Uw leven, Samen zorgen Al meer dan 40 jaar is onze zaak een begrip aan de Korte Geere Bewust eten kan gewoon, bij Imagine in Middelburg Schoonheidsspecialiste met medische kennis Ontdek het veelzijdige assortiment van Lavooy Mode Is uw tuin al klaar voor een lange zomer? (Advertentie) Zo lang mogelijk een jongen stra lend uiterlij k, dat wi lien we toch allemaal? Naast botox en fillers zijn er genoeg alternatieven om uw huid te verstrakken. Annechien Mombarg, eigenaresse van Skin Care Middelburg, werkt in de salon samen met haar mede werkster Jessica. Ze gebruiken de producten van Environ, Jane Iredale, Skin Care Middelburg KorteCeere 27 4331 LE Middelburg T 0610904330 E info@skincaremiddelburg.nl W www.skincaremiddelburg.nl Laviesage, Lycogel en O.PI. Annechien is gediplomeerd medisch schoonheids- special ist dermatologie. Elke huid kan gezond worden én blijven Dit houdt in dat zij over veel kennis beschikt met betrekking tot de medi sche aspecten van de huid, zoals huid kanker en andere huidaandoeningen. Hierdoor is zij in staat om huidkanker te herkennen en goedaardige plekjes te verwijderen. Daarnaast geeft Skin Care Middelburg behandelingen op celniveau om elke huid gezond te krij gen en te behouden. De producten van Environ voorkomen huidkankeren ma ken de huid op lange termijn mooi, fris en gezond. Door middel van verschillende technieken zoals BBL Fótofacial, Microneedling en lon- toforese wordt de huidkwaliteit en conditie sterk verbeterd. In tegen stelling tot injectables, die plaat selijk worden ingebracht en slechts een tijdelijk effect geven, wordt uw gehele huid gladder, egaler en fris ser van uiterlijk. Sinds kort kunt u naast huidbehan delingen ook terecht voor perma nente make-up bij Skin Care Mid delburg. Voor het volledige aanbod van behandelingen en meer infor matie kunt u terecht op de website. meekleurende glazen en al tijd leverbaar met passende coating. Bij ons kunt u terecht voor een uitgebreide oog meting. Maak hier voor altijd een afspraak zodat we alle tijd voor u kunnen nemen. Een goede zonnebril is een onmisbare bescherming van uw kostbare ogen Uiteraard is er bij ons ook altijd een gediplomeerd contactlens specialist aanwezig die samen met u een geschikt paar con tactlenzen kan helpen uitzoe ken. Er zijn zoveel soorten en uitvoeringen tegenwoordig, dat voor bijna iedereen wel een geschikt paar te vinden is. Daar naast hebben wij een uitge breide collectie monturen. Van hout, kunststof, carbon of Titan- flex, er is keuze en kleur genoeg vooreen mooie bril. Met de zomer in aantocht wil len wij u attenderen op onze Aarzel niet, want ook hier- De Smit Tuinaanleg en Onderhoud voor kunt u De Smit Tuin- Walcherseweg258 4334SJMiddelburg T0118613381 aanleg en Onderhoud E info@desmittuinaanleg.nl Wwww.desmittuinaanleg.nl inschakelen. Jinc Optiek is een optiek spe ciaalzaak waar een gedegen oogmeting, service en kwali teit hoog in het vaandel staan. Essilor, Shamir en Rodenstock zijn onze glasleveranciers. Van enkelvoudig tot multifocaal, van standaard tot superdun, in kunststof of mineraal(glas), met zonnefilter of Transitions Jinc Optiek KorteCeeren 4331 LE Middelburg T 0118615860 E info@jincoptiek.nl W www.jincoptiek.nl collectie zonnebrillen. Een goe de zonnebril is niet alleen een fantastisch modeaccessoire maar vooral ook een onmis bare en noodzakelijke bescher- Dezomerisinaantochtendat I realiseren. Hier kunt u te- Bij Zorgstroom hebben cliënten een goed leven met die mensen om zich heen die er voor hen toedoen. Daar zorgen we samen met familieleden, mantelzorgers, vrienden, kennissen, vrijwil ligers, artsen therapeuten en andere zorgverleners voor. We kijken naar de wensen en Zorgstroom Breestraatis 4331TS Middelburg T 0118684000 E info@zorgstroom.nl W www.zorgstroom.nl behoeften van de cliënt, maken een individueel plan en vervul len daarin samen ieder onze rol. 