accessoires. 199.99 Biologisch Marokkaanse Munt. Hoogte 10 cm, halfschaduw, potmaat 14 cm. Maakjeeigén verse Mojito! 7-591.99 ri modelwijzigingen Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 5 juni 2017, en zolang de voorraad strekt. Prijs- en zet- en drukfouten voorbehouden. Vermelde prijzen zijn afhaal- en adviesprijzen.

de Faam | 2017 | | pagina 19