Vers gebrande koffiebonen en huisgemaakt gebak Voor belegde broodjes, kaas en wijn moet u bij Forianne zijn Muziekcentrum Middelburg, een vertrouwd muziekadres in Middelburg Betrokken, kleinschalig en georiënteerd op de regio Romige Belgische bonbons en Zeeuwse babbelaars Don Risicobeheer is een écht Zeeuws verzekeringskantoor voor eerlijk advies Bij Fromagerie Forianne bent u al 19 jaar aan het juiste adres voor een breed en gevarieerd assortiment Hollandse en Buitenlandse kazen, Belgische vleeswaren, salades en patés. Onze vers belegde broodjes zijn bij velen favoriet Wij bieden u heerlijke tapasplanken naar ieders budget en verkopen heerlijke olijven, tappena- des, peppadews en olijfolie. Maar ook verschillende soorten noten, dagelijks vers gebrand in arachide olie. Wij maken de heerlijkste mixen, soms ge woon lekker gezouten of met een kruidenzout er door. Zoekt u een smakelijk kado voor een bijzondere gelegenheid? Ook dan moet u bij Fromagerie Fori anne zijn. Wist u dat wij het eni ge verkooppunt in Nederland Fromagerie Forianne Damplein 12 4331 CD Middelburg T 0118651725 E info@fromagerieforianne.nl Wwww.fromagerieforianne.nl zijn van Oud Middelburgh? Een prima combinatie met een van de wijnen uit ons mooie wijnassortiment Kom dus snel eens langs op het Damplein. Sinds 1983 is Muziekcentrum Middelburg begrip in het historische centrum van Mid delburg. In de loop der tijd is de winkel veel vernieuwd maar er is één ding hetzelf de gebleven: onze gastvrij heid. Of u er nu aan toe bent Muziekcentrum Middelburg Lange Delft 80 4331 AS Middelburg T 0118635252 E info@mcmiddelburg.nl Wwww.mcmiddelburg.nl een nieuw instrument aan te schaffen, of u wilt zich alleen nog oriënteren, Muziekcen trum Middelburg helpt u graag verder. Van toetsinstrumenten tot blaasinstrumenten, van snaarinstrumenten tot slag instrumenten, we hebben-voor ieder wat wils. Want muziek is een emotie; die moet je voelen. Ook voor bladmuziek en twee dehands instrumenten kunt u bij ons terecht. Wij hebben een speciale ruimte waar onze klan ten kennis kunnen maken met onze kwaliteitsinstrumenten. Cadeau artikelen, accessoires, snaren, rieten we hebben het allemaal. Wij helpen u graag verder. Tot ziens in onze winkel aan de Lange Delft 80 in Middelburg. Brand in uw bedrijf of woning. Stormschade. Diefstal of een ongeluk met een flinke schade als gevolg. U moet er toch niet aan denken?Toch is het wel degelijk van belang om even stil te staan bij dit soort gebeurtenissen. Of het nu gaat om uw privébezittingenof bedrijfseigendommen, als er onverhoopt iets gebeurt, wilt u toch dat het goed geregeld wordt? In De Zeeuwse Verzekeringen treft u een betrouwbare part ner. Vanuit het kantoor in Mid delburg werken zij uitsluitend samen met onafhankelijke ver zekeringsadviseurs, omdat die u het beste advies kunnen ge ven. De Zeeuwse Verzekeringen biedt verzekeringen voor zowel ondernemers als particulieren De Zeeuwse Verzekeringen Houtkaain 4331 ]R Middelburg T 0118 683300 E info@dezeeuwse.nl Wwww.dezeeuwse.nl en levert daarnaast ook maat werk voor agrarische bedrijven. De Zeeuwse Verzekeringen heeft haar Zeeuwse karakter weten te behouden Net als de stad Middelburg heeft ook De Zeeuwse Ver zekeringen een rijke geschie denis in Zeeland. Weliswaar geen achthonderd jaar, maar toch bestaat deze verzekeraar inmiddels al weer bijna tach tig jaar. Op 27 november 1939 werd het bedrijf opgericht door jonkheer T.AJ.W. Schorer als de Algemene Zeeuwsche Verzeke ring Maatschappij. Het heeft geen uitleg nodig dat er in de afgelopen decennia veel is veranderd op verzekeringsge- bied. Maar De Zeeuwse Verzeke ringen heeft haar Zeeuwse