Jtwee voor zorgeloos koken en baden Reparatie, onderhoud en verkoop van alle automerken Bij verhuizen komt heel wat kijken Nieuw kunstgebit, snelle reparatie, correctie of rebasing? J (Advertentie) mm» Bij Autobedrijf van Hoepen is uw auto in ver trouwde handen. Hier kunt u terecht voor reparatie en onderhoud van alle bekende au tomerken. Daarnaast zijn de monteurs gespe cialiseerd in de Zweedse merken Volvo en Saab. Autobedrijf van Hoepen is aangesloten bij het Hel la Service partner concept en daarmee is een topkwaliteit service gegarandeerd. Maar dit bedrijf doet meer dan alleen reparatie en Autobedrijf van Hoepen Fagotweg2F 4337RCMiddelburg T 0118 635474 E info@autobedrijfvanhoepen.nl W www.autobedrijfvanhoepen.nl onderhoud aan uw auto, ook wanneer u op zoek bent naar een nieuwe auto of een betrouwbare occasion bent u hier aan het juiste adres. Heeft u interesse in een nieuwe Volvo en geen zin om twee maanden te wachten? De meeste modellen zijn uit voorraad leverbaar waardoor u al binnen tien dagen op pad kunt met uw nieuwe Volvo. Neem eens een kijkje op de website voor het actuele aanbod nieuwe au to's en occasions of kom langs in de showroom aan de Fagotweg in Middelburg. Dan bent u bij Tandprothe- tische praktijk Schippers aan het juiste adres. Wij zijn specialist in het aanmeten en vervaardigen van alle uit- neembare prothetische voor zieningen. Schippers decla reert veelal rechtstreeks bij de zorgverzekeraar. Op ver wijzing en in samenwerking met een tandarts of implan- toloog maken wij partiële-, frame- of overkappingspro theses op wortels of implan taten. Schippers bespreekt uw persoonlijke wensen de voor u meest gunstige tijdstippen voor de behandeling. Als u een spoedreparatie aanbiedt voor 10.00 uur 's morgens dan spre ken wij een afhaaltijd met u af voor dezelfde dag. Voor een aanpassing of plaatsing van een tand of kies aan een partiële prothese maken we graag een telefonische afspraak, wegens Tandprothetische praktijk Schippers Klarinetwegi6-F 4337 RA Middelburg T 0118639875 E info@tppschippers.nl W www.tppschippers.nl het maken van een eventue le afdruk. Bij een acuut pro bleem in het weekend kunt u uw gebit laten repareren maar uitsluitend na telefo nisch overleg. Schippers is gemakkelijk bereikbaar en roistoelvriendelijk. Parkeren kan voor de deur en is gratis. trouwen. Met aandacht voor uw specifieke wensen stellen wij samen met u een verhuis plan op. Dit zorgt ervoor dat u, door de goede organisatie, zo snel mogelijk weer aan de slag kunt op uw nieuwe adres. Want tijd is geld! Aanvullende ser vices zoals bijvoorbeeld het schoonmaken van uw oude of nieuwe pand, het ontkop pelen en weer aansluiten van computerapparatuur, beho ren uiteraard ook tot de mo gelijkheden. Wij zijn u graag van dienst De aanschaf van een nieuwe keuken of badkamer is een belangrijke beslissing. Het is een flinke investe ring, maar de keuken of badkamer is ook meer dan een functionele ruimte. De keuken is het kloppend hart van uw woning. Hier wordt de dag opgestart met een kopje koffie of thee en komt u met het gezin bij elkaar terwijl de maaltijd wordt bereid en genuttigd. De badkamer is juist een plaats waar u heerl ij k tot rust kunt komen. Even alle tijd voor uzelf. Wanneer u op zoek gaat naar een nieuwe keuken of badka mer, merkt u al snel dat hier nog heel wat bij komt kijken. Welke stijl