$8& Brief aan een Zeeuw Weg met parkeerstress! Enkele handige tips Direct De Looff Win het boek: Een koning om in te lijsten twv €24,95^ Een unieke kijk in het le ven van ons koningshuis, i Doe mee met de quiz en maak kans op het boek! •ur. Tel: 0118-62 88 34 TWeede Kunstroute Oost-Souburg COLUMN 4 DAGEN FIETSEN IN TWENTE Ga snel naar Klik&Win op de website van deze krant Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg 35 WOENSDAG 10 MEI 2017 Zaterdag 13 mei van 10.00 tot 17.00 uur vindt de tweede Kunstroute Oost-Souburg plaats. Diverse kunstenaars tonen dan hun werken. Aan de route nemen in totaal 30 deelnemers deel, waaronder ook de Djembe groep Bedlam. Door enkele winkeliers in de winkelstraat zijn er ook locaties beschik baar gesteld, daar zullen kun stenaars van buiten Oost-Sou burg hun werken tonen. Het aanbod varieert van beelden, schilderijen, sieraden, kaarsen tot opgezette dieren. De flyer met de deelnemers en platte grond is te downloaden via www.communities.zeeland- net.nl/route-oost-souburg/ bestanden of aan te vragen via e-mailadres: kunstroute@ zeelandnet.nl ten vervelend probleem bij parkeren is datje afhankelijk bent van het gedrag van an deren. Misschien beheers je zelf het kunstje feilloos en maak je nooit schade. Maar dan nog ben je vrijwel ge dwongen om 'defensief' te parkeren - alleen om te Oefening baart kunst Last met inparkeren? Ga oe fenen op een afgelegen plek. Vraag iemand om buiten de auto mee te kijken. Ook aan te raden als je een nieuwe auto hebt gekocht. Haast en spoed Rustig blijven, de meeste par- keerschades gebeuren wan neer je gehaast bent. Neem dus je tijd bij het inparkeren. Perfecte plekje Zoek een plek met voldoende tussenruimte ten opzichte van andere auto's. Zo voor kom je dat iemand anders bij het instappen zijn portier te gen je carrosserie aangooit. Parkeer nooit op een hoek Allereerst is het gewoon ver boden om binnen 5 meter van een hoek te parkeren, maar je loopt ook een extra risico. Wanneer iemand de bocht te krap neemt, is de kans groot dat men jouw auto schampt. Laat de auto ook een keertje thuis. Een beetje een dooddoener, maar wel een kern van waar heid: geen parkeerstress. Ga je naar de stad, laat de auto een keertje thuis! Aparthotel Delden is het meest complete familie, golf-en wellnesshotel van Nederland. Het is gelegen in de mooie Hof van Twen te in het stadje Delden. Vanuit het hotel is het heerlijk fietsen en de prachtige omgeving. Het hotel beschikt over mooie kamers, een zeer compleet sauna en wellnesscomplex en een prachtige 9 holes golfbaan De Lage Mors, binnen en buitenzwem bad, tennis en bowlingba nen. Inhoud arrangement: 3 x overnachting in luxe hotelkamer 3 x uitgebreid ontbijtbuffet .2x3 gangen keuzediner 1 x goed gevulde niet zoveel.) waar Defensie een aantal stoere mannen liet zien in weer en wind, met 'ge schikt'. Nou ben ik verre van geschikt, maar toch: je speelt quasi-soldaatje voor de lol. In dezelfde tijdsspanne dat we ook de gevallenen in de oorlog herdenken en onze vrijheid vierden. Toch gek. En daarom ook deze brief aan jou, Mi- chiel, en daarmee ook aan al lerlei andere mensen die écht voor onze vrijheid vochten. Die zorgden en zorgen dat we in vrijheid leven, dat ik veilig over straat kan; dat Nederland een mooi land is en blijft. En dat ik een paar uur in de mod der kan spelen, zonder dat dat hoeft om er iets te verdedigen (vooruit, mijn ego misschien, maar dat had ik na de eerste kilometer al laten varen). Dus bedankt. En laten we er in deze gekke tijd vooral voor zorgen dat dat zo blijft. Beste Michiel de Ruyter, Ver na jouw tijd kwamen er reclameboodschappen op TV (een soort courant vol bewegende beelden, waar erg veel te doen is omtrent mannen die klussers zijn, mensen die opnieuw begin nen in het buitenland en boeren die vrouwen zoeken. Je mist Neem je tijd om een geschikte parkeerplek te zoeken picknickmand Gratis fietsroutes naar onder andere het Stift in Weerselo 1 x bezoek aan het vernieuwde "andere leven" met gratis koffie en gebak Gratis gebruik van indoor zwembad Gratis gebruik van het buiten zwembad de Mors in Delden Gratis parkeren Gratis wifi Prijs 165,00 p.p. De normale toeslagen en kortingen zijn van toepas sing op dit arrangement Info reserveringen reiskatern.nl/deweekkrant/ APD1702 of www.aparthoteldelden.nl/ fietsvakantie fM Ik tik dit stukje, net teruggekomen van la "^3* w een Mudmaster Run. Dat betekent: een 1 y paar uur voor je lol rennen over obsta- kels en door modder (idee van een stel v J collega's - we trekken 'het nieuwe wer- ken' erg ver door). Afzien waar je nog voor moet betalen ook - hoewel het ook erg leuk is. Toch bekroop me op een bepaald moment het gevoel: we zijn soldaatje aan het spelen. Het was een sportief evenement, niks wapens of agressie, maar het heeft toch meer weg van een stormbaan dan van hardlopen.

de Faam | 2017 | | pagina 35