karakter weten te behouden: Betrokken, kleinschalig en ge oriënteerd op de regio. Op pensioengebied wijzigt er steeds veel; de overheid wilt dat we langer blijven doorwerken. Door de lage rente 'stempelen' pensioen fondsen af waardoor uw pensioen lager kan uitvallen. Wij kunnen u helpen met pensioenvraagstukken of Don Risicobeheer' Stationsstraat 2-4 4331 ]B Middelburg T 0118615151 E info@donrisicobeheer.nl W www.donrisicobeheer.nl aanvullend oplossingen zoeken zodat u kunt genieten van uw 'oude dag' nu en in de toekomst Heeft u een hypotheek nodig? Onze hypotheekadviseurs zijn onafhankelijk en zoeken graag de optimale hypotheek met de scherpste prijs. Don Risicobe heer werkt intensief samen met ZLM Verzekeringen en wij zijn hét aanspreekpunt op Walche ren van ZLM. Wij helpen u graag met vragen, opvragen van offer tes en het aftluiten van nieuwe verzekeringen. Voor de agrari sche sector en het midden- en kleinbedrijf hebben wij een uitgebreid aanbod van finan ciële producten en diensten. Bel of mail ons vrijblijvend of stap eens binnen bij Don Risicobeheer. In 1950 kwam de winkel aan de Korte Delft in handen van ]o en Ad Burger. Anthony Burger hielp als klein mannetje al mee in de winkel van zijn ouders en het was dan ook een logische stap dat hij aan het eind van de jaren tachtig het roer overnam. Al 65 jaar de lekkerste winkel van Middelburg Hij vertelt vol passie over de winkel en de producten die er worden verkocht "Chocolade is een prachtig product en donke re chocolade is echt overal goed voor. Hoe donkerder de choco lade, hoe beter. Het is goed voor het hart, goed voor de hormo nen en combineert uitstekend met een glas rode wijn." Maar voor velen is de verrukke lijk smaak toch wel het grootste pluspunt van chocolade. Met name de Martinez bonbons, ge maakt van Belgische Callebaut chocolade, zijn ongekend lek ker. Of wat dacht u van de choco ladespekjes? Roze spekjes over goten met chocolade, variërend van bescheiden kleine spekjes tot de grote ruitenspek. Naast chocolade vindt u hier ook een leuk assortiment aan Zeeuwse producten zoals Zeeuwse jam, trekdrop en natuurlijk de echte Zeeuwse babbelaars. Tussen al deze lekkernijen is het lastig om een keus te maken, maar het vriendelijke perso neel geeft u graag deskundig advies. En wilt u iets cadeau geven, dan wordt het prach tig voor u ingepakt Chocolaterie Burger Korte Delft 7 4331 AT Middelburg Ton86i39i2 E anthonyburger@primeranetnl Wwww.chocolaterieburger.nl De romige bonbons van Belgische chocolade liggen verleidelijk naar u te lonken samen met de zoete Zeeuwse babbelaars. U moet wel heel sterk in uw schoenen staan als het u lukt om Chocolaterie Burger in Middelburg te pas seren zonder dat het water u in de mond loopt Dit is namelijk al 65 jaar dé lekkerste winkel in Middelburg. Loop eens binnen bij Wooncafé Middelburg aan de Segeerstraat 13 voor een kopje koffie van vers gebrande koffiebonen, thee getrokken uit losse bladeren, huisgemaakt gebak of een heerlijke lunch. Het gastvrije team zorgt ervoor dat u zich écht welkom voelt De sfeer van het monumentale pand en het mooie zonnige terras, maken het plaatje compleet U kunt hier kiezen uit een Wooncafé Middelburg Segeersstraati3 4331 JM Middelburg T 0118624657 E info@wooncafe-middelburg.nl Wwww.wooncafe-middelburg.nl enorme verscheidenheid aan koffiesoorten en de theeliefhebber kan hier genieten van Betje Barton thee van losse bladeren. En vindt u het servies ook zo geweldig? Dan hebben we goed nieuws, want dit Poolse, handbeschilder de Bunzlau Castle servies is hier ook te koop. Net als de thee en de koffiebonen die hier geserveerd worden

de Faam | 2017 | | pagina 18