Zeeuwse landschap als decor voor film Aanbiedingen uit deze advertentie zijn geldig t/m-zaterdag 27 mei. @agnrr*arkt Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. Kijk voor openingstijden en overige informatie op www.agrimarkt.nt focebook.com/A9rimorktNL 60-plus, just divorced Heel misschien heeft u ze wel gezien, afgelopen weekend. Enfe Breed met zijn camera en een groepje acteurs. Afgelo pen zaterdag werden de eerste beelden vastgelegd van de film '60-plus, just divorced' naar het boek Happily Divorced van d« Goese schrijver Benn Flore. De film vertelt het verhaal van twee zestigplussers. Allebei net gescheiden, maar ze erva ren het op een totaal verschil lende manier. De één is streng gelovig en vindt het verschrik kelijk dat hij gescheiden is, de ander is een losbol en geniet volop van het vrije leven. Toch hebben beiden meer met el kaar gemeen dan u op het eerste gezicht zou vermoeden: ze slaan beiden volop aan het daten én ze zijn allebei bank roet. De eerste omdat zijn vrouw al zijn geld heeft opge maakt en de tweede omdat hij het er zelf doorheen heeft ge jaagd. Om aan geld te komen, beramen de heren een roof... Het verhaal speelt zich ge deeltelijkafin Den Haag, maar wordt volledig opgenomen in Zeeland. Het deel van de film waarbij de kijker zich in Den Haag waant, is eigenlijk opge nomen in De Geveltjes in 's-Heerenhoek. Afgelopen za terdag werd er gefilmd in de omgeving van Heinkenszand en Nisse. Zo zullen in de film onder meer de muziektent in, Nisse te zien zijn en een stukje van recreatiepark Stelleplas. "Omdat niet iedere Zeeuw deze omgeving direct zal her kennen, zijn we ook van plan om nog wat andere beelden van Zeeland in beeld te bren gen, zoals bijvoorbeeld de Oosterscheldekering" verklapt Flore. Het is niet voor het eerst dat er een boek van Benn Flo re wordt verfilmd. De meest bekende in deze regio is waar schijnlijk de verfilming van de ZATERDAG WERDEN DE EERSTE BEELDEN VASTGELEGD boeken van inspecteur Renz Vos. Ook hiervoor werkte Flore samen met Ente Breed. "De acteurs zijn hoofdzakelijk mensen die in het amateurto neel spelen en sommigen hebben nog nooit gespeeld. Maar met Ente achter de ca mera is het gebrek aan profes sionele ervaring geen belem- CelosiQ deep purple zomerbloeier potmoat 012 cm per stuk Anjer "pink kisses" potmaat 0 11 cm vaste plant 3 stuks mering. Het is kenmerkend voor Ente dat de mensen zich op hun gemak voelen bij hem. Daardoor poseren ze niet meer, maar blijven heel natu rel en dat levert fantastische resultaten op." Afgelopen weekend werden de eerste beelden vastgelegd van de film '60-plus, just divorced' naar het boek Happily Divorced van de Goese schrijver Benn Flore. FOTO: Rachel van Westen Franse Geranium pelargonium grandiflorum potmaat 012 cm diverse kleuren per stuk

de Faam | 2017 | | pagina 15