past bij u? Moet de elektra aangepast worden? En als de ruimte toch op de schop gaat, is dit misschien wel gelrjkeen uitgelezen mo ment om vloerverwarming aan te laten leggen. Bij ]twee Koken en Baden wordt u gedurende heel het traject, van het eerste ontwerp tot en met de volledige installatie, vol- ledigontzorgd. Jtwee Koken en Baden ontzorgt u! jtwee Koken en Baden vestigde zich bijna 25 jaar geleden in de binnenstad als Baderie badka merspecialist In 1995 verhuis de het bedrijf naar het huidige adres aan de Crenadierweg 17 in Middelburg. In 2009 werd de naastgelegen keukenzaak geïn tegreerd en na een verbouwing in 2011 ontstond een nieuw concept waarbij jtwee een keuken- en badkamer speciaalzaak werd. Ook als u de winkel kent van eerder bezoeken, moet u zeker weer eens binnen lopen. On langs is de winkel volledig vernieuwd en hiermee nu de eerste in Zeeland met het vol ledige Siematic concept Dit Jtwee Koken en Baden Crenadierwegi7 4338 PC Middelburg T 0118641386 E info@j-twee.nl W www.j-twee.nl Als u gaat verhuizen komt daar een heleboel bij kijken, dat weet Caljouw Rademaker Verhuizingen als geen ander. Wij hebben jarenlange ervaring in het verzorgen van verhuizingen in binnen-en buitenlanden voor zowel particulieren als bedrijven. Wij verzorgen alle verhuizin gen op maat en naar wens van iedere klant Dit begint al bij de prijsopgave waarbij wij vrijblijvend bij u langskomen voor een oriënterend gesprek inclusief taxatie. Tevens staat veiligheid bij ons hoog in het vaandel. Tijdens uw verhuizing worden uw bezittingen op de juiste manier verpakt en veilig vervoerd in onze lucht geveerde moderne verhuiswagen voor zien van laadklep. Uw spullen worden met de grootste zorg Caljouw Rademaker Verhuizingen Kuipersweg23-25 4338PH Middelburg T 0118626649 E info@caljouw-rademaker.nl W www.caljouw-rademaker.nl concept bestaat uit drie stijlen: Urban, Classic en Pure met alle drie hun eigen karakteristieke eigenschappen. Samen met de keukens van het eigen merk zorgt dit voor een zeer gevari eerd aanbod. Loop gerust eens binnen bij jtwee Koken en Baden aan de Crenadierweg 17 in Middel burg. Wilt u vanuit uw luie stoel alvast een beeld krijgen van jtwee Koken en Baden? Bezoek dan de onlangs vol ledig vernieuwde website via www.j-twee.nl in- en uitgeladen, geplaatst en indien gewenst geïnstalleerd. Is uw woning nog niet opgele verd? Ook dat is geen probleem. Wij kunnen uw spullen opslaan Wanneer u een keuken of bad kamer heeft gevonden die naadloos aansluit op uw wen sen, verzorgt jtwee de complete installatie. Daarmee bedoelen we letterlijk dat alle werkzaam heden die uitgevoerd worden in het concept zitten. Vanaf het ontwerp, het aanpassen van de elektra of het aanleggen van vloerverwarming tot en met de volledige installatie van de keuken. Doordat jtwee alleen met eigen mensen werkt, zijn er geen samenwerkingsverban den met externe loodgieters en tegelzetters. Dat heeft meerdere voordelen. Ener zijds gaat het werk continu door omdat de tegelzetter niet hoeft te wachten op de loodgieter of elektricien. Anderzijds heeft u tijdens de installatie van uw keuken of badkamer altijd te ma ken met dezelfde contact persoon. in speciale kisten in onze bevei ligde loods met klimaatregeling. Ook uw kantoorinyentaris en voorraden, tot uw machinepark kunt u aan onze'zorg toever-

de Faam | 2017 | | pagina 24