'Uw leven, Samen zorgen' is de nieuwe werk- en denkwijze waarmee Zorgstroom de kwa liteit van leven van de cliënt centraal stelt Het program ma, waarmee Zorgstroom een voortrekkersrol vervult, sluit nauw aan bij het over heidsprogramma 'Waar digheid en Trots'. Wat wilt u als u oud bent? Die vraag is het uitgangspunt. Léon Phernambucq, directeur van Zorgstroom, is enthousiast over 'Uw leven, Samen zorgen: "Het is de manier om ervoor te zorgen dat we niet alleen kijken naar hoe onze cliënten zo lang moge lijk kunnen leven, maar ook nadenken over de kwaliteit van leven. En daarvervolgens met z'n allen naar handelen". Dat is Uw leven. Samen zor gen. Imagine Nieuwe Burg39 4331 AC Middelburg T 0118855220 E info@imagine-middelburg.nl W www.imagine-middelburg.nl Aan de rand van het stads centrum, op de hoek van Plein 1940 en de Korte Ceere vindt u Lavooy Mode. Deze herenmodezaak bewijst maar weer dat het absoluut de moeite loont om net iets verder te kijken dan alleen in de meest bekende winkel- Lavooy Mode Plein 1940 20 4331 LH Middelburg T 0118612508 E info@lavooymode.nl W www.lavooymode.nl ming van uw kostbare ogen. Kies dus niet alleen voor het mooiste model maar ook voor de beste glazen. Wij adviseren u graag. betekent dat we weer lekker kunnen genieten van het bui tenleven. Dat begint al met een kopje koffie op het terras in het ochtendzonnetje en 's avonds sluiten we de dag af meteen gezellig-barbecue. Is uw tuin al klaar voor een lange zomer of moet er eerst nog het nodige gebeuren? De Smit Tuinaanleg en On derhoud gaat graag voor u aan de slag om de perfecte tuin te recht voor het gehele traject, van ontwerp tot en met het onderhoud. Een goed aange legde tuin begint, in overleg met u, met een ontwerp van het geheel. Is de tuin een maal aangelegd, dan vergt deze een zekere mate van onderhoud. Natuurlijk kunt u veel zelf doen, maar het kan voorkomen dat u met be paalde zaken geen raad weet Een unieke lunchroom waar je heerlijk vege tarisch en veganistisch kunt eten en drinken. Daarbij is Imagine een biologisch, regionale en verpakkingsvrije winkel. Op het menu staan biologische koffie en thee, seizoensgebonden soep en salade, biologisch brood, verschillende soorten kaas, notenpasta en gebak. Imagine is een must voor wie gezond eet en bewust leeft Openingstijden: dinsdag tot en met vrijdagvan 09.30-17.30 uur, zaterdag van 09.30-17.00 uur. straten van de Middelburgse binnenstad. Achter de knusse voorgevel van dit pand ligt een verrassend rui me winkel. De lichtkoepels zor gen ervoor dat u ook achterin de winkel profiteert van een zee aan daglicht De geschiedenis van Lavooy Mode gaat terug tot 1900 toen een kleermaker hier de deuren opende. In de vorige eeuw werd Lavooy Mode be kend om de kostuums en maat pakken, maar toen de winkel in handen kwam van de huidige eigenaar, Henk Goudappel, werd er een ruime collectie toegevoegd aan het assorti ment, variërend van casual kleding tot herenmode van bekende merken. Loopt u gerust eens binnen en laat u verrassen.

de Faam | 2017 | | pagina 20