@11 Vijf finaleplaatsen en gouden plak Studenten verzorgen een All Star Event Redders met beperking welke krant schrijft óók de zorg in jouw buurt? Daar heb je wat aan. De PZC is vernieuwd en verbeterd Probeer nu tot 6 weken gratis. Ga naar pzc.nl/vernieuwd VLISSINGEN - De HZ studen ten Amber van de Belt, Barend de Feijter, Tim van Bedaf en Anete Jurgelane doen de op leiding international business management. Voor het vak project management moesten zij een evenement organise ren. In samenwerking met basketbal vereniging Mara thon Vlissingen verzorgen zij zaterdag 13 mei de eerste Ma rathon All Star Event. Het is een basketbal event waarbij acht teams van verschillende basketbal vereniging uit heel het land een basketbaltoer- nooi spelen geduurde de dag van 10.00 tot 16.00 uur. Ook is er de kans voor de jeugd van 10 tot 16 jaar om kennis te ma ken met de sport basketbal in een Mini All Star Basketbal Clinic van professionele bas ketbal trainers. Hierbij kan je denken aan drie-tegen-drie spellen, schieten en leren om aanval moves te maken zoals in een echte basketbalwed strijd. Al deze activiteiten wor den te gelijk uitgevoerd, dus voor bezoekers en de spelen de deelnemers is er altijd iets te zien. Er zijn dansers en een DJ die gaan zorgen voor een extra goede sfeer in de sporthal. Dit project heeft meerdere doelen. Van school uit moet het iets bij dragen aan de sociale omgeving in Zeeland, dus daarom hebben deze studenten een evene ment bedacht waar zowel jong en oud, jongens en meis je een leuke en sportieve dag kun hebben. Sporten is goed voor de mensen, helaas wordt er gemerkt bij veel verenigen dat het leden aantal niet stijgt. De studenten willen de jeugd enthousiast maken om naar buiten te gaan, te sporten en nieuwe vrienden maken. MIDDELBURG De Middel burgse reddingsbrigade is op zoek naar jongeren met lichte lichamelijke en/of verstande lijke beperking die het leuk vinden om te zwemmen en willen leren hoe zij zichzelf en anderen- kunnen redden in een noodsituatie. De jongeren zullen deel uitmaken van een speciale groep die waarin ie dereen op vrijdagavond tus sen 19.00 en 20.00 uur naar eigen kunnen zijn of haar zwemvaardigheid traint. Te gelijkertijd wordt aandacht besteed aan zelfredding en het redden van drenkelingen. Elke introducee (minimaal in het bezit van het A-diploma) mag gratis één keer meedoen. Tijdens deze les zal ook wor den bepaald of het niveau vol doende aansluit. Meer infor matie en opgeven via info@ vandixhoornbrigade.nl. 2 ZITS/ EKBANKSTEL ZEELAND - Bij de halve finale turnen dames in Rotterdam hebben Femmy Gunter, Frederique Snijders, Daniek El Witlox, Yara Helleman en Fleur Dingemanse van Turnschool Zeeland zich weten te plaatsen voor het NK. Femmy Gunter behaalde de vierde plaats bij de junioren in de derde divisie met 45.025 punten, mede dankzij haar mooie balkoefe- ning waarmee ze de een na beste score neerzette. Bij de junioren in de eerste divisie was de zesde plaats voor Frederique Snijders met 46.925 punten. Daarnaast wist Snijders een toesteifinale op brug binnen te slepen met een hoge score van 12.9 punten. In dezelfde categorie werd Daniek Witlox veertiende met 46.675 punten. Zij zette op balk een prima oefening neer die haar 11.700 punten opleverde en een toestelfinale. Bij de jeugd in de eerste divisie greep Yara Helleman net naast de medailles met 47.725 punten en een vierde plaats. Haar balkoefening werd gewaardeerd met 11.950 punten en was goed voor een toestelfinale. Fleur Dingemanse wist bij de jeugd N2 de twaalfde plek te behalen met 48.925 punten evenals een toestelfinale op sprong waarbij een score van 12.575 punten neerzette. If dmotor riemen zon /weer-/ t op te bergen 110 minuten hanger nodig n zitbank (met watersport en ssen, varen of op het water verbaar Tevens 33 WOENSDAG 10 MEI 2017

de Faam | 2017 | | pagina 33