Ontgrondingenwet Mooie titels tijdens finale Miss Beauty of Zeeland \mm Een Koning om in te lijsten 1! Bekendmaking Ontwerpbesluit Groot bereik? haar schoon drinkwater Een kroonjuweel voor in de boekenkast BON KONINGSBOEK Bestel nu via ad.nl/koning 38 WOENSDAG 10 MEI 2017 BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu De minister van Infrastructuur en Milieu maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Op to mei 2016 is een aanvraag om vergunning ingevolge de Ontgrondingenwet ontvangen van Zilveren Schor Developments B.V. De aanvraag heeft betrekking op het eenmalig ontgraven van maximaal 6.500 m3 bodemmateriaal in het Veerse Meer ten behoeve van de toegangs(vaar)geulen naar en de passantensteiger van Harbour Village Zilveren Schor te Arnemuiden Terinzagelegging Vanaf 11 mei 2017 tot en met 22 juni 2017 wordt een ieder die dat wenst in de gelegenheid gesteld de aanvraag, het ontwerpbesluit en andere van belang zijnde stukken in te zien. Daartoe bestaan de volgende mogelijkheden: 1. Op verzoek kan Rijkswaterstaat u de stukken per e-mail toezenden. Daarnaast bestaat er bij Rijkswaterstaat de mogelijkheid, op voorafgaande afspraak, de stukken te komen inzien op het kantoor van Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor beide verzoeken kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening, telefoon: 088-7974600. 2. De stukken liggen gedurende de openingstijden ter inzage bij de publieksbalie van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3,4337 PA te Middelburg. Zienswijzen Een ieder kan tot en met 22 juni 2017 zowel schriftelijk als mondeling, zienswijzen inbrengen. Schriftelijk aan Rijkswaterstaat Zee en Delta, afdeling Vergunningverlening, Postbus 556,3000 AN Rotterdam. Degene die schriftelijke zienswijzen inbrengt kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Voor mondelinge zienswijzen kan contact worden opgenomen met de afdeling Vergunningverlening, telefoon: 088-7974600. De minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het afdelingshoofd Vergunningverlening Rijkswaterstaat Zee en Delta, de heer L.R. Minnaar Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. MIDDELBURG - Zaterdag 6 mei vond in ArneviUe te Mid delburg de finale van Miss Be auty of Zeeland plaats. Deze avond zijn er maar liefst drie mooie titels uitgereikt, te we ten Miss Teen of Zeeland (15- 18 jaar), Miss Beauty of Zeel and (19-26 jaar) én finalist Miss World Zeeland (18-26 jaar). Ook zijn er vier speciale titels uitgereikt. Gedurende verschillende ronden (intro ductieronde, bikinironde én gala- vragenronde) presen teerden de 16 finalisten zich aan het publiek en juryleden. Patricia van Klinken (16 jaar) uit Nieuwerkerk mag zich Miss Teen of Zeeland 2017 noemen en Rebecca Yuen uit Colijnsplaat mag zich Miss Be auty of Zeeland 2017 noemen. Beide dames dingen nu mee voor de nationale titels Miss Teen en Miss Beauty of the Netherlands. Deze finale zal in september plaatvinden. Renee Spuesens (22 jaar) uit Hans- weert is dé Zeeuwse finalist die kans maakt op de titel Miss World Netherlands. Deze finale vindt plaats in juni. Miss Photogenic of Zeeland is Jessie Stapelkamp (17 jaar) uit Brui- nisse; zij wist zich het beste te uiten voor de lens van onze fotografen. Rebecca Yuen heeft naast de hoofdtitel ook de speciale titels Miss Media of Zeeland, Miss Popularity of Zeeland én Miss Charity of Zeeland gewonnen. Rebecca Yuen heeft zich de afgelopen twee maanden ontzettend goed geprofileerd in de media, wist de meeste stemmen bin nen te halen bij het publiek én heeft het meeste geld ingeza meld voor Stichting Haarwen- sen. Werk Inkomen Braderieën Markten!Personeel Aangeboden JS SNUFFELSCHUUR Eindewe- T 3 ge a-s. za. weer open. De (O goedkoopste van Zeeland, n S 06 - 25 5011 81. Huishoudelijke hulp, verzorging en verpleging. Ook particulieren 15,75 Zeelandcare Thuiszorg 8 06 - 24 32 48 80 O ra <D "O Familie zoekt een nette j betrouwbare tourcaravan Te koop. Bel: 06-15634692 Camping zoekt tourcaravans S te koop voorde verhuur. Bel: 06-21819821 Huishoudelijke hulp, verzorging en verpleging. Ook particulieren 15,75 Zeelandcare Thuiszorg S 06 - 24 32 48 80 adverteren onder een rubriek Een unieke kijk in het Leven van ons koningshuis in een luxe uitgave met een oranje leeslint. Geniet van 288 pagina's aan prachtige foto's en leuke verhalen. Het ideale cadeau voor Moederdag 0.a. verkrijgbaar bij: AKO, Blz„ Bruna, Cigo, Libris, Primera, The Read Shop. \/oxrr 21 imm~ us vwo-rgtv- [m. K-uoui 8 710114 003829 bruna Primera

de Faam | 2017 | | pagina 38