100% Mobiel Enorm aanbod aan occasions en aantrekkelijke kortingen 1 29 Gratis PROFILE ZEELAND Goes, Verrijn Stuartweg 14a T 0113 2152 85 Sloebrug afgesloten Genieten van fietslabyrint Tof 60.- korting op 4 Hankook banden! Tot 60.- korting op 4 Continental banden! Krijg tot korting Carrera racebaan Krijg tot 25 WOENSDAG 12 APRIL 2017 0e Paasdagen staan weer voor de deur. Dat betekent voor de één even lekker tijd vóór het gezin en pen gezellig paasont- bijtje aan een in pastelkleurtjes gedekte tafel, voor de ander staan deze dagen symbool voor het vieren van de opstanding en een volgende gaat eieren beschilderen en verstoppen. En als het weer een beetje meezit, gaan we er met z'n allen op uit. En Tweede Paasdag? Dat is bij uitstek de dag van het jaar om op zoek te gaan naar een andere auto. ZEELAND - Autodealers in heel Zeeland verzorgen mas saal de zogeheten Paasshows, waarbij ze aantrekkelijke kor tingen geven op hun occasi ons. Deze Paasshows zijn al van oudsher bekend in onze provincie. Voorzitter merken- dealers Midden Zeeland en Automotive journalist Rob Strating weet er alles over te vertellen. "Vooral de Paas- show in Walcheren had veel naamsbekendheid. De Wal- cherse autodealers sloegen de handen ineen en zetten op Tweede Paasdag hun auto's op het terrein van de vroegere Miero, waar vandaag de dag de Albert Heijn zit. De Beve- landse dealers deden hetzelf de in de Zeelandhallen." Autoboulevard "Die gezamenlijk occasi onshows bestaan niet meer", vervolgt Strating. "Dat heeft alles te maken met het feit dat veel autodealers op een auto boulevard zitten. Daar zitten Het loont het absoluut de moeite om op Tweede Paasdag even te gaan kijken bij de Zeeuwse autodealers. Verreweg de meeste dealers hebben tijdens de zogeheten Paasshow een groot aanbod aan occasions met aantrekkelijke kortingen. Tweede Paasdag is bij uitstek de dag van het jaar om op zoek te gaan naar een andere auto. FOTO: Rob Strating. ze toch al op loopafstand van elkaar, dus daarmee is de noodzaak verdwenen op om alle auto's op één centrale plaats bij elkaar te zetten." Voorjaarskriebels Deze Paasshows trekken veel mensen en dat is niet zo vreemd. Op de een of andere manier begint er in het vroege voorjaar iets te kriebelen. Je krijgt zin in iets nieuws. Woonwinkels maken daar al jaren gebruik van, maar ook in de autowereld spelen ze hier sinds jaar en dag graag op in. Daarnaast worden er veel au to's op 1 of 2 januari op kente ken gezet. Dat is heel logisch, want wanneer je een auto op 28 december op kenteken zet, is het een auto uit 2016. Als je drie dagen wacht, heb je een auto van 2017. Zodra de nieu we auto's worden geleverd, komen de occasions. Dat zorgt ervoor dat autodealers aan het begin van het jaar een flinke voorraad inruilauto's hebben staan. Enorm aanbod De setting is dan misschien iets veranderd, maar het idee is hetzelfde: Op Tweede Paas dag is er een enorm aanbod occasions bij de Zeeuwse au todealers. Speciaal voor de ge legenheid worden de prijzen aangepast of er worden ande re leuke aanbiedingen aan de wintervoorraad occasions ge koppeld. "Als je toe bent aan een andere auto, loont het absoluut de moeite om op Tweede Paasdag even te gaan kijken bij de autodealers", be nadrukt Strating. "Enerzijds vanwege het enorme aanbod, anderzijds vanwege de aan trekkelijke kortingen of andere interessante aanbiedingen. Een iets jongere auto krijgt nog netjes een beurt en dan kun je er voorlopig weer even tegen." VLISSINGEN - Het afbreken van de steigers rond de Sloebrug ging sneller dan verwacht. Daarom is de nachtelijke afsluiting van de Sloebrug een week ver vroegd. De brug is vier nachten afgesloten voor alle verkeer. De afsluitingen zijn op dinsdagnacht 11 april, 21.00-6.00 uur; woensdagnacht 12 april, 21.00-6.00 uur en donder dagnacht 13 april, 21.00- 6.00 uur. Verkeer wordt omgeleid over de Keer sluisbrug. VLISSINGEN - Het is een vroege dinsdagochtend. Mevrouw T. Stada fietst door de bollenstreek en ge niet van de kleurrijke nar cissen, tulpen en hyacin ten. In werkelijkheid fietst Stada voor haar nodige be weging op de bewegings trainer in een gemeen schappelijke ruimte van woning 25, afdeling soma- tiek van WVO Zorg, aan de Vlissingse Koudekerkse- weg. Dankzij een gulle gift van Stichting Godshuizen geniet ze samen met me debewoners sinds deze week van diverse routes van het fietslabyrint op een groot televisiescherm. Stada: "Ik vind de fietslaby rint heel leuk. Vooral die van de bollenstreek. Ik heb ook al door Vlaardingen gefietst. Mijn voormalige woonplaats. Ik fietste zelfs langs mijn woonhuis van vroeger." Voor wie niet meer buiten kan fietsen, is Fietslabyrint een mogelijk heid om de buitenwereld Actie is geldig op alle zomer- en 4-seizoenenbanden Actie is geldig op alle zomer- en 4-seizoenenbanden Continental 10 - korting per band Mm 16 inch 15 - korting per band vanaf 17 inch Bij aankoop van minimaal 4 Pirelli banden OP=OP! r roaaKflfsrsos Acties zijn geldig t/m 23 april 2017. CAR TYRESERVICE Middelburg, Herculesweg 13 T 0118 62 75 02 Temeuzen, Productiestraat 4a T 0115 6139 81 Hulst, Afrikaweg 4 T 0114 3140 80 www.profile.nl 10 - korting per band t/m 17 inch 15.- korting per band vanaf 18 inch

de Faam | 2017 | | pagina 25